Internets vs dzīve

Protams, ka anonīmi internetā mēs visi esam foršāki un spējīgāki kā dzīvē. Un tikai ar savu bildi, vārdu un dzimšanas datumu profilā tiešām ir jāpiedomā pie rakstītā.

Taču dažiem indivīdiem derētu paturēt prātā, ka tukša muca tālu skan..., kas rej, tas nekož... u.c. patiesības. Nav jābūt psihologam, lai saprastu, ka lielākie anonīmie šī portāla „varoņi”, kas te reģistrējušies tikai tādēļ, lai pazemotu un izņirgātos par pārējiem, tādā veidā cenšas aizpildīt caurumus savā dzīvē. Dažs, sapratis, ka pārējo interese par viņu ir niecīga, pat izveido pats sev „domubiedrus” un publiski komentē, un sarunājas pats ar sevi, lai tikai sajustos interesants, jo realitātē viņam tā pietrūkst.

Vēl dažs anonīmi izveido šeit visuvarena rupekļa tēlu un berzē rokas, jo nu ir pievērsis sev vismaz KAUT KĀDU uzmanību. Un domā, ka šim tēlam adresētie komentāri uz viņu pašu neattiecas, jo realitātē taču viņš ir pareizs un kārtīgs. Taču derētu apzināties, ka vesels cilvēks ar šādām aktivitātēm neaizraujas un tas ir skaidrs gandrīz katram, kurš rupekli ievērojis.

Mans viedoklis neattiecas uz lielāko daļu šeit esošo, kuri atļaujas pateikt to, ko noklusē citi, taču, vai šie pārējie daži nav krietni "pāršāvuši pār strīpu" ar savām aktivitātēm internetā?

Pilat      Kurs tad atkal dabuja ar lapstinu pa muguru? Un kas, piemeram, ir tie Onanimie?

Malvine27      5x lasu un nevaru saprast,ko tu gribi ar to visu pateikt?pati esi anonima bolshe nekuda,pievers sev uzmanibu ar skietami gudru topiku un vel vaino citus kaut kados grekos.Izvelc savus balkus no acim,tad citus maci.

Kllasik      Ja iemācās šitos ignorēt, tad nav nemaz tik traki. Katrs izpaužas kā māk. Tāpat kā dzīvē.

taizelis22      Ja jau tu tik juutiiga,ko baaz savu degunu tur,kur suns savu pimpi nebaazh.....

_CatNap      ja, un kāds ir Tavs iemesls šeit atrasties?

mmagda      Brīnos par visiem autores norājējiem, it kā kāds te nezinātu un nelasītu profesionālu karotāju palagus. Lauva jau nerunā par anonimitāti, kas te ir visiem niku veidā, bet runā par agresīvu ķēzīšanos.
Vai citu apkarošana ir izredzētības un kādas misijas apziņa, jeb sava nelaimīguma demonstrācija?

Bomzitis      Ja tas Tevi tik ļoti uztrauc, tad internets nav priekš Tevis.

sheet      a ko tu gribi, lai visi vienā balsī jūsmotu par pārsvarā stulbiem jautājumiem un infantiliem secinājumiem? lai dienasgrāmatās visi no priekiem un aizkustinājuma apraudātos par sapnīšiem, purkšķīšiem utt., saproti, katram savs, kāds jūsmo par koelju, tamborētām sedziņām, ievas stāstiem uc. niekiem, kādam tas viss riebjas un katrs var pateikt, ko par to domā, tas, ka gan dienasgrāmatu, gan pa saturs paliek aizvien tupāks, tas nu ir fakts, mja, nevis saturs, bet autori un komentētāji

mmagda      sheet, katrs var pateikt ko par to domā, bet nav jāaizskar konkrēti niki.
elementāras iecietības, kultūras un tolerances trūkums.

orange      a kapēc man nav šādas pieredzes?
kapēc mani neviens neapķēza?
kapēc es neko nezinu par šaušalīgajām DG?!

/apraudas/

Lucy      Kāpēc ``jūs`` te mocaties lasat sev netikamā portālā,tas man nav saprotams?
Pati tu esi anonīma,maini nikus žurnālistīt,kurini nacionālo naidu u.t.t.
Kauns pašai nav?
Man gan gribētos palasīties tos sodāmos rakstus?
Kur ir tās rupjības,nu nopublicē tas,lai redz visi,jo man nav laika rakņaties meklēt?Cik man zināms te rupji runāt nav atļauts,ja tu jauc asāku vārdu,kurš tieši tāpat,kā tu činī nikus un meklē siena kaudzē adatu.
Mam patīk oho,man patīk PA ar visām d....:)))
CEPIETIES,CEPIETIES JŪS PARĀDAT CIK PAŠI DUMI-NELAIMĪGI ESAT:)))

Zeltiite      Pazemot var to, kas tā jūtas, vai ļaujas (uzprasās). Tas nav vienpusējs process. Aizskar, ja ir vienādā vai zemākā līmenī ar pazemotāju un nepietiek spēka un vēlēšanās distancēties.

mmagda      Paklau, zeltainā, ja kāds uz ielas tev pienāks klāt un iespļaus sejā, vnk tāpēc, ka tā viņam nepatika, vai tu arī būsi līdzvainīga?

mis_parkere      cik neinteresanti,anonīmie klusē...

Zeltiite      Es neko nerakstīju par līdzvainīgumu. Ja tas ir deklasēts elements, izvēlos vienkārši ar tādu nekomunicēt, ja darbības pieņem kriminālu rakstru, suktu policiju. Jo, ko gan es iegūtu, sākot diskusiju? Ja ne tik deklasēts, pasaku ko riebīgu, bet netērēju enerģiju, lai izskaidrotos. Te varu padiskutēt, bet aizskarta ne par ko nejūtos - iztēlojos cilvēciņa domu gaitu ;)

Pticka      nu jau otro gadu desmitu vienas un taas pashas problemas (senak vienkari internets LV nebija) ... vieni komentetaji uzjautrinas, citi gruzas...
butu man vairak laika un energijas, putnsblja varetu turpinat uzjautrinaties :D

garaamejoshais      Pirmam kaartaam, te neviens nav nemaz tik anoniims.. taaka uz sho vietni tas mazaak vareetu attiekties.

Un kas taa spar mulkjiibaam ka ssuns kas rej nekozh.....

liene_zeta      Tadi individi ir visur un tur neko neizdarisi

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010