pirmais iespaids...

Ja cilvēks pienācis tuvāk klāt, kādai viņa ķermeņa daļai pievērs uzmanību?

dinita      pirmais jau ko acs redz - viss kopumā. un katrā cilvēkā jau kaut ko citu redz. un vēl svarīgi, kas notiek pēc tam, kad sāk runāt

JurisK      Kruushu, plecu platumam, roku staavoklim, aciim, sejas izteiksmei - lai to visu izveerteejot vareetu izdariit sleedzienu - mukt, kauties vai meegjinaat parunaat:) Pienaakt tuvu klaat - tas noziimee ielauzties cilveeka intiimajaa telpaa, tas ir biistami. ja to dara nepaziistams cilveeks!

mymra      Acis un bikshu priekshu.

binarycode      atkarīgs....no kuras puses pienācis:))))

Lucy      hahāā liecies zem jostas vietas un osti:))))))))))))

JurisK      Bet vispaar Lucy taisniiba - ja pievirzaas intereseejosha sieviete taa tuvaak, tad tieshaam pirmais ir smarzha!:))

Just_      Rokām, lai apmēram noskaidrotu, ar ko šis cilvēks nodarbojas.

vnkdieviete      No augšas ( matiem|) līdz tam, cik tālu tieku..:)

Marylou      :) paskatos uz labo roku, vispirms. un sejā. ar to pietiek.

Tessa      dazham te galva ir tikai domas par randiem,neko citu.vinjas nevar iedomaties,ka dziivu viirieti var satikt arii dziive,ieprieksh nesarakstoties un nesarunajoties pa telefonu:DD

crossing      AijaT :DDD
vīriešu atlase ir ārkārtīgi smalka :))
večiem iesaku iepirkt jaunas zandales un TicTac, veiksme garantēta. :D

Decijs      acis un vis parejais P.

selnija_      Ja pienācis TUVU klāt, tad seja, mati, noteicošais ir tas, ko uztveru skatienā, acīs. Kad attālinās, tad jau var peilēt visu koptēlu: fasādi, gaitu, dibenu un apavus arī:)

wildangel      garumam un apkārtmēram.

nešpetnie izvirtuļi!..es domāju - auguma garumam un apkārtmēram:)

SufferWell      ja ljoti tuvu, tad neko vairaak par aciim un matiem neredzu! paareejais uz tausti... :)

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010