Cik lielam-materialajā izsteiksmē ir jābūt mūsdienu sievietes pūram?
Lai iesakot kopdzivi viss noritētu bez aizķeršanās-būtu gan siets,kur nokast makaronus,gan zeķes,gan gultasveļa,kuru nomainīt utt.tiritomba_a man domāt, ka ar 10 štukām nepietiks. kam mazāk, labāk nesapņot par precībām.
Lucy_
Man domāt tai janajai sievietei var nebūt nekas,ja ir turīgs precinieks.Nu neba jau senči dos līdzi veco duršlaku.
Senos laikos pūram tomēr vajadzēja būt,.
Tagadējos laikos jaunieši paši sarūpē kopā,pat piedzimst mazulis,tad tikai precās vai arī,kā pagāni tā arī dzīvo un pis...apkārt,kā saka oho tauta bauda adrelinu,jo nav vērts precēties ķēzīt papīrus.Manas domas citas,bet lai paliek,esmu vecmodīga!
Skaidrite_Leeninna Savā iepriekšējā dzīvē, kā melnalksnis/furnitura/esteetika tu jau šo jautājienu cilāji. Pārskati savu daiļradi.
SNIEGBALTITE_ Labāk jau ļauj, lai par to padomā vīrietis. tavā gadījumā- noteikti!
babyjag
dots pret dotu.
izvelies sev lidzvertigu partneri un problemu nebus.
Just_ Gribētu es redzēt sievieti, kurai zeķes iepirktas visai paredzamajai laulības dzīvei. Par pūru runāt tikai saistībā ar sievieti ir dzimumu diskriminācija - daudzas sievas, izmetot no mājas neģeldīgos vīrus, dod šiem pūrā gultasveļu un sadzīves priekšmetus.
jaukais_saldais
Jautājums ir tikpat ačgārns kā dāvināt kāzās gultas veļu, tējas servīzes, dvieļus utml. Visderīgākā manta ir nauda - katram pēc viņa spējām, katram pēc viņa vajadzībām. To var tērēt, var netērēt. Var dot, var nedot.
Vēl viena ačgārnība jeb pretruna - kāda jēga sapņot par princi baltā zirgā, ja pašai ir pūrs. Vai princim ir nepieciešams pūrs vai pati daiļava? Respektīvi, pūra jautājums ir būtisks tikai tad, ja precas ar iegātni nevis cienījamu un veiktspējīgu līgavaini.
LaskovijMerzavec Pirmais un pats galvenais, lai mācētu izmantot savu galvu :) Tad arī pārējais būs...
p_p Mandomāt, iesākot kopdzīvi, lielāka vērtība ir sievietes nemateriālajam pūram, t.i. gudrai galvai, siltai sirdij un čaklām rokām, tad nebūs problēmu ne ar sietu, ne zeķēm, ne gultasveļu
amity Jauno sievu laulības komplekti ir nopērkami kāzu veikalā "Plīvuriņš".
Milestiba Tam nav nozīmes.
bezdeliiga
Ja Tu domā, ka spēsi savaldzināt kādu ar savu pūru, tad stipri kļūdies. Manuprāt, daudz būtiskāka ir šī pati sieviete, viņas domāšana, izturēšanās un tas, ko viņa nozīmē un var sniegt vīrietim, ar kuru vēlas uzsākt kopdzīvi.
Un par visu pārējo var kopā vienoties.
KONSUL
Attiecibu sakumaa iesaku izmantot smadzenes (jo, kaa redzu par jutam dama nerunaa, tatad tas bus aprekina laulibas:P) - tad nu tev japrot pareizi izkalkulet, jazin partnera pshilogiskas ipatnibas, etc. etc. un protams, jaiegulda sevii arii kas... + jacenshas kaut nedaudz atbilst kunga prasibam un ierastajam dzives stilam, lai vinjh nebutu shokets par tevi... teiksim savu draugu sabiedribaa vai vedot iepazistinat ar vecakiem:P
Secinajums: ja meklee partneri oho, diezin vai Tev ``spid`` izdevigs aprekins, tas ir jameklee citur!:P
Nekaa personiga - kads jautajums, tada atbilde:)
Endzija izlasu topiku, un autoru var nemaz neskatiities, taapat skaidrs :))) Sviestinsh :)))
iterators
ideāli pūrā jābūt- pareizai attieksmei pret dzīvi, augstam pašnovērtējumam
pēc šī brīža statistikas- rozā brilles, daudz kompleksu
Mezhavecis Par citām neizteikšos.Tev pūrā noderētu Aptiekas ielas iestāde,vai vismaz viena nodaļa,protams ar visu personālu.
selavi_5 Nemaz par to nedomāju. Galvenais labs cilvēks ar smadzenēm un pašnovērtējumu virs nulles kā izteicās viena ohoiste! :)
Malvine27 Citu panem bez pura ar atplestam rokam,citai ar visu lielo pura ladi,maju,utt ne pie viena vecja nepiekanteties.Laikam tomer smadzenem arii jabut.
Ingaxx Nūū, kuram ta vajag sievu, kurai pat duršlaka nav ;D
Maverick Pūrā jābūt silikona krūtīm - tad viss pārējais nāks pats no sevis :D
av2 tas atkariigs no apallumu izmeera ;P :)) nākamās atbildes
| Atbildes 1 līdz 20 (kopā 31) | nākamās >> |
