Vai var pierast pie lamāšanās

Vai viena no potenciālajām pusītēm var ar laiku spēs pierast, ka otra ļoti lamājās rupjiem vārdiem, ik pēc pāris vārdiem ?

teo_dora      Kādēļ ne?

Sandra1      neeataisnojami,,,,bet var,,,

jozolsen      Cilēks var pierast un pielāgoties ļoti daudz apstāķļiem..Bŗīžiem ir daudz par ko pabrīnīties:D

jaukais_saldais      Pierast, protams, var. Visvieglāk to izdarīt, sākot atdarināt otra cilvēka runas veidu, tas ir, sākot lietot pašam necenzētus vārdus. Ja jautājuma latentā daļa tomēr liecina par nepatiku, riebumu pret šādu saziņas formu, tad iesaku meklēt cēloņus necenzētas leksikas lietošanā - lai cik savādi tas būtu, bet iemesls ir mīlestības trūkums, nespēja attīstīt sevī spēju mīlēt, kā arī destruktīvas (nekrofīlas) tieksmes galējā izpausmē.

_ladybird_      Ja Tu pats nelamājies, tad noteikti, ka nē....No sākuma ar to var samierināties, bet tas krāsies, krāsies līdz vadzis lūzīs.....

felicidad      Ne tikai var pierast, bet arii pats ar laiku saaksi taa runaat, ij nepamaniisi!
p.s. personiigi es nevareetu ilgstoshi atrasties blakus cilveekam, kursh sarunvalodaa ik peec vaarda pielieto plashas krievu valodas lamu vaardus. Neko labu tas par doto personu neizsaka.

SNIEGBALTITE_      Super jautājums :))
Pēc principa, vai var pierast pie tā, ka katru dienu ēdot biezpienmaizi, tajā ir ieceptas rozīnes, pat ja līdz šim esi grauzis tikai suhāriņus!!!!

bezdeliiga      pierast var, bet vai vajag?
Lamāšanās kāda klātbūtnē ir necieņas izrādīšana, manuprāt.

MisPantera      Tev gan neiet ar tp otro pusīti.....vai arī pašam nav viss kartībā!

kariina11      ta ir necieņa pret otru.....labāk nevajag pierast...

cita_B      un kāpēc viņai būtu jāpierod?

Kamija      Vide veido cilvēku. Domāju, ka ir iespējams no cietumnieku leksikona pakāpeniski pārcelties uz akadēmisko... Problemātiskāk, ja "otra pusīte" samācās tos sliktos vārdus & cērt līdzi :D

garaamejoshais      Viens koleegjis man lamaajaas taa visu laiku, no 5 vaardiem 3 rupji nepaarspiileejot.. pisec, tik pretiigi klausiities..

tie lamuvaardu pasham arii biski pieliip

kiwibbc9      Es nemaz netaisitos pierast pie lietaam,kas man nav pienemamas.

selnija_      Piekrītu viedoklim, ka lamuvārdi pielīp, tas ir fakts. Ka tik nesanāk tā, ka tā pusīte pati sāk tāpat lamāties?:)

mieru_tikai_mieru      šaubos, ka tāds cilvēks, kas rupji lamājas, varētu kādreiz nonākt statusā "Tava otra puse". Baidos, ka arī ne "mana otra puse". Nevajag pierast pie tā, pie kā pierast - NEVAJAG :)

Malvine27      Pec iepazisanas ar tadu cilveku,vins arii paliktu pazinu lokaa.Man jau butu zudusas simpatijas un jautajums atkristu pats par sevi.

Skaidrite_Leeninna      Dzīvo labāk viens, tā visiem būs drošāk.

Just_      Priekš kam tāda otra puse vajadzīga?

kokote      Closīt, nu beidz taču vienreiz lamāties rupjiem vārdiem :D:D Iesākumā pārej no katra 3. vārda uz 5. un tā progresijā. Tad samazini vārdu skaitu teikumā, i skaties, beigsi lamāties :D:D

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010