Kā pareizi iepazīties ar sievieti uz ielas?
Kā pareizi iepazīties ar sievieti uz ielas? Sievietes varētu dot, kādus nebūt praktiskus padomus, kā viņas uzrunāt, kas jāsaka, lai jūs vispār atbildētu un lai sveša vīrieša teiktais raisītu jūsos kādu interesi par viņu un iespējamu atiecību turpinājumu. Prasīt telefona numuru? Ko darīt, ja dāma vispār neatbild vai sāk saukt palīgā?riks jāuzšauj pa dupsi un jāsaka: "OOOO, Fransuāz!"!
kokote
Tiritomba pareizi saka: tādi varianti ir naivai jaunībai piederīgi.:))
PS. apsmējos pati par savu tekstu- vienmēr kāds burts pazaudējas, it kā pārlasu, bet tas "lasāmlogs" tik niecīgs...atvainojos visiem latviešu valodas kopējiem un arī tiem, kas man jau disleksiju diagnosticējuši...nesolu, ka vienmēr visi burti būs pareizi...bet (2011-01-25 16:14) "pisis" - bija gribēts rakstīt "puisis" :))
desperado1973 Yo,topošais Don Žuān:) Tev jau te informācijas juura ko apkopot un apkopot;)..Patiesībā daudzi labi ieteikumi-var panopietnam uzreiz ķerties klāt tai noskatītajai,kaa iesaka ``art_deco``-ar puķiiteem,tad paaicinaat uz kafijužņiku,``nakc`` arii pa teemu iesaka-brīva improvizācija,var ar humoriņu tai dāmai mēģinaat pieliifereeties-šeit piekrītu``SufferWele``(laikam taa tas niks bija).Nuja-viens gudriits te raxtiija-pierullē ar kruto tačku-ne jau visiem tās tačuhas ir,kurās zaķi smirdēdami leks iekšā.Un leks iekšā,kuras gribēs Tevi paskūt bišķi(kādus rubļus no Teviim norubīt)-karoč taadas pusšļuhas..da pats to labi taču saproti,dzīves īstenība...:)..Nu tā jau arī nebuus,ka nu Tu pie tās noskatītās pieiesi,meeģinaasi ko teerzēt un šii uzreiz ķeerks aizkapa balsī,protams mētelīti gan nevajag virināt....(apnika drukāt,eju uzpīpēt)..:)
Popanapelus Ljoti vienkarshi, panjem vinju aiz rokas(starp plecu un elkoni), ja tu ej no aizmugures un apstadini vinju un atlaid uzreiz roku un pasaki es atvainojos, vai arii ja ej no priekshas, tad vienkarshi saskaties un pasaki es atvainojos un tad jautaa ko gribi.. 95 % buus laipnas un atsaucigas!
inito4ka ...atkal pastāsts no dzīves... tas bija sen....vilkos no darba uz māju pusi,,,un biju patiesi piekususi.. Piebremzēja vīrietis,ar jautājienu,vai aizvest līdz mājām>>> izspruka -jā!!!! šamais prasa -a caur bolderāju var??? es atbildēju,ka labāk caur Ventspili :))) vizinājāmies kādus gadus 7 laikam... :))))) galvenais ,lai noklikšķ tomēr.
Just_ Un vispār, silti iesaku šajā sakarā izlasīt (ja vien tas ir pieejams) Igunskura Kurinātāja praktisko pētījumu par to, kas notiek, ja sievietei pieķer pie dupas, un kas - ja pieķer pie somiņas.
IipashaSieviete Pajautaa- meitenit, jus stradajat?
desperado1973 nu vot...Es jau arī tads PSRS laiku puika,tad sīkāks būdams māciijos,vandiijos pa visādām kojām,tur jau lauku meičas pašas kaklā kārās,tas nu tur protams viss tā nenopietni utt...Tavā variantā jau tiešām jāskatās arī-laiks,vieta kur mēģināsi viņu uzrunāt...Ja viņa nesās mistiski uz k kurieni,tad nu protams nav jēga iet klāt un mēģinaat ko runāt,a ja savā nodabā klejo-attiecīgaa vietā(nejau Maskačkas graustu raj.),kapēc neiet klāt un neuzsākt nelielu dialogu...Bet šķiroties gan labāk tel.nr.uzprasi gan-ja iedod-vecīt, šance buus,a ja nē-nelolo izluuzijas,lai stiberē vien tālāk..Tad jau kā te arī citi minēja-kapēc tieši uz ielas...var mēģināt klubā,pie kluba:))...Pag.sestdien gāju uz klubiem pa vecriigu,bet nevienā netikām iekšā(bija radagabals līdz,kuram 18 g.buus tikai peec meeneša),tad nu pie klubiem arī meiču tusē oi oi oi...Laikam iekšā nav ko sadarīt,mēģina sapazīties ārpusee...Zin,un bij arī dāmas ar kurām veerts buutu ko uzsākt....ne tikai taadas ,kuras Tevi sabaros ar klofelīnu,iztukšos kreģitku un atstaas bez sieriņiem...:)...Lai veicas
KONSUL Uz ielas labak nee - labak restoranaa/ kafee vai kino, parkaa... bet uz ielas - nu... varbut ij noveicas, bet receptes te nav - tik personigais sharms;)
Lucy
Ar savu vīru iepazinos tieši uz ielas.
Viņi bija 3 un mēs 3.
Man liekas nav starpība kur iepazīstās,tas vnk ir liktens!
Pēdējā laikā man ir jauna iepazīšanās metode:))) lielceļa flirts:))
saullla
viens iepazīšanās gadījums uz ielas bija braucot mašinā.Es mašinā,viņš ar moci,pie sarkanās gaismas apstājās tieši pie mana loga.Tā nu sasmaidijāmies,un kādi 3 luksafori,viņš pie katra piestājās blakus:DJautri bija,nu tā sekoja līdz apstājos:DJautrs,komunikabls jauns vīriietis,ar dikti labu humora izjūtu:)izveidojās tāda laba draudzība:)
bet ja ietu ar kājām,tad tieši tas pats,tikai ar ļooti labu humora izjūtu apveltīts vīrietis var iepazīties tādā veidā...Piesaistīt uzmanību.
Jā ir lohs,un nemāk uzsākt sarunu,tad nemāk ne netā,ne uz ielas ne klubā bārā,nekur citur....
veikalā vēl vienkāršāk iepazīties:)
Bāc,nu kapēc vīrieši jāmāca?nestāstit tak katru vārdu ko kad teikt,cik reizes.
provokacija Ja nezini kaa iepaziities uz ielas, iepaziisties internetaa
saullla
provokacija arī netā jāmāk iepazīties;)Ne visiem labi sanāk,un labi vien ir ka nesanāk:D
Iedomājos,ja uz ielas pienāk vīrietis un saka-čau,ko dari?:Des pieļauju,ka pat neatbildētu,ietu kur man jāiet:D
vai arī ja pienāktu,pateiktu-sveiki,un klusētu,skatidamies tik acīs:)
arī es nereaģētu,ietu kur jāiet:D
Bet,ja māk uzsākt sarunu interesantu,uz ielas manuprāt nekādu problēmu.protams jārēķinās,ka var uztrāpīt precētai,aizņemtai,vai aizspriedumanai sievietei:)bet citādi kāda vaina,ja tik labi sanāk:)
galvenais ir kolosāls humors,kur nevar nepasmaidīt:)
psychobitch vai tad pašam galvā tukšums, ja jājautā kā iepazīties? nav jau nozīmes vietai kur, bet kā tu to dari...izskatam ir ļoti liela nozīme (atkārtojos), balsij ir nozīme, izloksnei ir nozīme, nebūtu ieteicams iepazīstoties lietot žargona vārdus: prikolīgi, zaika, kruta, cool...lai uzrunātu, sākumā vajadzētu pievērst sev uzmanību un tad saprast no pirmā acu kontakta vai vajag darīt to...
kwinta
Man kad kāds uz ielas mēģina iepazīties,pirmā doma-laikam grib apzagt.
Bet ar vienu no vīriem iepazinos pie kino kases,viņš nopirka biļeti sev un man,pēc 2,5 mēnešiem apprecējāmies.
kurmis15 Tas jādara tā un diviem: Pirmais pieiet pie savas iecerētās un saka: Sveika skaitulīt, kā Tevi sauc un pēkšņi pienāk otrais un saka: Tu domā, ka vari atļauties visu un pirmais saka:Jā es varu atļauties visu, jo man ir aliņšun cepumi......var arī savādāku kombināciju. Šis projekts ir jau daudzas reizes nostrādājis. Lai veicas!
verso Ja smaidi un Tev pasmaida pretim, tad ir vērts uzsākt sarunu, jo tas tāds kā identifikators, vai cilvēks ir gana atvērts turpmākai komunikācijai, vai nē. Man pieturā reiz, gaidot autobusu viens puisis pienāca klāt un sākām pļāpāt. Vispār pieturās parasti ir sanācis tā pēkšņi ar svešu papļāpāt, lai gan transportā ar, ja kāds gabaliņš jābrauc. Tak miljons iespēju, tik uzdrīksties!!!
Jaunsaimnieks
Ir arī personīgā pieredze, par to kā vajag(jeb var) iepazīties, bet par to citreiz.
Gribēju tikai paslavēt šī temata dalībniekus/diskutētājus.. nu interesanti un prieks lasīt pilnīgi :)
marekst iepazīties īzī, galvenais jāvēro apkārt notiekošais ;) vakar pat beibe iznāca no narvesena un gāja pāri ielai, pa ceļam viņai nemanot izkrita mazā nescafe kafijas paciņa ... lūdzu, ideāla iespēja iepazīties, sarunāt kafijas pauzi :) tā kā iepazīties ne pārāk interesē, tad kafijas paciņa tā arī palika mētājamies netīrajā sniegā :D
Peeteris1956
nodziedāt viņai:
http://www.youtube.com/watch?v=mPq0NE8mMQc&feature=related
jollyroger uz ielas tikai ar jautaajumu- "vai gribi nokniebties" nākamās atbildes
<< iepriekšējās | Atbildes 41 līdz 60 (kopā 76) | nākamās >> |
