Kāpēc sievietes ir tādas gudras nelietīgas maitas, bet vīrieši tādi dumji cēlie muļķi?

Kāpēc sievietes ir tādas gudras, nelietīgas, egoistiskas maitas, kas izmanto vīriešus, bet vīrieši tādi dumji, altruistiski cēlie brieži, kuri to nesaprot un kurus visas sievietes apčakarē.

Kad jāuzņemas atbildība, tad sievietes to uzkrauj vīriešiem, un dumjie vīrieši to uzņemas “īstie vīrieši” bet ja atbildību jāuzņemas pašām sievietēm, tad viņas ir gudras un no tās par visām varītēm bēg.

Ja par kaut ko jāuzņemas vaina , tad tad dumjie, cēlie, vīrieši to uzņemas (pat ja nav vainīgi), kamēr divkosīgās maitas no vainas uzņemšanās bēg, kā trakas (pat ja ir vainīgas).

To pašu var redzēt komentāros un komentāru vērtēšanā.

Ja saka ka par restorānu jāizmaksā sievietei, tad ir daudz mīnusiņu vērtēšana, ja vīrietim tad daudz plusiņu.

Citāts - “Ja vīrietis randiņā neizmaksā kafiju, tad viņš arī gultā ir pasīvs egoists!” - šis komentārs ar daudz plusiņiem

Citāts nākamais: - “Ja sieviete randiņā Vīrietim neizmaksā, tad viņa gulta ir pasīva egoiste.” šis komentārs ar daudz mīnusiņiem.

Tas nozīmē, ka pret savām interesēm balso arī liela daļa vīriešu.

Par sievietēm viss skaidrs, viņas aizstāv savas intereses, bet kāpēc vīrieši ir tik dumji un tā vietā, lai aizstāvētu savas intereses viņi aizstāv sieviešu intereses un rīkojas pretēji savējām interesēm.

elsa      Gundai spēcīga aura.. vēl vienam šīberis ciet. 2024-05-11 16:06

palietotais      Tie brieži nav pieprasīti pie dūdiņām,tāpēc arī ir spiesti aizstāvēt viņu intereses lai dabūtu vismaz šekumu paostīt.Riktīgiem večiem viss ir pa smuko,kā man piemēram 5 dūdiņas.Par cik prasības man lielas tad 5 arī vieglāk viņas piepildīt.
Gadās arī dzīves fenomeni kā dūdiņa ir ar 5 briežiem,nu katram savs pēc iespējām.:)
2024-05-11 16:06

Sanija_      Tā jau ir diagnoze - visas sievietes apčakarē. Vai autors to citē no savas slimības vēstures? 2024-05-11 16:28

dalay      un kam jābūt pēc tava prāta nozīmigam kaut kam, kādi ir tavi noteikumi tādā gadījumā 2024-05-11 16:32

TikaiTu      Šī epidēmija ar bezsakara tekstiem ir ķērusi Gundu, Deavidu un vēl vienu otru...Vai tiešām viņa ir tik lipīga un ir pamats bažām?
Cik sapratu no tēmas virsraksta (lai piedod cienījamais autors... pacietības pietrūka lasīt visu murgu),tad... izmantot var tikai to, kurš ļaujas un nevajag pēc tam aurot pa visu pasauli par to,ka pats esi bijis stulbs. Analogi gadījumi ir tie,kur stulbenji pārskaita vai personīgi nodod savu naudu krāpniekiem un pēc tam kliedz,ka esot apkrāpti. Izdarīt stulbibu un pēc tam par savu stulbumu vēl paziņot visai pasaulei - tur ir jābūt īpašām "prāta spējām".
2024-05-11 16:53

Chris1986      Jā, nu, sieviešu atbildes ir viegli paredzamas - katra uzskata par savu pienākumu stutēt sava dzimuma karogu! :D 2024-05-11 17:03

av2      Eu, nu nav tik slikti. Reaalajaa dziivee viss ir daudzmaz ok, un liidzsvaraa. Ir teicini par podinniem, un vaacinniem, pirms kaazaam, un peec kaazaam utt. Tautas gudriibai ir taisniiba daudzaas lietaas.
Ideaali, ja abi ir in love , liidz ausiim. Tad nedarbojas nekaada loggika par.."kurss maksaas par kaPiju" .Vieniigi, nu ar gadiem, mees paliekam gudraaki, un saprotam, ka taas rozaa brilles nav muuzziigas. Un taapeec biezzivien mees pat iepaziissanas fazee jau sstukojam, kaa buus...ja man, nu super duper cilveekam, buus jaadziivo kopaa ar vinnu ? Un rodas ssaubas, un saakas...kas man par to buus.
Ko dariit, lepni bazuuneet, ka es pati/pats visu varu , un man ir super labi? Kaa daudzas te saka...nu, nu. Tas nav variants, dziivot bez sava cilveecinna.
Bet nu, cilveeki ir tik dazzaadi . Respect, ja kaadam ir labi arii taa....vienam pie telluka,vakarinnaas pie vientulla galda , koncertaa,vai gruutaa briidii.Good luck ...nesajusties liekam, nevajadziigam.
2024-05-11 17:04

Argons      Interesanti, kurš moments ir bīstamāks - kad šīberis iet ciet vai nāk vaļā? :D 2024-05-11 17:05

Raivis_1977      Deavid, man māsa skaidroja kaut ko citu, ka padsmit gados meitenes domā pillnīgi pavisam savādāk, no 20 līdz 35gadiem atkal savādāk, un tad jau sākas pusmūžs no 45 līdz 55gadi kad jau atkal nedaudz savādāk, un tad no 65 līdz 85gadiem pavisam savādāk! 2024-05-11 17:10

Reds      "Kāpēc sievietes ir tādas gudras nelietīgas maitas" - tā iet, kad prasa, lai sieviete tevi ved uz randiņu :D

Par tiem komentāru plusiņiem un mīnusiņiem - tu tak saproti ka te vairums aktīvāko lietotāju ir sievietes, kuras tev sapluso vai samīnuso tur pēc savas saprašanas - vai tomēr vēl neesi pamanījis.
2024-05-11 17:41

Floriana      Tāpēc, ka te oho, paskat, cik daudz vīrieši grib būt vergi un lai ar šiem sadara ko vēlas! Vīriešiem daba ielikus, ka bez bikstīšanas neiztikt, bet ne jebkura sieviete vēlas būt skarbā kundze ar pletnīti. Kuram te tās 5 dūdiņas bija...vergs, pakalpiņš! Un nevajag domāt, ja cilvēks dzīvo viens (vīrieši/sievietes), ir vientuļš, viņš vienkārši dzīvo sev, izklaides pietiek kopā ar draugiem, radiem, kolēģiem un seksu, ka zināms, tāpat var dabūt, jāizvēlās attiecīgais kandidāts! 2024-05-11 17:55

Tessa      hmm, nekad neesmu izmantojusi un piečakarējusi vīrieti un arī neko tamlīdzīgu neesmu jutusi pret sevi. Tas, ka izjūk laulības, bieži vien pie tā noved viena izaugšana citos virzienos vai nevelēšanos klausīties, plus rutīna parastā.
man vīrieši (normāli) patīk, bet lieliski zinu, ka ir sociopāti un abjuzeri, uz tiem ir čujs un nav jāsatraucas, ka kaut kas var izveidoties, jo nevar.
samaksāt par sevi varu pati, bet ja vīrietis pasvītro savu nemaksāšanas pozīciju, ar viņu, varbūt, sveicināšos, ne vairāk.
kopumā esmu apmierināta ar to, kādi vīrieši ir man apkārt, bet šeit, oho, varu pasmieties par bezdāmu moku kambariem ar priekšlaicīgu impotenci un spermotoksikozi, tāpēc raksti vēl :)
2024-05-11 18:48

SpoguliitisTM      Vinji aizstaav savu skatu uz pasauli un nevis sievieshu intereses. 2024-05-11 19:00

Hactek18      Kamēr būs auni,tik pat būs cirpējas. 2024-05-11 19:25

CoCoSan      A nah sievietei vīrietis, kurš cīnās ar viņu, nevis pasauli?
Iespārda òpapi ar saviem vk. Jums bi sākt interesēties, kāda ir ikmēneša maksa nabagmājās, nevis murgot par kkādu mistisko vīriešu emancipāciju.
2024-05-11 19:38

Estere      Vai tad nav tā, ka tikmēr kamēr sievieti nekaitina viņa par maitu nekļūst. 2024-05-11 19:47

Lexx      )))Šeit bija kāda liepājniece ""aizved_mani""--kura atklāti pateica ,ka savulaik esot gājusi uz randiņiem kā uz darbu--lai pierītos---vajadzējis tikai turēt muti un klausīties ,ko šai jaunais upuris visu laiku runā)))Tad ,ka tas TIKA FIKSĒTS(pieķerta),tad šeit saits savīrusojās..un mēs tikām izlamāti un pasūtīti, un šamā paziņoja ,ka mēs varam sūkāt ledu ,bet pati lidošot Jauno gadu sagaidīt uz Ēģipti !!!
Tas ir tikai sīks un nenozīmīgs piemērs sieviešu -vīriešu attiecībās..
Vai kāds /kāda ir dzirdējusi ,ka šķiroties sieviete augstsirdīgi atstāj dzīvokli vīrietim ,bet pati ar vienu ceļasomu pie draudzenes)??
Zinu ko runāju un pie tam man vēl tuva radiniece ..ļoti tuva)) ir TĀDA sterva ...ka pienākot 50 ++ arī ņaudēs ,ka visapkārt ""plerzaki"" ,nevienam nekā nav..un kam ir --tie visi riebekļi )))
Dāvid ,labi ,ka esi aiz ekrāna ---citādi tevi nomētātu ar bojātiem produktiem un citiem sadzīves priekšmetiem )))
2024-05-11 19:50

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu