Vai sievietei jābūt stervai?

Ka jus domajat,vai Sievietei pa dzivi jabut mazliet Stervai?

JurisK      Njet, zhenshchina dolzhna bitj mjagkaja i pushistaja!:)

graafs_Malishev      ....viņas tak tādas jau ir.

psychobitch      sievietei ir jābūt daudzpusīgai, lai neapnīk...

selnija_      Mazliet gan derētu, bet diemžēl to nevar iemācīties. Tādas vai nu piedzimst gatavas, vai arī tādas nav.

selavi_5      Noteikti ar tādai... :)

tiritomba_a      a kas ir sterva? es visu laiku domāju, ka sterva ir beigts dzīvnieks, nu, kā mums maita. nee?
nu, es noteikti negribētu būt sterva

vezis1968      Lai ir!Bet lai liek kadu atpazisanas ziimi.

Zelta_rokas      Pagriezu muguru un eju neatskatoties!

denika      Zenščina dolžna biķ sčastļiva, i boļše ona ņikomu ņičevo ņe dolžna:)

artursp      Nē.

h_sapiens      ja dzīvo starp "vilkiem" tad jābūt...

jaukais_saldais      Tas izklausās pēc seksistiska kategoriskā imperatīva. Ko nozīmē - "jābūt". Katram cilvēkam ir dabiskās tiesības izvēlēties pašam sevi - kas un kāds viņš ir un vēlas būt, kur, protams, dzīves laikā šī izvēle sastopas ar apstākļiem, ierobežojumiem utt. Arī katra sieviete var izvēlēties, kas viņa vēlas būt - šuvēja vai konditore, kosmonaute vai ugunsdzēsēja, īsta māte visiem un ikvienam vai meitiņa visiem papucīšiem.

Eheeeeei      Jābūt, jābūt... ja vien viņa negrib būt nabaga abižotā sērdienīte... ;) pašai vieglāk un citiem interesantāk ;P

Tessa      tu esi sieviete vai,ja nodarbini peleko vielu ar shada veida jautajumiem?
man ir princips:but kopa vai komunicet ar cilvekiem,kuri man impone,patiik.ja nepatiik-atturos no saskarsmes,tas arii ir viss.
vispar,tiesham,palasi gramatas,nevis barsti banalos jautajumus.

bitiit_e      kas grib stervu, tam tik taadas arii satiekas

p_oga      Un vai vīriešiem dzīvē jābūt cūkām?
Tāds tādu atrod ;)

JurisK      Jaa, tiritomba, sterva ir maita, pie tam ne vienkaarshi dziivnieka liikjis, bet zirga liikjis. Kaa jau agraak teicu - tas ir lamuvaards. Populaars kaa apziimeejums patstaaviigai un egoistiskai sievietei tas kljuvis, manupraat, pateicoties krievu popsai - konkreeti dziesmai ar vaardiem - Vse mi babi stervi, milij shto s toboj, jeslji ti nje pervij, znachit ti vtoroj! Biktsteevam ieteiktu uzdot tomeer jautaajumus latviski(kaut arii man nav nacionaalistisku nosliechu sliktaakajaa noziimee)!:)

cilveex      Protams, viņa var izvēlēties(ja vien to vispār izvēlas) būt kaut irokēzs, bet man tādas nevajag. Turklat, vai var būt mazliet stavoklī? Un kāpēc ar lielo burtu? Garlaicīgi dajebko apspriest, ja tēmas autors neiesaistās paša rosinātās tēmas apspriedē.

_Biezaa_vecmaamina      Obligāti, onkul, obligāti,un padlai ar. :)))

Laurencia      Kāds esi Tu - attiecīgi tādus pievelc...!
Manuprāt, stervas pievelk tikai kādu īsu brīdi...vēlāk jau cilvēks vēlās saskatīt un sajust mīļumu,rūpes..utml...

Savulaik arī es saņēmu šādu apzīmējumu...puika uzrakstīja,ka esmu bezjūtīga maita.. :DD Es par to nestresoju...jūrā takš daudz zivju :P:D

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010