Ja sieviete interesē vecākus vīriešus?
DAUDZ vecākus (+15...25), daži varētu būt pat tēva vietā...un neviens vien...Just_ Lubucim buča! Beidzot viens prātīgs vārds, citādi jau līdz kaklam apnikuši teksti par zārkā guļošu večuku joprojām neatvairāmo šarmu. Lai tev visi aparāti vēl ilgi darbojas! /sirsnīgs novēlējums/
effy
luba komentam respect
tām, kas te raksta - tie vecākie aplido labāk un iz rāda vairāk uzmanības un ko tur vēl dara krutāk - protams, ka viņi to dara! kā tad viņiem vēl pievērst sev uzmanību? domājiet domājiet savos 20+ viņi tik ļoti piepūlējās? tagad viņiem jāsacenšās ar jaunajiem. ko jaunais paņem ne ar ko, tur vecajam liels darbs jāiegulda.
Lucy
lubs cabulīt:))) es Tevi vairs neatpazīstu!!
No kuriem laikiem esi domas mainījis?:)))))))
vodka01 manuprāt diskusija nevietā :) Nu ja vecis pēc 40 var dabūt 15 vai 20 gadus jaunāku skuķi, tad kāpēc ne? Ta pilnīgi vienalga, kas būs, kad šim 60 nosvinēs, dzīvi tagad baudīt vajag. Kaut vai palaidīs nu jau ne skuķi vaļā un paņems blakus par 5 gadi jaunāku šķirteni vai atraitni, kura šo uz rokām nēsās un būs laimīga līdz mūža beigām :)
kllimmpa Normāla parādība, kamēr vīrietis neskatās spogulī, vai uz blakus novecošu sievu, viņš nejūt vecumu, ka arī sievietes
melolontha
Lubs - revoļucioner-idealist PA :) (vēl nesastapu nevienu, kurš reālajā dzīvē tā domātu/rīkotos)
a vispār kāda jēga domāt par to, kas būs pēc 10 gadiem, ja 2012. sola pasaules galu? :)))
vasara18 Tā vecuma amplitūda te ir aizraujoša- vismaz man no 16-79. Pases dati nav noteicošais, bet cik nobriedis vai jauneklīgs ir savā prātā un cik tas ir sapasīgi ar uzvedību un vizuālo.:)
meenestins
un kāda gan nozīme vecumam,galvenais,kā cilvēks pats jūtās!!
mani reizēm tracina drauga, tā teikt, jaunības maximālisma uzvedība!!
Murena Man nav iebildumu, ka vīrietis ir 15 gadus vecāks (25 gadi jau pārāk liela starpība), bet tikai tādā gadījumā, ja viņš ir ļoti kopts, bez liekaajiem kg, sportisks un nav vecišķš un vizuāli izskatās jaunāks.
kloss Nu latvieši ,protams ,ir pasaules naba ... visgudrākie , vis smukākie , vis ... vis ... ( brīžam pat vemt gribas par tiem kas ārpus robežas nav dzīvojuši ) bet realitāte ir tāda ka viena no vecākajām un lielākajām pasaules civilizācijām - Ķīna un tās iedzīvotāji jau sen sapratuši ka visoptimālākā gadu starpība ir 13 gadu vecāks vīrietis ... iemeslus jau te 100 X dažādos topikos un komentos esmu raxtījis ....
Torpedo
Pareizi te melolontha un vodka01 raksta, kaada jeega fantazeet, kas kuram staavees 65 gadu vecumaa, ja reaali varbuut jau riit tev pasai laasteka uzkritiis uz galvas vai kaadu briesmiigu slimiibu atklaas? Ir jaabauda laiks te un tagad, jo nekad nevar zinaat, ko riits nesiis!
Man bija paziistams ideeali saderiigs jauniesu paraugpaaris 23 gadi abiem, draudzeejaas 6 gadus, abi smukuli nepaarspeejami, uzriikoja lepnas kaazas par pulkajiem tuukstosiem un peec nepilna gada izskiiraas ..
Sievieteem te oho, kas te juusmo par jaunajiem zeeniem un vinju tvirto miesu un kam ir sekss ar 15-20 gadu jaunaakiem zeeniem, laikam beerniibaa pietruucis jaunaakais braalis :D
selnija_ Tā notiek, patīk vai nepatīk, izvēle pašas rokās. Gaumes jautājums tā teikt. Pārsvarā jau visiem patīk jauni un glīti, lielākajai daļai. Ēs nekad nespēšu saprast sievietes, kurām patīk vīrieši tēva vecumā. Manuprāt te psihologam darbs.
VecmeitaARrunci Pēc sava komenta esmu saņēmusi vairākas ķengu vēstules no vīriešiem no 50 līdz 64 gadu vecumam.Manas domas,ka vecuma amplitūdai vajadzētu būt +/- 5 gadi.vēl pieļauju domu...teorētiski...,ka vīrietis varētu būt 10 gadus vecāks,bet tad viņam jābūt tiešām jauneklīgam un pozitīvi domājošam.Vecums nav ne slimība,ne netikums,bet realitātes sajūtai ir jābūt.
p_p
/prātoju, kas Lubam noticies??? laikam būs iemīlējies, eh, pavasaris tuvojas/
28 + 15-20 = 43-53 g., yep, vienai daļai otrā jaunība, jāķer aizejošais vilciens, pagaidi kādu gadiņu, veči pārmetīsies uz jaunākām.
Kopumā pievienojos tiem, kas saka tas labi, ka interesē vīriešus.
Apolinaris Man te bija kaimiņš, 74 gadu vecumā visas apkaimes 40 gadīgās apleca, ka nu tik. Arī radiņš stipri pēc 60 pa kaimiņienēm vazājās, jo sieva vienaudze. Ir vīreļi, kas var un grib.
Cuba1977 tāds tādu atrod :D
Evruciitis Ak jā,atcerējos teicienu...labāk zem veca vīra bārdas,nekā zem jauna tupeles!:). man gan veci,nolietoti nepatīk:(.
muterite Tas ir shtrunts! Vot mani pieluudz vienc puisis, kas par mani ir veselus 50 gadus vecaaks!!!
Agija7 Jautājums Chernobiljam: un kas tad - ja jaunākus?:)
riks
zebiekste - vecākie veči gudri gan...meklē jaunākas sievietes lai, laicīgi pīli pienes, mannā putru izvāra un protēžu glāzē ūdeni ielej. Kad paši, vai viņu vecuma sievietes, nevarēs izdarīt to gana veicīgi :D
vārdus noņēmi no mēles! tikai vēl TIK ļauni nav, ka jāprec nost, lai droši par to pīli! (labāk mednis kokā, nekā pīle zem gultas!)
melolontha - a vispār kāda jēga domāt par to, kas būs pēc 10 gadiem, ja 2012. sola pasaules galu? :)))
a tos pasaules galus pa 3 ÷ 5 gadās sola! :)
Torpedo es tik domaaju, vai taas jaunaas meitenes to piili kaut kaa iipasji pienes, ka vecjiem jaaprec jaunie zakji, nevis VCP? :DDD nākamās atbildes
| << iepriekšējās | Atbildes 61 līdz 80 (kopā 87) | nākamās >> |
