Iepazīšanās internetā

Iepazīšanās internetā - jautājumi un diskusijas

Vai sievietes pirmās raksta un piedāvā iepazīties? (47)
Man ar iepazīšanos pagaidām neveicās. :( Neviens vēl nav neko piedāvājis. Kaut kā kautrējos pirmā rakstīt. Ja nu neatbild vai noraida, tad kaut kā nepatīkami būtu. Vēl nepatīkamāk ja aizsūtīšu fotogrāfiju un tad ...
kadam(ai) ir sanacis iepazīties internetā te? (23)
Kadam(ai) ir sanacis te atrast cilveku, ar kuru nu jau gimene izveidota, beerni sarazhoti un kopuma viss ir vienkarshi ideali? P.s. tie kas dzivo kopa paris meneshus vai dazhus gadus, nav precejushies- neskaitaas !
Iepazīšanās portāls? (38)
Jūsu domas?Pa manam, šī portāla sākotnējās funkcijas-iepazīšanās,attiecību veidošana, ir atmirušas.Pat PA tēmās viens un tas pats-datoru,auto,veselības,sadzīves problēmas.Neviena jautājuma no attiecību sfēras.
Iepazīšanās internetā ar cilvēkiem, ko realitātē pat nepamanītu (33)
Vai bieži ir gadījies, ka internetā esat iepazinušies ar cilvēkiem un atzinuši tos par labiem esam, ar kuriem reālajā dzīvē pat neiedomātos uzsākt sarunu? Kādu iemeslu pēc realitātē tie cilvēki šķistu galīgi ...
Kāpēc izvēlaties iepazīties ar interneta palīdzību (ne "dzīvajā")? (39)
Tiem, kuri iepazīstas abos veidos, cits jautājums: Kas iztrūkst "dzīvajos" randiņos, ja papildus veel iepazīstaties ar interneta starpniecību?
Ārvalstu iepazīšanās "lapas". (23)
Klau.. man kaut kā garlaicīgi :)) paliek te, mūsu mīļajā OHO. Vai variet ieteikt kādus sakarīgus ārzemju saitus, kuros var iepazīties arī ar juridiski brīviem un sievieti cienošiem vīriešiem?? :))))
Labākie iepazīšanās portāli (33)
Kuros portālos ir reālāka iespēja iepazīties nopietnām attiecībām un kuros nav vērts reģistrēties?
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu