Saskarsme ar sociopātu

Vai Jums ir nācies ilgākā laika periodā būt saskarsmē ar sociopātu?
Un kā Jūs ar to cīnaties vai arī necīnaties?

piekraste      Kas tas par zvēru?:) 2010-02-12

aluxx      kāpēc lai es tērētu savu laiku un nervus, lai ar tevi cīnītos ?
vajadzīga tu man...tiec pati galā ar saviem gļukiem !
2010-02-12

_LEE_      Jā, mana bērnības draudzene ir tāda, bet es viņu izturu jo esmu pieradusi kā pie māsas.
Šad tad gribas viņai "iekraut", bet es tēloju, ka viss kārtībā un tad viņa uzvelkas vel vairāk. Galvenais saglabāt mierīgu prātu, kad tevi tas cilvēks sāk tracināt.
2010-02-12

slieks      Ir bijis kādreiz tāds priekšnieks, kurš līdz galam nepateica ko grib, bet tas, ko uzraksta, nekad nav labi. Tad sāku viņam likt priekšā kādus 3 variantus, lai izvēlas, kurš labāk patīk. Viņš pateica, ka es par viņu ņirgājoties, un pārmetās uz kādu citu, kuram vairāk bail. ;-) 2010-02-12

MarieAntoinette      ir. jo īpaši darbā. un ļooti daudz.
pirmkārt.. jāiemācās atšķirt, kas no tā visa ko Tev grūž virsū ir "pa tēmu" (piemēram, profesionalitātes trūkumi, ko aizrāda) un kas nav pa tēmu (piem., šajā kleitā Tavs dibens izskatās kantains). tad, kad iemācīsies atšķirt šīs lietas, pārdzīvojumu būs par 98% mazāk.
otrkārt.. ir jāsaprot cik daudz var reflektēt un kā (parasti vēlams mierīgi, nosvērti un bez jebkādas agresijas, ja māk smalki ironizēt un tajā pašā laikā likt pie vietas ar to ironiju. tas ļoti labi der). katram tādam frīkam ir sava pieeja.
treškārt.. nerādi, ka Tevi viņa vemšana kaut kā aizskar.
4-kārt.. iemācies to, kas bija pirmkārt un tad Tev vienkārši būs žēl tā sociopāta un Tu par viņu ik pa laikam smiesies.
2010-02-12

Araabs      Protams,kā var pats ar sevi nekontaktēt!!! 2010-02-12

Elizabete1957      Pazinu dažus gan darbā , gan paziņu ģimenēs.Agri vai vēlu nāksies ar tādu cilvēku izšķirties, jo vienu dienu tas vadzis būs pilns un lūzīs, tā ka labāk nevilkt garumā un neizšķiest savu dzīvi, jo tu tak labi zini ka labāk nebūs, bet otrādi, jo viņš būs vecāks, jo represijas būs stiprākas .... 2010-02-12

Just_      Piedod, bet tava iznešanās PA reizēm liek domāt, ka tu pati nees itālu no tā tevis aprakstītā "sociopāta".
Jā, ir sanācis ar tādu cilvēku būt kopā. Liela priekšniece, izcila speciāliste, tiešām, un ne valsts iestādē. Zini, satikām lieliski, un uz mani viņa ne reizi balsi nepacēla. Tāpēc, ka es arī esmu laba.
2010-02-12

_sevia_      ...ne katrs,kursh visu laiku piekasaas ir sociopaats!!!! var buut vienkaarshi piekasiigs cilveegs,vai stulbs!!! Sociopaats ir tas,kursh ar agresiju (vaardos, darbos utt.) veershas pret sabiedriibu kaa taadu,un dara to nepaartraukti!
It kaa shiem cilveekiem ir bailes no sabiedriibas (doma,ka visi cilveeki veel vinjam sliktu un grib ko nodariit), un shaada ir vinju vieniigaa sevis it kaa pa/aizsargaashana...nu taadu izteiktu sociopaatu nav naacies satikt...!
2010-02-12

riks      smalkumos nezinu par sociopātiem, tak neizbēgami nākas saskārties. pats smagā formātā slimoju ar sociofobiju. izbesī pa reizei. īpašās metodes neesmu atstrādājis - ja citādi nejaudāju - 1-kārši pasaku 7 ÷ 11 % no tā, ko domāju - strādā bezotkazno! ♥ 2010-02-12

riks      P.S. šausmas, cik Tev neasa profila bilde! 2010-02-12

Just_      APD – Antisociālās personas jeb sociopāti: galvenā pazīme ir klaja citu personu interešu ignorēšana, pilnīga iejūtības un sirdsapziņas neesamība. Izteikts melīgums un citu maldināšana, pārkāpj sociālās normas un personiskās robežas attiecībās ar citām personām, nereti impulsīvi, viegli aizkaitināmi, un neprot uzturēt normālas attiecības; 3% no vīriešiem un 1% no sievietēm.

Mūžu dzīvo, mūžu mācies! Manis aprakstītā sieviete tātad nav bijusi "spociopāte" iposses izpratnē,
2010-02-12

kokote      riks - veselīga pašironija :D:D:D 2010-02-12

Treknais_Izdzimtenis      Sociopāts ir cilvēks, kurš citus cilvēkus uztver un izmanto kā lietas, priekšmetus. Sociopātiem nav līdzjūtības un empātijas, viņi ir savā ziņā kā roboti. Parasti tiecas ieņemt stavokļus, kuros ir kāda vara pār citiem, jo par citiem spriež pēc sevis. Viņi nekad nav atklāti, un parasti nekaunīgi manipulē ar citiem, lai arī sadisti ir retumis.

Parasti meklē cilvēkus, kuri viņiem viegli pakļaujas un uz kuriem var parazitēt, manipulē ar upuru vainas apziņu un mazvērtības sajūtu. Salīdzinoši daudz sociopātu ir politikā.
2010-02-12

AlienAlan      Protams ir jauki iemācīties jaunu apsaukāšanās vārdiņu, kā gānīt cilvēkus, ar kuriem tu nespēj atrast kopīgu valodu, bet no sākuma ir jāuzzin vārda nozīmi, imo. Autorei pašai īsti nav skaidrs, kas ir sociopāts.

Sociopatu raksturo sekojošas īpašības.:
- Nespēja mācīties no gūtās pieredzes (nespēj novērtēt arī sodu, kā paša rīcības sekas)
- bezatbildība
- nespēja veidot jebkādas cilvēcīgas attiecības, iekļauties sociālajā vidē
- impulsivitāte
- bieži nespēja atšķirt labu no ļauna
- morāles trūkums
- emocionāls juvenīlisms
- egosentrisms

Tādiem cilvēkiem ir tieksme uz kriminālas dabas noziegumiem, bieži nespēj atrast darbu, un ja atrod tad to pazaudē, jo nespēj iekļauties kolektīvā. Nespēj rēķināties ar citu cilvēku tiesībām/vēlmēm. Manipulē ar cilvēkiem, lai gūtu personīgu labumu/baudu.

Šo stāvokli parasti izraisa bērnības traumas vai attīstības traucējumi, vai garīgās slimības.

Lūdzu! nav par ko!
2010-02-12

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu