Esmu pamanījusi, ka visvairāk apaļīgas sievietes nopulgo tie vīrieši, kuriem pašiem ar izskats vai figūra nav ne tuvu ideālajam variantam.
Kāpēc tā?
Pandorinja Ak tu dieninjaas, galvenais, ka cilveeks pats labi juutaas.....es piemeeram nejuutoas labi buudama ar chupu lieko kilogramu,k taapeec sportoju ieturu dieetas utt......ja cilveeks labi juutas resns, uzskata par labaaku sevi atlaist un nepouuleeties sava izskata labaa, nu taa ir vinja izveele:)
marlen1
..te paarlasu un konstateeju ka visi saak runaat par patieshaam resniem cilveekiem,kurim vajadzeetu kontroleet savu svaru ,bet cik sapratu ,jautaajums bija par apaljiigaam sievieteem ,ka piemeeram 170/65.:)Ko shajaa portaalaa jau uzskata par celuliitpakaljaam ,kaut vizuaali vinjas izskataas sameeriigas proporcijaas.Sheit normaals svars tiek uzskatiits ja esi vismaz 170 gara un apm.50kg smaga.
Jau reizi rakstiiju ,ka arii sportisteem ,kas sver ap 49 kg ir celuliits ,taa kaa nevar savienot apaljumu ar celuliitu.Ir sievietes ,kam taada nemaz nav ,kaut nevareetu teikt ka vinjas ir tievas.:)
Lauriite_ Nu diemzheel tas taa meedz buut..
miiilaa Saakumaa lasot, domaaju ssausmas...atkal paraussana uz zoba un dzeeliibas...ko pamaniijusi arii pele strupaste.Prieks, ka helmuts, whatever un shamans sso jautaajumu uztveerussi normaali. Mans viedoklis, ka lai katrs izskataas, kaa veelaas, ja grib buut tievs lai, ja aplliigs, lai....Es paziistu vairaakus aplliigus cilveekus, kuri juutaas lloti omuliigi un labi. Atkariigs jau no passa cilveeka...Un ir ,kas saka: "Kas tad Tev kaulkambar..:)))".Mees katrs dziivojam ar to, kas ir.Ne, taa? Un ja nejuutamies labi mekleejam risinaajumu, uzdodot jautaajumus un veelamies sannemt patiikamas atbildes un nevis dzeeliibas:)))
peksene1 - Kāpēc visas citas sievietes kā sievietes, es vien tāda skaista! :)) (Teikums sievietes pašapziņas celšanai! ) :))
halva Njaa... Proporcijas 170/65?:))) BIja manaa dziivee viens briidis, kad bija tieshi taadas proprocijas, bet tad man kauli spiedaas aara, es biju kaulaina kaa naave un naktii liku sedzinju starp celiishiem, lai kuali nespiestu:)))... Kaa saka- kaulaina govs veel nav slaida gazele... Mans ideaalais svars ir 170/70:) Diemzheel, viirieshiem galvaa ir programma, kas saprot tikai ciparus, neieveerojot daudzas nianses, piemeeram, cilveeku kategoriju,kam ir smagi kauli:) Piemeeram, mani kilogrami nekad nav atainojushi manu patieso komplekciju:) Un visi, paskatoties uz maniem anketas cipariem ir badiijushi aciis, ka esmu resna, kaut gan man nav nekad un nekur tauki nav karaajushies:)) Taa luuk, ljautinji:) Es tik pasmejos par kaarteejo apziimeejumu- resna (no cilveeka, kas mani nav redzeejis) un dziivoju taalaak ar domu, ka manis deelj lielaakaa tautas dalja siekalas tecina:) Nemetiet krenjkji, veseliigaas meitenes:)))
iistaatiina Tapeec ka viirietis uzskata, ka var izskatiities jebkaads, bet sievietei vienmeer jaabuut koptai un kaa karalienei.Bet sie viiriesi, kas grib taadas parasti ir resnveederi, nekopti un sasviidusi.Ciest nevaru nekoptus viiriesus un...resnus.
kittta man liekas, ka formiigas patiik ljooti daudziem, tikai vinji to neatziist :)
Ledenes
Man ir apaļīgas formas. Un sajāta vielmaiņa, kura praktiski NAV izārstējama, jo iedzimta. Eju uz sporta zāli, trenēju presi, kopju sevi, esmu gana efektīga, lai man pievērstu uzmanību arī uz ielas. Un celulīta man NAV. Jūtos LABI, kaut arī ne pilnībā apmierināta. Ko nevaram ietekmēt, tas ir jāmāk pieņemt. Iespējams, ka kāds no apalīšiem IR rijis kā cūka. Un tad? Daudzi ar ēšanu aizpilda emocionālo tukšumu sevī, kura radīšanā palīdz arī tie labi, skaistie un tievie. Daudziem tādus ēšanas paradumus ieaudzina ģimenē (tipisks piemērs - Amerika). Ir jārunā par problēmu nevis jāpolemizē par sekām.
BET spriedelējumi IR aizskaroši, jo patiešām daudzi no jums tikai izgāž rūgtumu par SAVIEM kompleksiem - savu taukvēderiņu, savu puspliko pakausi, maisiņiem zem acīm, mini krūtīm u.t.t. Tāpat daudziem ķermenis ir tāds, kāds ir, pateicoties gēniem. Daudzi slaidumiņi un slaidumiņas ir fiziski vājāki par apalīšiem, kas prot sevi turēt formā. Un, ja paskatītos presītes muskuļus, atverot vēdera dobumu, tur vispār būtu skumjš skats - ļerpatiņas:)
Izturēties ar necieņu pret otru ir neaudzinātības pazīme. Vismaz ceru, ka, runājot par citām fiziskām nepilnībām, jūs turat mutes ciet.
Diskotajs kaulos laimes nau...
iistaatiina Ledene-tas iespeejams ir domats par manu viedokli, tev nav taisniiba, esmu piemeers tam- ka ja grib, tad var un te nav vainojama nekaada iedzimtiiba, vari uzrakstiit, pastaastiisu intewresantas lietas.Arii es agraak uzskatiiju ka neko nevar dariiv.Viennoziimiigi-VAR.
pooh Viniijs miil apaljumus ;))
saragosa Par tiem suņiem un kauliem,it kā jau saka ,bet paši tai laikā siekalojas ap kauliem.Nu nav nekā estētiska resnā cilvēkā.Tas ir sevis apmāns "lai neskatās kam nepatīk",bet nepatīk un ļoti daudziem,jo tur tiešām nav kam patikt.Bet uzskatu,ka izsmiet vai publiski nozākāt ir stulbi,jo tas cilvēciņš jau tā sevī nēsā milzīgu sāpi.
PeleStrupaste
Pārlasīju visu rakstīto, paldies par atbildēm. Bet gribu tikai piebilst, ka nebiju domājusi ļoti resnus cilvēkus, bet gan apaļīgus.
zhuzhuu
Pele, tava teema tiehsaam ir un buus aktuaala, bet piemeeram daudzas apaljiigaas un peec citu uzskatiem resnaas jau ir pienjeemushas, ka taadas ir un paliks un nemoka sevi ar visaadaam bada kuureem un dieetaam, bet gan veseliigi eed un vingro prieka peec,nevis taapeec, ka sabiedriibai ( viirieshiem) vinjas nepatiik.
Es zinu, ka neintereseeju viirieshus fiziski un par to vairs nemaz nesatraucos...tie gadi man ir paari.
nebidzho nodzen kilogramus 5us, un tad uzdod taadus jautaajumus!!!
sla_ida
Interesanti piekaadaam tad esmu pieskaitaama es...itkaa veejss gaisaa pacelt nevar...paskriet arii varu...un man pie kaajas ko domaa citi..es juutos forshi!!:))
Vajag vispirms miileet sevi,un tad arii miilees Tevi apkaarteejie...taaluuk!!:))
draiska17 Nju, nju taa nu gan nav,tas ir atkariigs no gaumes no cilveeka:)
| << iepriekšējās | Atbildes 21 līdz 38 (kopā 38) |
