Sievietes cikstesana!

Arvien biezak sievietes apstiprina to,ka virietim pietrukst romantikas ,nav tada attieksme ka sieviete gaidija,nav ta milestiba ,ka virietis nespej piepildit vinjas velmes un ta talak! Tad ko jus sievietes isti gribat no viriesa?

bojaats_fails      ..no sākuma uzraksta ko sievietes vēlas /punkts punktā uzskaita/ un pēc jautā-ko tad jūs īsti gribat?! :DDD
Un nepiekrītu tiem,kas saka,ka laimīga sieviete ar pašapziņu nekad neko no vīrieša neprasīs... gluži pretēji-sevi cienoša sieviete nekad nesamierināsies ar nevērību un vienaldzību no vīrieša puses, vienīgais viņa nečīkstēs, bet vienkārši pagriezīsies un aizies.
Nu kūtrs Tu esi- gribi, lai sieviete Tev atdot sevi visu, bet pats ko dot pretī nemaz nevēlies! :)
.. un vispār-vīriešu čīkstēšana ir daaaudz kaitinošāka! :D

selavi_5      Izklausās, ka esi ņēmējs, bet pretim attiecībās neko nevari dot.
Padoms - izvēlies sievieti, kura ies ar tevi medībās, raks pati dārzu, pīpēs, makšķerēs, labos mašīnu, santehniku utt. Viņai romantiku nevajadzēs un neviens tev nečīkstēs!

neticiigaa_Toma      Romantika, ne romantika, būtiski ir sajust, ka blakus ir cilvēks, kam esi svarīga, kam tu rūpi un esi mīļa. Ne jau rožu ziedlapiņās, saldās mīlas vēstulēs tā sāls....

Milestiba      Ja sieviete nav iekšēji piepildīta un JAU laimīga, kad satiek vīrieti, neviens vīrietis nespēs viņu padarī laimīgu..

Feks      Ja tik vien būtu problēmu... Būt ar kaut ko nemierā - ir normāla indivīda stadartstāvoklis. Ar visu apmierināti ir tikai idioti... Tas attiecas uz abiem dzimumiem.

KONSUL      Es centīšos neanalizēt pašu jautājuma uzdevēju, vienīgi pateikšu, ka neko Tev nedos fakts, ka aptaujāsi daudzas sievietes, jo piem. manas gaidas no vīrieša/iem ->>
nekādi varbūt nelīdzināsies Tavas sievietes gaidām no Tevis (un visticamāk tā arī būs). Jo tiešam tas, ko sievietes sagaida no vīriešiem - nav tik identiski.
+ kas vienai liekas pašsaprotami un nav nekādas ``gaidas``, cita to izvirza kā mērķi uz kuru garš ceļš ejams, utt.

Kas mūs visas varētu vienot šajā ``smagajā`` gaidu un vēlmju jautājumā?!:P
` lai ir LABI esot līdzās... . Kas nu kurai ir labi - tas jau cits jautājums.
` lai ir drošības sajūta,
` lai sieviete vīrieša klātbūtne var justies kā īsta sieviete (tas vairāk attiecas uz to, kāda ir viņas ikdiena, sadzīve, jo iekšējo sajūtu tikai pa daļai var ietekmēt otrs/citi - tā ir galvā/cilvēkā pašā),
` ja tas ir mans vīrietis - tad protams, es sagaidu, ka viņš mīl, rūpējas un lolo mani (atkal, katrai savas versija par vārdiem rūpējas un lolo),
` lai ir interesanti un dzīve nav paredzama(pozitīvā ziņā) pat pēc 10/20/30 kopdzīves gadiem... .

bojaats_fails` ir perfekti pateikusi - ``NEpiekrītu tiem,kas saka,ka laimīga sieviete ar pašapziņu nekad neko no vīrieša neprasīs`` - protams, ka arī viņa sagaidīs no vīrieša VISU augstāk minēto, neko negaidīt tikai tā, kura zina, ka gaidīt nav jēgas no šī vīrieša vai tā, kurai vīrietis būs absolūti vienaldzīgs, lai neteiktu vēl asāk.

p.s. redzot sievietes privātākā saskarsme, uzreiz ir redzams, kura sieviete ir sava vīrieša lolota (un ne jau pēc ārējiem ``efektiem``) un kura to nesaņem.

Ja sieviete ir smaidoša un laimīga - tad ar viņas vīrieti +- VISS ir OK!:)

p_p      Mandomāt, sieviete vēlas justies vajadzīga, iekārojama un novērtēta. Tik vien.

spriganaa      Gribam, lai ir kāds, kas nepārtraukti klausās čīkstēšanā. :))

Armanix      Klejojot tev žetons un virtuālā buča no manis! :D. Čīkstētājas - energo vampīres :D. Kādam arī tādas ir vajadzīgas. Dabā viss ir līdzsvarā.

Nienke      Nu, ja jau savējo pameti, kad viņa iečīkstējas, ka kaut kas nav labi, tad nesaprotu, ko vairs runāt. Skaidrs, ka Tev viņa nemaz nerūpeja. Bet tagad mēģini sev cenu uzsist?

Carpe_Diem      Neesmu novērojis "čīkstēšanu" sieviešu vidū. Parasti novērots, ka džeki "čīkst" :))) (kā autors, piemēram) :)) P.S. Bez obid ;)

Sandree      Teemas autoram nav ne mazaakaas sajeegas, kaa vajadzeetu iztureeties pret sievieti, ja vinjam visas sievietes chiikst... Un chiikst jau taapeec, ka Tu autors nespeej un vienkaarshi neprot apmierinaat un saprast sievietes veelmes un neprot likt justies vajadziigai... Zhel. Jaasaak no sevis nevis jaavaino sievietes. Un tik jociigi ir pazinjot - sievietes chiikst- tik vispaarinaati! Visi esam individuaali un personiibas un katram ir savi iemesli kapec kaut kas tiek dariits...

KONSUL      Sandree` es kaut kā vārdu ``čīkst`` pat nesalasīju:))))
Nu skaidrs, ka tās jau ir 2 dažādas lietas ``čīkstēt`` un ``gaidas no cilvēka`` - protams, ka autoram par to ir labi ja vāja nojausma, bet ar pārmetumu neko neieskaidrosi... jāraxta ``pa burtiem``, varbūt ar gadiem un daudziem ``aplauzieniem`` ij aizies informācija, bet.... varbūt arī nē - daudzi taču tā dzīvo un nekas - nemirst no tā!:)

Sandree      KONSUL- Chiikst bija pirmais, ko es ieraudziiju. Aciis iegriezaas :D

aguciits      vienīgais ko no vīrieša gribu/gribētu attiecībās, ir miers un harmonija un čīkstēšana saprāta robežās gan no vienas, gan otras(manas) puses

jodo      Neapmierinātās parasti pašas nemaz nezin, ko viņas grib. Tāpēc arī čīkst.
Tās, kuras perfekti zin, ko viņām vajag, to arī saņem.

Tas ir tas pats, ko uzrakstīja Milestiba - ja kāda gaidīs no vīrieša to, ka viņš atrisinās visas viņas problēmas un vīrieša parādīšanās atrisinās visas viņas gadiem krājušās lietas, tad tā nekas nenotiks. Neviens vīrietis (pat vismīlošākais un dāsnākais) nav visvarens. Notiks pretējais - tas foršais vīrietis ar laiku kļūs tikpat nelaimīgs ar to, ka nespēj darīt laimīgu savu sievieti, neskatoties uz to, ka dod viņai sevi visu. Rezultātā būs 2 nelaimīgi cilvēki ar veselu gūzmu problēmām.
Ir jābūt baigi spēcīgai personībai, lai kādu "paceltu" un kaut vai piespiestu šim kādam saņemties un mainīties.

Bekka      Varbuut saakumaa iemaacies izrunaaties ar savu sievieti no sirds, lai pastaasta, kas vinjai rada prieku, Tu savukaart ,kas tev!:) Visas neapmierinaatiibas vienam ar otru ir no domaam, ka otrs maak nolasiit veeleeshanaas no aciim! telepaats reti kursh ir, taapeec vajag runaat! meele nav domata tikai eediena izbaudiishanai!:))

crossing      sievietes. :))))))
/priecājos par sievietēm. Viņām nav jāiedziļinās vīriešu vēlmēs, nav grāmatas jāstudē par to, kas vīrietim patīk. Nav romantika jāuzbur, nav mīlestība visu mūžu jāpierāda, vīrietis nav jāuzbudina, nav priekšspēle līmenī jānotur.
Vīrietis nedrīkst pārāk daudz strādāt, jo nauda nav galvenais! :)) kamēr nauda ir... ;) /

jodo      crossing (2011-05-31 16:36) viedoklis

Tādos brīžos es sāku saprast, cik patiesībā labi ir gejiem. Par to laikam lielais vairums viņus neieredz - prasta skaudība :D Tīri vai jānožēlo, ka uz večiem nestāv :D

Moonlight_shadow      Mees gribam , lai Tu beidz chiiksteet:D :D :D Triis, chetri ...sanjiemies, Jautriti!

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010