Iepazināmies, pārgulējām, atzināmies viens otram mīlestībā, pēc nepilnām 2 nedēļām sākām dzīvot kopā, pēc nepilniem 2 mēnešiem jau gaidam bērnu.
Ko jūs par to domājat? Vai kādam ir līdzīga pieredze? Tas vispār ir nopietni? Kādas būs tālākās sekas tik ļoti sasteigtām (manuprāt) attiecībām?
klaburcuska Vēl piebildīšu, ka bērns bija plānots. Meitenei 9 klašu izglītība, čalim naudas netrūkst. No malas skatoties - diezgan nesaderīgs pāris.
heidija26 un kapeec taada saape un ironija? ja vinjiem ir labi lai ir .... esmu redzeejusi arii paarus kas 9 gadus kopaa nodziivo un piedzimst siicis un visss peec laika skjiras...es uzskatu ka nosodiit jau vienmeer ir viegli, bet taa ir vinju dziive
simba_
Ja viņi ir finansiāli nodrošināti un bērns ir plānots, tad kur ir problēma? Vai tiešām tik grūti ir pieļaut iespēju ka divi cilvēki ir atraduši viens otru vismaz turpmākajiem 5 gadiem? 9 klašu izglītība, nu mācīsies neklātienē kopā ar bērnu.:))
Vienīgais cerams ka ne 15 - 16 gadi?
klaburcuska
heidija26 - Neko nevienam nepārmetu, nevienu nenosodu. Vnk - bez jebkādām liekām emocijām (sāpēm vai ironijas) interesē citu cilvēku viedoklis.
simba_ :) probleema ir man, jo es kaut kaa pagaidaam veel nespeeju shito saprast... kaut kaa liekas, ka ir sastrebts karsts un viss liekas taa ljoti nenopietni (mans subjektiivs viedoklis)... Turklaat, njez kaapeec ir aizdomas, vai tik meitene nav kaut ko nedaudz apreekjinaajusi... Nav vinjai 15 - 16 :)) Kas man par dariishanu gar vinju attieciibaam? Es tikai un vieniigi prieksh sevis censhos kaut kaa saprast shaadu attieciibu veidoshanas modeli.
;)
Just_ Neko nevar zināt! Es ar savu vīru iepazinos, pēc nedēlas pārgulējām, pēc 10 dienām sākām dzīvot kopā un fantazēt par bērniem (piedzima gan tikai kā pēc gada), un nodzīvojām kopā ļoti ilgi, un varbūt dzīvotu vēl tagad, ja vien ne dažas problēmas. Tiesa, es tad biju studentīte.:-)
erika Iespējams,ka viss būs ļoti labi,tikai cenšaties abi.Es ar savu vīru iepazinos dienā,nakti pārgulējām un nodzīvojām 15 gadus.Pirmos 10 viss bija burvīgi,bet tad cilvēks vienkārši neizturēja "Ispitanije dengami" un visu sbojāja.Lai jums veicas.
Maverick Jo mazāk līdīsi citu cilvēku dzīvē un uztraucies par viņu problēmām - jo ilgāk un laimīgāk pati dzīvosi !
sauliite_spiid
Galvenais, vai mīlestība vēl aizvien ir?
Nav nozīmes pazīšanās ilgumam, bet mīlestības noturīgumam!
magone_2004 Cilvēki veido katrs savas dzīves un labi, ja neņem vērā citu viedokļus. Lai katram paliek savs viedoklis par SAVU IZVĒLI :) jo viss cits ir mazsvarīgi. Nav vienas receptes laimei. Katram ir sava, kas patīk un garšo:))))
NORMAALA_SIEVIETE vai atkal tiek vākts materiāls kādam rakstam!!!????
sauliite123 Notiek tas, kam jānotiek...vai uz labu vai sliktu - tās atkarīgs tikai un vienīgi no jums pašiem. Svarīgi nav cik ilgi esat pazīstami, bet gan, cik labi viens otru esat iepazinuši.
Saulstarinjsh taalaakaas sekas ir taadas, ka jums ir jaameklee psihoterapeita paliidziiba... he, he..... nju vnk. taalaaku seku nau... :)
busty Bet kurš var pateikt, ka tieši šitā nav pareizi??? Varbūt nav pareizi gaidīt, gaidīt un gaidīt... Es, redz, varu atklāti pateikt, ka gaidīju 9 gadus - tad augstskoļiņa jāpabeidz, tad dzīvoklītis jānopērk, tad automašīna... bla bla bla - un kur es attapos??? Pie sasistas siles!
__kroksis__
Ko cilveeki biezhi vien jauc, tas ir iekaari - mirklja miilestiibu ar nu to patieso, iisto un 1iigo ;) (diez vai vispaar taada ir).
Te var arii viss buut ok, jo apreekjina lauliibas tomeer ir taas noturiigaakaas & kaa nekaa, vismaz viiram, ja ne pashai meitenei beerns buus atbildiiba. Ja naudas netruuks, tad arii buus otrs beerns & taa taa dziive paies ;)
klaburchuuska
Likteņa ironija, vai ne?
Morāle - Lai ko tu darītu, vienmēr pastāv iespēja kļūdīties, citreiz tā nedaudz, citreiz smagi... Atliek vien dzīvot kā ir, pieņemt visu, ko dzīve sniedz un cerēt, ka paveiksies...
klaburchuuska
Bet vai nav tā, ka mēs katrs pats savu dzīvi veidojam, un citreiz, viena neapdomīga kļūda vai pārsteidzīgs lēmums var sabojāt visu dzīvi???
:)) he... nu, ja... bet sēdēt mājās un no visa izvarīties jau arī laikam būtu stulbi...
klaburcuska :D he Tas saucās - pats jautā un pats arī atbildi :P
__kroksis__
Tas saucaas, labriit, - esi sapratis, kas ir dziive :)
Taa ir laimes speele & nejaushu apstaaklju sakritiiba pamataa.
Veel var piekaisiit taaduu skjipsninju saals, ka, iespeejams, jau sen esam satikushi & izskjiirushies ar iisto cilveeku - tachu tam visam arii nav nekaadas noziimes, ja nenotiek iistajaa briidii, iistajaa vietaa & laikaa :)
gym
Klaburcuska, nebaidies, ej uz priekšu ar paceltu galvu. Tev būs bērniņš, Tev ir mīlošs cilvēks blakus, ko gan vēl var vēlēties.
Pateicies Dievam, ka neesi vientuļa.
Tihe Kur problēma? Kāda starpība vai cilvēks beidzis 9 klases vai augstskolu. Augstskolu beigušie dažkārt ir stulbāki par vienu otru neizglītoto.
Kaamiits Sagaidiisi beernu, divus gadus dziivosiet kopaa, tad veel 2 praatosiet kaapeec izshkiiraaties. Beerna 12 gadu dzimshanasdienaa sapratiisiet, ka tomeer miilat viens otru, un....... Jox, jox, lai veicas :)
melne Domaaju, ka katram mums ir liktenii jau viss ierakstiits un, kam jaanotiek, no taa neizbeegsi:) Lai Tev veicas!
| Atbildes 1 līdz 22 (kopā 22) |
