gribu beebi:))))))

_kushkush      Uiii...Tad Tev Jaaraksta Brazdaikim;))) vinsh tev pagaadaas ;))))

SievieteMelnaa      Buutls, es tiem, kas uzskata ka 20 gados cilvekiem praata nav un vinji nav speejiigi auzdinaat beernu/us. Praksee biezhi vien 20gadnieces ir miiloshaakas un ruupiigaakas maates, nekaa 30gadnieces, kuras pieradushas dziivot tikai sev.
Btw attieksmi, kaada vinjai buus pret savu beernu ne Tu, ne kaads cits prognozeet nevar. Zb shitaa viedo vechu teeloshana. Meiteenam instinkti straadaa, kas ir pilniigi normaali. Pretiigi ir, kad instinktu nav un 35os gados beidzot tiek dzemdeets beebis, lai notureetu peedeejo atrasto teevinju.

p_p      SM, es ar` parakstos zem tava pēdējā komenta.

BuutlsBamtrinkets      Hm... Ja tu nopietni... hm. Tad mans noņem salmcepuri, izņem pīpi un .... (tipina tālāk pa ceļu) sorre.

PS. Piedomā pie izklāsmes stila, a? A to var pārprast. Ka es tev saku.

odzinja43      ...gribēt nav kaitīgi...!

iluuuzija      "Stāv Sāra pie spoguļa,sacēlusi kleitu un glauda vēderu. Ābrams ierauga un priecīgs prasa - kas ir Sāra, Bērniņš būs? -Nebūs bērniņš, gāzes - Sāra atbild. Tas pats atkārtojas nākamajā dienā. Trešajā dienā Sāra atnāk no tirgus un redz - Ābrams stāv pie spoguļa atpogājis bikses un svaida savu daiktu no vienas rokas otrā. Sāra izbrīnīta jautā - kas te notiek, ko tu Ābram dari? Bet šis atbild - lūk Sāra, skatos un domāju un nevaru saprast - *** vai gāzes vads?"

annija005      MEITENEI sagribeejaas ar ko paspeeleeties.
.....varbuut kaadu kleepja kranci...nu piem kaa Ellai.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010