garkaajaina blondiine
vai garaam blondiineem un ne tikai blondiineem,kas garas.... ir gruuti veidot attieciibas...augums..saksim no 175cm
mekleeju_miiljuminju
Domāju, ka atkarigs no pieejas, attieksmes, pasniegšanas, saprešanās - isāk sakot no ļoti lielas daļas faktoriem lai neeksistētu nekādu problēmu! Un taj pašā laikā blakus isa auguma vīrietim ļoti labi izceļas uz kopējā fona un tiet pievērsta pastiprināta interese no apkārtējiem! Ta ka uzskatu, ka šķēršļu naff!
Esi cilvēks un pret Jums tad izturēsies kā pret personību! Nekā sarežģīta! Dzīvē daudz ko var iemācīties, ja vēlies!
Maverick dolce ieslīgtu mazvērtības kompleksos :D
GenaCom
Lai cik cm,viņas te nebūtu..
Te viņām ir pedējā iespējā,pedējāis zvans!
Pēc tam vairs nebūs nekā!
_Avia_ 177 man liekas, ka man ir pa daudz.. ar kurpēm reizēm sanāk 189 :O nu un tad tie mazie vīrieši blakus sāk dzīt mani kompleksos :(
art_deco melnā alkšņa vīrs uzdarbojas
impotents
art-deco
atljaushos ziimeet-runaasim par lietu un ja nav ko teikt pieturi eliiti abos galos..D
Amster Šaubu nav, gara auguma blondīnēm un ne blodīnēm ir grīūti atrast partneri... Toties tas nav neiespējami, ja meklē.....
babyjag es ar tadu nick ari noteikti neveidotu attiecibas, vienalga, cik vinam kur cm..
impotents babujag,galvinja pasmaga,jautaajumu neizproti,bet pikakj gibas..DD
VECA_PIEPE Kas ta nekaish garkaajainai blondiinei?!...Veci jebkuru padusee var pashaut,kur un kad grib,tad un tur ar noliek,kad grib,tad ar pacelj,bet-ja shis neklausa-knipi uzshauj!---------------Impotent,cik ta pats Tu svara un garuma meeros,ne peec anketas,bet iisteniibaa,ja tas blondiiniishu kaaju garums Tev svariigs?
riks nevajadzētu būt.
Mazinjais_chiekurs bljaviens, vienreiz tusonaa biju mazakais no dzhekiem augumaa..sanaam esu sedoshai suns atr saviem 1, 91:DDD Vot nerazha;DDDDD varu iedomaties blondiinem tapatas;))
Mazinjais_chiekurs a vispaar te kada ir virs 1, 80 vai tik kniipas vien dziivo?:))) Zinu ka ir savi plusi mazajaam..ir kur alus kausu nolikt:)))
JurisK Jaateic, ka gara blondiine veel nebuut nav garkaajaina:)) Domaaju, ka garai ar sliktu figuuru ir daudz gruutaak ,,veidot attieciibas,, kaa iisai - meerkjauditorija krietni mazaaka. Tai pashaa laikaa silti ieteiktu garajaam nekautreeties no sava garuma, nedo dies veel sakumpusi un bez augstpapeedeneem! Pie tam, kaa teica mans kaadreizeejais koleegjis, augumaa ap1.60 - v krovakji vse ravni!:))
Peerliite771969 vieglāk par vieglu,,,,
SNIEGBALTITE_
Garām un slaidām sievietēm būt ir forši!!! Un ar augstpapēžu kurpēm vispār visi 185 būs. Un neuztrauc, cik visādiem pundurvīriešiem sēdoša suņa augumā tas iedzen kompleksus. Kārtīgs vīrietis vispār sākas no 185 tikai :)
Tie maziņie veči lai paliek tām, kuras pašas ir ne vairāk par kādiem 160- arī tādu sieviešu ir pietiekamā daudzumā, ta ka katram savs!!!
dulla_pauline
Nja, impotentu visas modeljveida skaistules atshuj, vot ij saape.
Neesmu blonda, bet man ir 176+8cm papeedis, bet tas man nekaadaa veidaa nekad nav trauceejis veidot da jebkaadas attieciibas. Un ja maaceesi sevi attieciigi sievietesi pasniegt, tad vinjai buus dziljsh po, kursh garaaks. Aaaa, un kaa taa vecaa [paruna saka: gultaa visi vienaadaaki. Tik tev jaamaak noskatiitaa skaistule liidz gultai aizvest.:P
nenopietninopietna2 Palasīju komentārus... Ziniet, bet jūs taču esiet tiešām "blondīnes"! Vai kāds būtu jānoniecina un jāapsmej auguma dēļ, ko devusi " māte daba"?! DABā NEKAS NAV NEPAREIZS! Tas viss mūsu galvās veidojas
Jason
"brīžiem kaitina, ka ar dažiem čaļiem papēžus nevaru vilkt."
Un kāpēc tad nevari? Nevajag sevi pozicionēt, ka kādam obligāti ir jāizskatās garākam, bet otram - īsākam. To ka garāka dāma ir it kā "nepareizi" cilvēks sev iepotē pats.
Man kādreiz bija nosliece uz garākām dāmām, man tas likās traki seksīgi. ;)
Lucy
Man gan nav tie 175 un negribētu,man domāt tām dāmām ir grūti ar krānu izvēli,jo tad 180 vīrelis jau priekš viņas ir karļiks:))
Neparvelti ir teiciens,tieva,gara ģimnāziste brūtgana neviena.:)
Mazajām tomēr lielākas priešrocības,ja vēl + blondīne:)))
Man nepatīk maza auguma un kārni -izkāmējuši vīrieši.
bezdeliiga Man 1.78cm... un problēmu nekad nav bijis, jo apkārt ir tik daudz simpātiski vīrieši, kuri ir garāki par mani. Nevaru atcerēties nevienu gadījumu, kad man būtu... nākamās atbildes
| << iepriekšējās | Atbildes 21 līdz 40 (kopā 74) | nākamās >> |
