Vai pasaulē ir taisnība?

Pēdējā laikā manā draugu lokā tiešām labus cilvēkus vajā nelaimes (labā ģimenitē piedzimst meitiņa ar neārstējamu slimību, citiem- nodeg māja un tamlīdzīgas nopietnas lietas), kamēr visādi rupuči, ka spļauj citiem virsū, zog, neatdod parādus utt. dzīvo cepuri kuldami. Kāpēc tā- karma?

ziemelis      Tas tulkojums, kurā iespējams izteikta mazliet izvērstāka doma...Šai ziņā iedvesmojoša ir Steve Jobs lekcija 2005.g.

nenopietninopietna2      Iespējams no šīm likstām tieši šie cilvēki visvairāk baidījās un tapēc arī to tiesi saņēma.Domāšana nepareiz iestādīta. Ir jādomā tikai pozitīvi, optimistiski, nepieļaujot slikto varantu! Tiko nošaubīsies un tā viss labais domātais nodzēsīsies no nākotnes "programmas". Domās ir ļoti liela enerģija.

spriganaa      Tādējādi Dievs izrādot savu mīlestību - uzliekot smagus un sāpīgus pārbaudījumus. Sadists kaut kāds...

VECA_PIEPE      Mēs abas ar māsu bērnībā ar interesi klausījāmies vecmāmiņas dzīves stāstus. Es neesmu satikusi savā dzīvē nevienu citu cilvēku, kurš spētu būt stiprāks sirdī kā viņa, lai cik arī grūts bijis viņas dzīves gājums,bēgļu laiki kara laikā, pēckara izsūtīšana, īpašuma un zemes ,,godīga,,atsavināšana par labu kolhoza un padomijas interesēm. Līdz pēdējam dzīves mirklim viņa patiesi prata būt stipra un izstarot mīļumu, dāsni to sniedzot visiem, nevienu reizi netiku dzirdējusi viņu žēlojamies, cik netaisnīgs sadalījums ir skāris viņas dzīvi.
Pēdējā dzīves stundā,viņa lūdza manai māsai, blakus sev gultā ielikt divus mēnešus mazo meitiņu, un viņas pēdējie izteiktie vārdi:,,Cik laimīgu mūžu esmu nodzīvojusi.,,

Milestiba      Vārdus "labs" un "slikts" faktiem lieto cilvēks. Pašas par sevi situācijas ir tikai fakti. Tas, kas notiek, ļauj mums iemācīties pareizi uz to reagēt.
Sadzīvot ar māju sadegšanu vai slimā bērna piedzimšanu spējgarīgi stiprs cilvēks. Tā ir attīstība. Jāpieņem viss, jo no tā, ka mēs kļūsim emocionāli, tik un tā nekas nemainīsies, - problēma būs jārisina. Tad priekš kam pārdzīvot? Risiniet ar vēsu prātu un tiksiet pie lielākiem dārgumiem.
Kā teica māte Terēze - slimā bērna dvēselei nekas nekaiš, bet ķermenis tik un tā nomirs. Vai mēs zinām, kāpēc bērns izvēlējies tādu ķermeni un kādu pieredzi tas vēlas iegūt?
Mēs pārdzīvojam tikai par sevi, par to, ka mums tas nepatīk, nedomājot dziļāk.
Viss nokārtosies. Mēginiet skatīties uz to savādāk un atrast plusus!

Just_      Man šermuļi iet pa kauliem, lasot tādu "apgaismības skarto" runas (Natta, mīlestība, piemēram). Tās tikai pierāda vielas nezūdamības likumu - ja kaut kur nāk klāt, tad citur iet mazumā. Nāk "apgaismība", pazūd cilvēcība. Pēc personīgās pieredzes (smagas) varu teikt, ka labu galu neņem spēlītes un pārgudra vārīšanās, piemēram, par karmām. Jā, tas viss ievelk, ievelk, reāli palīdz, bet pēc tam ir jāmaksā. Bet nelaimes cilvēkiem gadās vienkārši tāpēc, ka tā gadās, un nevajag meklēt pirmcēloni tajā dzīvē, kad tu biji jūras laupītājs un slepkavoji nevainīgus tirgotājus.

saullla      Tas tā manuprāt,kad cilvēks ilgstoši ierokās savā pasaulīte,un spēj domāt tikai par sevi,savu ģimeni,savu darbu,karjeru utt.Visu kas saistits tikai un vienigi ar viņu pašu,par un ap vina maaju,tad arī sāk notikt nelaimes.Tad visi domā redz dikti laba ģimenite,bet tada nelaime.bet istais iemesls kapēc mēs visi esam uz pasaules tiek aizmirsts,tas netiek pildits.Un tā nav nekāda karma,karmas,likteņus,lāstus un sazin ko vēl ne,izdomāja lai attaisnotu savu slinkumu paskatities un padomāt kapēc esi uz šis pasaules nācis.

bitite27      Tikai stipros pārbauda..!

Ieklausos      Kāds dabai sakars ar ētiku? Slimības ne jau grēkos (karmā) meklējamas, bet gēnos, imunitātē. Ugunsgrēka cēlonis arī ir kaut kas ļoti konkrēts. Ne slimības, ne ugunsgrēki nešķiro cilvēkus labajos un sliktajos. Ir apstākļi, ja vari, cīnies, nevari - samierinies vai ej.

piparbecinja      nelieši saņem citu sodu - grēkus izpērk pēcnācēji, paīs nakamajās dzīvēs ari dabū ciest. dzive - ta ir skola, reizem baisa un nezeliga.
iespejasm, nelaimes vainoami psihologjiski momenti, ta tagad pienjemts domat.

Visvaris1952      Taisnība ir tam čigānam, kurš teicis: "Taisnības nav, nav bijuse un arī nevajaga". Taisnība ir katram sava, patiesība viena.

piparbecinja      vēl jau zaglis tapec zog, lai vinjam ir kas maju pieskata un lai ta nenodeg. nu, ka minimums signalizaciju var uzlikt. tapat riebekljiem slimi berni dzimst. ta ka par taisnibu te laikam nav runas. drizak par vispar zinamiem fizikas/biologjias utt. likumiem.
medz runat, ka par labiem darbiem cilveks tiek atalgots - kau ka saubos es...

Sermule      Katram dzīvē savi pārbaudījumi un nevajag tik ļoti skatīties uz citiem,vienkārši veic savu misiju uz planētas Zemes...

ziemelis      Visvari, nu to jau teicis ne vien čigāns, bet arī Veidenbaums,:)

neticiigaa_Toma      Manuprāt, ne jau cilvēki spēs atbildēt uz šo jautājumu.

vespa      Ja bērnam ir neārstējama slimība, tad tur vainīga ģenētiskā predispozīcija , vai arī bērns saņēmis profilaktisko poti uz ko organisms tā reaģē, vai arī kāds vīruss atstājis iespaidu... Tur nav nekā kopīga ar vecvecāku pasaules uzskatu. Tad jau puspasaules būtu neārstējami slimi... Mjā... par dažu komentāru autoriem patiešām tā jādomā.

suuraa      Likteņa izspēlēti "joki"... Domāju, ka tādā veidā tiekam karmiski par kaut ko sodīti...Atliek cerēt, ka tiks sakrāti bonusiņi nākamajai dzīvei":))

komsomolka      Pēc kā tad nosaki, ka cilvēks labs?Pēc tā, ka viņš tev neko sliktu nodarījis?Pēc zog/nezog?Atbilst sabiedrības normām/neatbilst?Cik zināms lielākais grēks ir - lepnība, jo nekas cits tā nenocietina sirdi.Otrkārt,tu jau vēl nezini kādu sodu saņems tie tavuprāt sliktie cilvēki, varbūt vēl 10x lielāku-nekas jau vēl nav beidzies.Pēdējā laikā te baigie karmas speciālisti atradušies, bet ne visu ar karmu var izskaidrot kaut vai tāpēc, ka visiem cilvēkiem nav šīs karmas.

Lucy      Jā,jā ta ir karma un daudziem te uzdzīvotājiem būs un viņu bērniem.:))

0000      Pasaulē ir +/- 6,7 miljardi taisnību. Un viena no tam ir Tavējā.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010