Ar ko jums saistās atmiņas ar bijušajiem?
Kādreiz bijušie draugi saistījās ar konkrētu mūziku, pēdējie draugi saistās ar vīrišķību (visu, kas ar to saistīts), gūtajām emocijām.Ar ko jums saistās atmiņas par bijušajiem?
sira10 alus, makšķere, čipši uz dīvāna - tās spilgtākās atmiņas.
Melanija Man ar vienu konkrētu vīnu....
p_p ar kopīgiem bērniem
VERA_KO ar vienu konkrētu pozu...
sira10 p_p labais:))))))
lirica ar ko gan citu..kā ar bērniem un alimentiem.
riks ar viņiem (manā gadījumā "viņām") pašiem / ām. ar kopistiskiem piedzīvojumiem, arī ar bērniem. ar vairumu joprojām labās attiecībās.
hren_vam kaut esmu šķīries - bet ar visu to labo!!
amailija ...ar labām, jaukām, interesantām atmiņam...
SNIEGBALTITE_
Saakumaa ar kaut kaadaam negatiivaam emocijaam, negaacijaam, dusmaam...
Bet tagad, par cik laiks ilgs pagaajis, vairs nulle emociju, ir galiigaa vienaldziiba pret kaadreiz agraa jauniibaa pielautajaam kluudaam.
Ingaxx Nu ne no visiem ir bērni mantoti, bet par katru ir dažādas asociācijas - par vienu cenšos bloķēt šausmonīgās atmiņas, par citu atceros ar smaidu, par vēl vienu - nekas nenāk prātā atcerēšanās vērts, vēl par citu ar dalītām jūtām atceros, atkarībā no noskaņojuma un situācijas, kāpēc ienācis prātā, bet principā no visiem ir kas paņemts pieredzei līdzi...
babyjag varbūt ar kopīgiem piedzīvojumiem.. īpaši neturu atmiņā cilvēkus, kuri man šobrīd nav svarīgi. bet arī neko sliktu par viņiem nedomāju. kas bijis bijis - un tas mani kopumā padarījis par labāku un ne tik naivu cilvēku :)
Wicker Sliktākais aizmirstas, paliek labākie fragmenti.
edmunds ar labaam atminjaam un paciesamu "buutu es toreiz zinaajis to ko zinu tagad!" apzinju :)
Elizabete1957 tikai labu vai neko, bet galvenās atmiņas par bijušo- divi superīgi bērni :))))
Zeltene1953 Tikai ar to jaukāko, kopā taču ir bijis tik daudz brīnišķīgu notikumu! Sliktās atmiņas - tās vienkārši ir jāaizdzen, ja nu kādu mirkli ir iezagušās manās domās. Tad, kad cilvēks aiziet mūžībā, mēs saprotam, ka labāk taču bija tad, kad bijām divatā... kaut arī reizēm bija ļoti grūti.
netaakaavisi
alus,šņabis,saldie vīni...
mūsu puikas-alimenti....
linda_saulite Ja runa par bijusho viiru tad cuuka luuzers un oeedeejais idiots...
brivaldis ar pirmo triperi
aaaatis ar daudz sadauzītām mašīnām!
garaamejoshais Ar labu sex:)) Bet citaa zinjaa, ar visu, visu sliktaako un saapiigaako (iznjemot neuzticiibu) kas vien var buut.... nākamās atbildes
| Atbildes 1 līdz 20 (kopā 49) | nākamās >> |
