Iepazīšanās internetā

iepazīšanās internetā foto attēls

Iepazīšanās internetā - jautājumi un diskusijas

Vai sievietes pirmās raksta un piedāvā iepazīties? (47)
Man ar iepazīšanos pagaidām neveicās. :( Neviens vēl nav neko piedāvājis. Kaut kā kautrējos pirmā rakstīt. Ja nu neatbild vai noraida, tad kaut kā nepatīkami būtu. Vēl nepatīkamāk ja aizsūtīšu fotogrāfiju un tad noraidīs. Negribās...
Jā, Gvena, ņem piemēru no Lielāslāsmiņas un ieliec kailbildi. Piedāvājumi momentā uzradīsies un ej nu sazini, varbūt galu galā kas sanāks. Un vēl, šejienes vīriešiem/ atšķirībā no realitātē esošajiem/, dikti patīk tās, kuras atdodas pirmajā tikšanās reizē. Vēlam parādīt dažādus akrobātiskus trikus gultā, prasmīgu minetu, anālo pats par sevi saprotams, un tad gaidi rezultātu paziņošanu. Pirms tam dod čalim laiku apskriet un izmēģināt vēl citas. Gvena, kamēr Tev nebūs foto, vīrieši pirmie nerakstīs. Viņi raksta tad, kad redz, ka bildē redzamā sieviete patīk (te es nerunāju par tiem, kam dikti spiež rieksti un raksta visām pēc kārtas, kas ir online). Un te ir ļoti daudz sieviešu ar bildēm, kāpēc lai kāds nopietns attiecību meklētājs rakstītu profilam bez tās? WO, tā tik ir izrāde, 60 gados tēlot "jaunuvi", varbūt arī gribas rociņās sadoties un tā. Iemetu skatienu anketā, pilnīgs sviests "kungu uz kuru paļauties", kārtējā nespējniece meklē žēlotāju un sponsoru dzīves norietam :D...bet tas kungs varbūt arī grib kādu uz ko paļauties, ko nu?
Bildei šeit naff nozīmes, vari nelikt!
Es neiesaku rakstīt pirmajai. Esnu to pamēģinājusi un secinājusi, ka tas nav to vērts. Jo vienā gadījumā vīrietis bija atsaucīgs un nespēja noticēt savai laimei, es tur viņu salielīju, ka viņš lieliski izskatās, bet satiekoties vīlos, jo nemaz nebija realutātē smuks un bija mazliet īsāks par mani. Pēc tam vēl kādu laiku vīrietis mēģināja sarunāt nākošo randiņu, bet man vairs negribējās. Cits atkal atraidīja, bet vēlāk pats uz citu manu bildi rakstīja man. Kad pateicu, ka viņš man jau atteica, tad apvainojās. Bet visā visumā sievietei rakstot pirmajai ir jārēķinās, ka arī turpmāk viņa būs attiecību virzītājspēks, bet to neviena sieviete nevēlas un tas vīrietis jebkurā laikā var pateikt, ka pati jau gribēji. Labāk vilini ar smukām bildēm un pati neraksti gan. kaut kas bumbastīgs tajā visā ir .tāda sajūta un nepāriet. ··· Iepazīšanās internetā: Vai sievietes pirmās raksta un... lasīt visu diskusiju (47 atbildes) –»
kadam(ai) ir sanacis iepazīties internetā te? (23)
Kadam(ai) ir sanacis te atrast cilveku, ar kuru nu jau gimene izveidota, beerni sarazhoti un kopuma viss ir vienkarshi ideali? P.s. tie kas dzivo kopa paris meneshus vai dazhus gadus, nav precejushies- neskaitaas !
Tas ka kādam sanāk nenozīmē ka vēl kādam citam sanāks :) Arī rindā uz tualeti var iepazīties :D Starp citu varbuutiiba satikt otru pusi arpus OHO.lv ir daudz lielaaka nekaa te...:)

Taakaa neliekam visas olas vienaa grozinjaa bet turam atveertas arii citas opcijas..:)
draudzene šeit satika vīrieti ar kuru jau cik gadus dzīvo kopā, prieks skatīties.
varbūt Rīgā vai vēl kādā lielā pilsētā, iespēja satikt otru pusi ´´tur ārā´´ arī ir, bet mazpilsētā, kur ir tikai darbs-mājas, un visi par visiem visu zin, faktiski līdzinās nullei.
Man regulāri sanāk. Manas divas draudzenes te satika savus vīrus.. )) un draudzenes draudzene arī. Attiecības ir stabilas un.. prfu, ptfu, ptfu.. laimīgas. :))) Sākās visiem viņiem viss tā viegli un bez nodoma.. bet, redz, sanāca. :))) ··· Iepazīšanās internetā: kadam(ai) ir sanacis iepazīties... lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Iepazīšanās portāls? (38)
Jūsu domas?Pa manam, šī portāla sākotnējās funkcijas-iepazīšanās,attiecību veidošana, ir atmirušas.Pat PA tēmās viens un tas pats-datoru,auto,veselības,sadzīves problēmas.Neviena jautājuma no attiecību sfēras.
GOOGLE_ADSENSE_CODE_INFEED_HOR
Par oho sievietēm runājot, ir radies iespaids,ka te joprojām ir diezgan daudz foršu un sakarīgu sieviešu, pie tam visādos vecumos, ar normālu pašapziņu un pašcieņu, samērā pašpietiekamas, tāpēc "pa galvu,pa kaklu" attiecībās nemetas un pēc principa "ka tikai vīrietis blakus", tāpēc pēc manām domām, attiecības, vismaz noturīgas, te pārāk bieži neizveidojas. kopaina var likties ne-laba. jā. bet īstenībā, tie, kas mekleja, tie atrada. un tie, kas vibrēja. tie ir turpat. zini cik laulības ir noslēguši cilvēki no tiem, kuri bija manos draugos no sākuma?
tagad pieturies kaut kur - visi.
nē, nevis lielākā/mazākā daļa. visi. kādam tā arī nesanāca un ir jau atkal šķirušies, bet lielāka daļa ir prom uz neatgriešanos, es domāju.
tie, kuri meklēja, tie atdrada. ar laiku. visi...
ir cilvēki, kas pie sevis saka - es nevaru tāpēc, es nevaru cita iemesla dēļ, oho ir vainīgs, sabiedŗība tāda, draugu nav. īstenībā, tie cilvēki ir kaut kur tuvumā. un nereti domā līdzīgi. "man nekas nesanāks, es esmu nesmuks, vai es esmu pārāk laba, es nē, es vēl pagaidīšu"
un gaida. un gaida vēl un laiks paiet. un kādā brīdī vairs gaidīt nav ko. un tad. nāk un stāsta, ka iespēju nebija. jo nebija īstas, vai nebija īstā.
bija.
pagāja garām.
ir tāda lieta - nav neīstu cilvēku, ir falšas motivācijas. cilvēki ir tādi, kādi tie nu ir, bet vēlmes? tās gan mainas. un ka lai noskrien līdzi kaut kam, kas ir mainīgs?
un pienāk brīdis, kad jautā - kur ir mans laiks? "bet tev bija"
nauda, vara, izklaides, patikas. ir tikai viens resurss, kuru neviens cilvēks nevar atjaunot - laiks, kurš tam ir piešķirts.
Feisbooks ir skaļa darba vieta ar balsu pirkšanas un pārdošanas biržu.
Draugi ir kafejnīca ar vasaras terase uz Barona ielas, kur neviens nepārmet ja kāds paslepus uzsmēķē.
Toties šeit ir enerģiska zaļumbale, kur satiekas apkārtējo ciemu zēni un meitenes, lai sevi piedāvātu par augstāko cenu brīvajā seksa tirgū.
Dmž jāpiekrīt Vanesai15, ka normālo vīriešu resursi šeit iet uz beigām, ja vēl vispār palikuši. Ja sievietei ir daudzmaz normāli atlases kritēriji - satikt foršu vīrieti, ne vecu un vēl visādā ziņā spējīgu (kurš vienlaicīgi nav "laidējs" un prot apstāties) jāteic, ka viņai jābūt lielai optimistei, cerot viņu atrast šeit.... Viss atkarīgs no paša attieksmes un mērķa. Kādam te izklaide, laika nosišana, cits nopietni vēlas iepazīties. Jālasa anketas, jakomunice. Nevar gaidīt, ka kaut kas veidosies, ja komunikācija bus smailiju un vienfrazu līmeni. ··· Iepazīšanās internetā: Iepazīšanās portāls? lasīt visu diskusiju (38 atbildes) –»
Iepazīšanās internetā ar cilvēkiem, ko realitātē pat nepamanītu (33)
Vai bieži ir gadījies, ka internetā esat iepazinušies ar cilvēkiem un atzinuši tos par labiem esam, ar kuriem reālajā dzīvē pat neiedomātos uzsākt sarunu? Kādu iemeslu pēc realitātē tie cilvēki šķistu galīgi nepieņemami? Kādos saitos,...
Kāpēc izvēlaties iepazīties ar interneta palīdzību (ne "dzīvajā")? (39)
Tiem, kuri iepazīstas abos veidos, cits jautājums: Kas iztrūkst "dzīvajos" randiņos, ja papildus veel iepazīstaties ar interneta starpniecību?
Ārvalstu iepazīšanās "lapas". (23)
Klau.. man kaut kā garlaicīgi :)) paliek te, mūsu mīļajā OHO. Vai variet ieteikt kādus sakarīgus ārzemju saitus, kuros var iepazīties arī ar juridiski brīviem un sievieti cienošiem vīriešiem?? :))))
Labākie iepazīšanās portāli (33)
Kuros portālos ir reālāka iespēja iepazīties nopietnām attiecībām un kuros nav vērts reģistrēties?
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu