Katra nākošā sieviete ir drusku sliktāka kā cilvēks.
Toties arī jaunāka.Vai jaunība ir netikums?Kamija Nu tas jau ir daudz, ka uzdrīkstējies pateikt *sieviete... kā cilvēks* Citiem tikai cilvēki un sievietes... :DDD Jaunība ir ļoti nopietns netikums, ieteiktu uzmanīties!
Malvine27 Pats padomaa par savu jautajumu-vai jauniba ir netikums?Netikums ir tavaa vecuma grabstities ap jaunu miesu,laikam jau nespej dot meitenem vajadzigo asumu...
babyjag
nespeju beigt brinities par dazhu virieshu attieksmi pret sievietem.. un tad jus nesaprotat, kapec visas tadas un sitadas, bet pasi tak tadas tikai pievelkat..
vai ari alko taa notrulinajis smadzenes, ka visas jaunibas zobgalibas/bailes beidzot ir materializejushas?
blonda4ka Es katrā ziņā esmu sliktāka par visām iepriekšējām... :)
lllauris38 Nav sliktu sieviešu,bet-ir slikti vērtētāji!
VECA_PIEPE Par cik šī tēma ir specifiski piesātināta pēc tās individuālā skatījuma,par kuru nav noteicoša,ekskluzīva pētījuma...bla,bla,bla...bla,bla,bla...,cedar,Tevi dakteris liek sveicināt!!!!!
Natta Sviests
dviiniite7 Tad jau Tev būs, kā mūsu jaunajam prezidentam Bērziņam! Pirmā sieva bija skaista sieviete, to izveda sabiedrībā, tad pats sagrāpstījās pa kreisi tā, ka nezina cik bērnu pašam ir un nu tādu dabūjis, ko pat cilvēkos nedrīkst vest, lai kaunā nepaliek!
cita_B :))galvenais jau, ka Tu paliec arvien labāks un labāks:)), būs žēl kādreiz tik labam nomirt. nu tālā , tālā nākotnē.
saullla
Cilvēks ir identiski tieši tāds pats kādus cilvēkus apkārt sev viņš pievelk ;)Gribi zināt kāds esi pats?Paskaties cilvēkos kas Tev apkārt ir ;)
Tātad,ja tev katra nākoša ir sliktāka,tad Tu pats paliec sliktāks ar katru gadu ;)
normiss nē, nu nav jau neglītu sieviešu,ir par maz alkohola!:)
Laimnese Maini orentāciju!Varbūt ar vīriešiem Tev būs labāk!Nu nemaz nav žēl Tevi,ka Tev tā neiet.
Sandra1 traki gan tev neveicas
VECA_PIEPE Normiss,Tava personīgā pieredze ļoti palīdzētu Furniturai,viņa nezin, kā pagatavot tirgū nopirkto seksa pīli!
MisPantera kā Tev neiet!!!:D
runcs69
palasiiju..
interesanti..
ja jau kaads izveelas ar katru reizi ko sliktaaku un sliktaaku...
vai tas nenoziimee, ka vinja veertiibu skala un pashveerteejums iet ...
khmm..
piekriitu Consul.. saac ar peedeejo..
Carolina nu ko lai te iesaka, iesaku vnk atmest sievietes - netikties un tā. tad viss būs kārtībā.
dulla_pauline
Nja, pusmūža krīzes noplosīta vīreļa redzējums uz dzīvi.
/ sirsnīgi cer, ka autors nebūs Adamsones nākamaias vīrs /:D
Lucy Zini kāpēc tev tādas domas galvā iešāvās..nu nestāv vairs tev,ku nu,atliek tikai parunāt:)))
0000 Kā tur bībelē stāv rakstīts?
| << iepriekšējās | Atbildes 21 līdz 40 (kopā 40) |
