Ko vēl vīra labā darīt????......
Ja es kā sieviete izpildu trīs būtiskākos noteikumus: Sabiedrībā dāma, virtuvē saimniece, gultā riktīga draiskule???? Mājā putekļi noķerti un manā botāniskajā dārzā var atveldzēt dvēseli. Pati pelnu, no vīra neprasu, siltumnīca, dārzs laukos utt..... Pēdējais ko iedomājos, dvēsele kliedz, laikam jāatrod mīļākais, tad vīrs sarosīsies!! Ko domājat Jūs???
Natta
Ja guli pienākuma pēc,drīz var sākties problēmas ar veselību..1.čakras rajonā..
Otram nav jāiztop, otru ir jāmīl. ja iztapsi, otrs automātiski reaģēs,ignorējot Tevi.
Lucy
Arī nesaprotu kāpēc 21gadu vajadzēja ta mocīties un savu jaunību ziedot idiotam.
Ja esi vēl sprigana un ņemama,tad ei dzīvē,baudi to,kā toreiz jaunībā.
liikais Es savlaicīgi nepamanīju savas sievas dvēseles kliedzienu un viņu pazaudēju. Vīriešiem bieži vien ar mājieniem nepietiek, vajag ar mietu pa pieri - nu, ja vēlies savas attiecības glābt.
Laimnese Auj kājas un dodies izklaidēties ar draudzenēm!Vīram tā arī pasaki.ka Tev ir brīvdiena,lai noslauka putekļus,iiztaisa ēst un tt.
tiritomba_a a tā tīri intereses pēc, - kā Tu to visu paspēj, - gan putekļus noķert, gan botāniskās zinības pielietot, gan virtuvē virtuozi iznesties, un arī gultā paspēt izdarīties, pat pie visas nedzīvošanas kopā? un vēl arī sabiedrībā kā dāma izgrozīties? diennaktī 24 stundas, tikai ...
Vucis
Bet naudu, naudu kā paspēj sapelnīt, lai visam pietiktu?
Vēl mani tā siltumnīca un dārzs laukos mulsina. Manuprāt, tā dvēsele šitādā tempā ir vnk nokauta, tapēc arī kliec.
av2
nu nav priroda sievietes, kas vissaas jomaas ir super - uz ielas sabiedriibaa, virtuve, un guultaa veel (vai paklaaja :) ). Kaut ko Tu esi pati iedomaajusies svaa galvinnaa. Parunaat vajag ar to viirieti. Izrunaaties.
Un miilaajkais neko neatrisinaas Tavaa vietaa :( Buus tikai pliX sex 7X. Gribi taa? :(
cilveex
Un ko tu līdz šim esi darījusi VĪRA LABĀ? Viss uzskaitītais ir SAVĀ LABĀ! :)
Ļoti īpatnēji, ka pasažieri sievas kārpišanos SAVĀ dārzā uzskata par kalpošanu.
Ļoti īpatnēji, ka sieva uzkopj SAVU māju, bet dara to vīra dēļ, hm...
Nesaprotami, ka sieva ir gultā "riktīga draiskule", bet dara no NE sevis dēļ. Tad viņai nepatīk viņas pašas loma? Kāda te ir vīra vaina? Atkal, viņa SEVIS dēļ gultā ir draiskule.
Siltumnīca, dārzs, botānika... tas viss ir PRIEKŠ SEVIS. Vīram šitos dārzus un siltumnīcas divus miljonus gadus vajag, aga.
Pati pelna SEV! Vai tad viņa VĪRAM naudu pelna? Tas ir PRIEKŠ SEVIS.
Sabiedrības dāma sieviete ir SEVIS dēļ. Jeb vajadzētu pieņemt, ka "iziet cilvēkos" sievai ir par slogu? Mazticami.
Atliek virtuve. Tur tiek darīts kopīgām lietām. Bet vai tad vīrs naglas sienās dzen TIKAI priekš sevis, vai arī kopīgam labumam?
Tā ka... KĀDA KALPONE, ļauži, jūs ko?
Minētie "pienākumi" ir SEVIS dēļ. Tad kādā veidā viņa KALPO vīram?
Cita lieta ir par to, ka pēc 20 gadiem attiecību asuma nav. Tā tas notiek. Jāmeklē izeja/varianti kopā ar vīru. Vēl cita lieta, ja sieva sev sagatavo psiholoģisku atsmēri izjādei ar citu vīrieti, jo viņai "dvēsele kliedz".
mele_mele_kartupele Neiespringsti tik ļoti uz pienākumiem, varbūt vīram pofig tās oāzes... Esi mīļa, iejūtīga un cilvēciska, nevis norūpējusies un prasīga.
Anita52 Tam viiram gan jau ka sen ir cita...
Adamsone
Nepārspīlē, vīrieši nav tik dumji, kā tev izskatās. Pievērsi sev uzmanību - da i` labi. Bet gribēt, lai kāds tam visam arī tic, ir drusku par daudz gribēts.
Turklāt tu galīgi neizskaties pēc "daiļās dārzkopes", nu atvaino. Ja vien ar dārzu tu nesaproti savus manikīrus un pizdikīrus.
slieks Tikai mans novērojums: tām kaprīzajām sievām ir tie labākie vīri.
ezhuks2009
nevienu brīdi neļauj vīram iedomāties, ka būsi kā skapis-kuru kur noliks, tur stāvēs :)
kaut gan..bildē esi smuka, jo smuka, varbūt vienkārši jāmēģina kopīgi rutīnu pieveikt
kuks10 das is fantastika..?!)) iesper pa olām vecim.! atraksti kā viņš reaģēja..?!))
veeja_roze
Varbūt kļūdos,bet man liekas,ka pašreklāma.Skat,jau pat rinda izveidojusies ar pierakstu pie ideālas draiskules.Pareizi uzminēts OHO vīriešu vēlmju kods-tikai sekss,tikai uz laiku,gultā labākas nav,naudas gana,der gan brīvs gan precēts.Tikai muļķis atteiksies no tādas iespējas vismaz reizi pamēģināt.
Vīra gan jau nemaz nav,jo precēta sieviete vismaz ar saulessardziņu piesegtos.
spriganaa Ne jau mīļākais sadzirdēs dvēseles kliedzienu...Un ja nu vīrs sarosās tik ļoti, ka iztriec no perfekti tīrās mājas, nepārspējamā botāniskā dārza, u.t.t.? Varbūt vispirms pašai jātiek skaidrībā, ko īsti gribi, pēc kā dvēsele brēc.
Tessa
veeja_roze (2011-07-07 10:44) viedoklis
preciizi.
parasti cilveks,kuram sape,atbild un paskaidro.shii iemeta temu un sanjem razhu:DDneviena komentara no vinjas puses:D
crossing
izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība :)) drīzāk šis ir smalks reklāmraksts.
Bet ja par aprakstīto sieviešu sāpi:
uzskaitīti ir tikai sievietes labie darbi, sievietes redzējums.
Ja ir iespēja skaidri noformulēt vajadzīgo, tad tas ir skaidri jāsaka vīram.
Mīļāko var meklēt, ja nenožēlojot gatavs vienā brīdī dzīvi kardināli mainīt :))
....esmu sievietes ideāls, gudrs, smuks, asprātīgs, naudu pelnu, gulta ar akrobātiku varu nodarboties, traukus mazgāju, miskasti iznesu, paiku atnesu.
Vai man tagad mīļāko meklēt? :))) nu, nu..
normiss vīra labā, ņem un nošaujies......
ernestine
Tici man , viņam nav vajadzīga ne siltumnīca, ne tavs sakoptais dārzs. Vari censties, lai sevi mierinātu, as tak laba,daru visu !
Tādas nav interesantas..... Paredzamas, prognozējamas.
KONSUL
nespeju kluset nepiekritot dikti skaļi av2 (2011-07-07 08:44) personīgā pieredze:))
protams, ka nav tadu cilveku... katram ir savi talanti/talantu sferas,...
nākamās atbildes
| << iepriekšējās | Atbildes 41 līdz 60 (kopā 69) | nākamās >> |
