IIIAngelIII Tie jau nav viriesi bet lupatas :)
edmunds smaidot :)
muterite Man nemelo, pasaka, ja ir preceeti skaidri un gaishi.
KONSUL
Taa vien gribas hrestomatiski pajautat - un ka tu pati domaa??!:)
Te Tev lieti noderetu pashu viirieshu atklasmes... ja tadas bus;) es neemu melojusi, ka neesmu preceta, jo... 1. nav merķa iegut, ko tadu, ko var iegut tikai brivs cilveks, 2. neuzskatu, ka taa pat nevar iegut ko velas, esot jebkuraa statusa (ja ir velme), 3. mulkigi melot par to, kas patiesibaa ir loti viegli uzzinams, 4. tik primitivi melot, vispar ir ... primitivi;)
Varbut arii manas atbildes izlasiji, atbildi uz savu jautajumu...
annija005 ..lai panāktu sev vēlamu rezūltātu...citādi atsaka.
masierite20 vīrieši domā ,ja atklās ,ka precēts , tad zaķi aizmuks :(
cilveex Man nemelo, laikam visi sastapt sanācis tik godīgos...
Jautriite37 vīrietim un sievietei tas ir tikai un vienīgi pluss,ka ir precēts/a:)))
salte Kāda jēga melot par to, viens telefona zvans nakts laikā un viss skaidrs!:)
edmunds
jautriite: piekriitu. dazi/as taadeelj melo ka ir preceeti/as :))
vienkaarshaak ir nemelot jo tad nav jaatceras ko esi teicis un arii patiesiiba meedz buut mazaak ticama par meliem :)
dabasmile3 Man gadījies,ka saka-juridiski aizņemti,bet praktiski brīvi:)! Un neba ar vienīgo satiekās...
gocmans Veesi...
violeta
Ja sakusies ierobezojumi un atrunas par zvaniem,tiksanos,publisko pastaigu vina miestaa,un vel 100 šķeršlu,droši-nav brivs.
Virieši parasti melo,lai sasniegtu savu merķi,un sievietes naivas - tic un iekrit lauvu bedrē.Tada dzive,tici-bet parbaudi..
ahman Tas ir nožēlojami.
abols23 Vienkārši - nemeloju....:):):)
meenestins nav gadījies,visiem,kam jautāju skaidri un gaiši pasaka!!
viirietis Jautājums nekorekts jeb neprecīzs:)) Jājautā: Vai esi precējies? Nevis - vai esi brīvs?:))))
Easy_me
... un kāpēc cilvēki vispār melo? ... un kāpēc zeme ir apaļa?
kāda starpība - kā ir - tā jādzīvo ;D
janka1973 Ja es to neesmu nokartojis juridiski tad es esmu melis!?
jul4ik Mana pieredze liecina, ka melo reti, visbiezhaak noklusee:))))
animato Ja par OHO,tad to jau redz uzreiz.Nav bildes,ģimenes stāvoklis nav norādīts. nākamās atbildes
| Atbildes 1 līdz 20 (kopā 39) | nākamās >> |
