Vai to stāvokli, kas iestājies pēc 10 gadu kopdzīves var dēvēt par rutīnu, krīzi... bet tā kā agrāk vairs nav...Sāk trūkt ideju, lai no tā "izlīstu arā"...
Varbūt vēl kādam tā ir bijis? Kā ar to tikāt galā?
Daudzlaimes nu tagad laiks ķerties pie mīļākajiem :))
Pats slīcēju glābšana pašu slīcēju ziņā...
strangers
Esi īstajā portālā! OHO ir laba vieta lailības dzīves izskaistināšanai!!! Tikai obligāti lieto prežus! Lai nesaķer kādu kaiti!
Redz, rūpējos par tavu dzīvesdraugu!!! :)))
labrit_saule Jāsaka, ka ilgi esi novilkusi, ja iet runa par 10 gadiem. Bet vispār jau ir pierādīts, ka attiecību krīze iestājas ik pēc 3 gadiem.Protams, ka nav vairs ne kaisles, ne "taureņi vēderā", paliek cieņa, sapratne, vēlme būt kopā, kura jāuztur ar dažādiem stiķīšiem, jo tie būs interesantāki un ekstrēmāki, jo Tava un otras puses kopdzīve būs saistošāka un nebūs vēlmes meklēt kaut ko citu.
avene90 lai kaut ko mainītu, jāvelas abiem, ja tikai tu to vēlies un tev šķiet ka ir rutīna, nekas nemainīsies; varbūt uzliec nelielus "ragus"?
Albarosa Ar ko "nelieli ragi" atšķiras no citiem ragiem? (Jautājums avenei90) Tas ir, ja tikai pamīcijās un pabučojās, bet, ja tā pamatīgi izseksojās visos zināmājos veidos, tad ir "lieli, lieli ragi"?:))))
Pats
ragi nebūs risinājums...
lechot Dzīve pāriet jaunā kvalitātē,vajag piemēroties vai arī ko kopīgu, jautru pasākt. Tas satuvina.
rintintin
No rutīnas palīdz izrauties vides maiņa.Ja līdzekļi atļauj,tad kopīgs ceļojums;vai pārgājiens.Katrā ziņā netupēt visu brīvi laiku mājās un naivi cerēt,ka rutīna pazudīs.
Tas-gadījumā,ja attiecības jau nav konkrētā purvā.
nekuriene vae dažādot vaļaspriekus, kopā darot abiem un pa reizei vienam vai otram interesējošas lietas, labāk nekad iepriekš nedarītas. Tas palīdz esmu pārbaudījusi.
[never]
domaajams, vispirms Tev pashai ir jaasaprot tas, ko Tu veelies no shiim attieciibaam. Sarakstiit lietas, kas Tevi tajaas apmierina un kas nee. Galu galaa jaasaprot vai Tev vispaar ir nepiecieshamas attieciibas un vai Tu tieshaam nevari pilnveertiigi dziivot bez taam.
Padomaa - kaadeelj TEv ir nepiecieshams ik pa laikam uzspodrinaat attieciibas - vai to dari abu deelj, vai savas personiigas intereses vadiita.
Ij galu galaa - kaadeelj par to nerunaa ar viirieti/viiru/draugu?
Nekadvairs Nezaudēt interesi vienam par otru, iepriecināt un parūpēties par otru...dalīties domās un pārdzīvojumos...ko vēl...???
sla_ida Kas ir īsti rutīna?Vīrs piegrizies,sex negribās.Krīze ir parasti vīriešiem tā ap 40.Greko vien droši,dzīve ir īsa.:D
lectra Cilvēki pierod viens pie otra un protams gribās pārmaiņas.Vajag ieviest kaut ko jaunu nebijušu tā,lai sirsniņa sāk pukstēt no jauna...nenolaid rokas.
Dzhastina Krāpjot savu mīļotu, problēmu atrisināt nevar, varbūt doties romantiskā ceļojumā...
