Latvijas sieviešu mērķis-atrast darbu intīmservisā,ko muld par garīgumu.Kāda morāle...
solemio tina visprecizāk atbildēja uz šo jautājumu.Murgs ir viens gatavais murgs!!!
skaljaa
Kaads ir veicis pamatiigu statistisko peetijumu....interesanti kur????
Noteikti pa birojiem staigaajis....vareetu buut - biznesa sievietes nogurushas domaat un pelniit- ieguldot praata speejas. Izleemushas pameegjinaat fiziskaas dotiibas...var buut izdosies sapelnit lielaaku pikji!!:))
iluuuzija skaljaa-da nē...ne pa birojiem staigājis, bet pa prieka mājām...tā nu tā statistika tāda sanākusi:)))
p_p Nespried par visām pēc savām radiniecēm!
Pticka nee man nav meerkis atrast darbu intiimservisaa .. bet nu es arii par gariigumu daudz nemoralizeeju .. abi nosaciijumi neizpildaas :)
Domaas_sapinusies ...pilnīgi absurds apgalvojums...atliek vien pabrīnīties par šādu pasaules uztveri jeb joku līmeni...
BMW_iste kur sūtīt CV?:))Man jau gatavs, tik mērķis jānomaina:)))))))))
marintinja gan jau Tev pāries! zinu, kā ir, kad gribas visus redzēt kā vienu vai divus, kurus diemžēl ir bijis "gods" pazīt. :)))
Zobenu_karaliene Ne visai orģināls mēģinājums pievērst sev sieviešu uzmanību.DDDDDDDDDDD.Smieties esot veselīgi,paldies Murgam par jautrību
HVZkas pats muļķis
| << iepriekšējās | Atbildes 21 līdz 30 (kopā 30) |
