Kapec daudzas sievietes nelauj virietim sevi pieradit?

Daudz sieviesu,lielakoties videja vecuma,neatlauj prieksspele,dazadus glastus,pieskarienus dazadam vietam un dazadas vietas,lai lieliski uzbudinatos,jo pieredzejis virietis mekles optimalo variantu,lai sievieti sagatavotu lieliskasm seksam,Sievietes,jautajums Jums? Bet pec tam sudzas ka viriesi sadi un tadi!

Lenella      miiluliite69 (2012-01-10 18:15) viedoklis
:)))) +

LaskovijMerzavec      Daudzas sievietes jau ljoti labi zina, kas patik un kas nepatik....

Tapec - ja Tev saka nebaz pirkstu anusaa, tad nebaaz ...

dviinis21      negrib,kautrējas,vai,tātad nav gatava seksam,jāpiestrādā vairāk !!!!!!!!!!!!!!!!

selnija_      Viss jau pateikts, pat nav ko piebilst. Moš tev tā priekšspēle parāk ilga? Ar nav labi. `Visu ar mēru vajaga:) Moš tu siekalojies dikti, kad bučojies? Ar nav labi. Bet šo iemācīties nevar, tas no dabas: vai nu ir dots, vai nav dots.

atljaujietman      Ja nākošreiz atkal neļauj sadod pa muti.

barss5      Man vispār liekas slimīga doma, ka vīrietim kaut kas ir jāpierāda:)

miega_pele      ... es gan ļauju, nāc un pierādi...
tikai parasti man pašai tāpat vien viss jānokārto..

inito4ka      ...piedo par asumu,opīt.... bet tev sen par vēlu ko pierādīt :))))

Graa      Labi, ka pasažieris savu dīvaino jautājumu pareizajā sadaļā ielicis pie psicholoģijas. :D
Mjā, nez nav ienācis prātā, ka dažām no mums ir dalīta uztvere. Ja ir sex, es negribu, lai kāds ilgstoši izpildās. Gribu ātri (bet labi), bez stundām ilgas optimālā varianta meklēšanas. Savukārt, ja partnerim ir cits statuss, un notiek tas, ko var dēvēt par mīlēšanos, tad šāda problemātika vispār nepastāv. Jo tad ir pavisam cita štelle. Kaut kā tā.

hefny      smiekl sanāc:
ainiņa:
tāds tād mazliet apburzīts siekalzaķis
izgerbis tantuku
nostādījis,kā dabas māčibas stundā skolā skeletu- plāna vidu
un nu tik ņemas elzdams, pūzdams, bakstīt visos caurumos,spaidīt kā pogas-te krūtis,te nabu,te cisku
pats tāds drebelīgi papuņķains,ar aplauztiem,apskretušiem nagiem,aprepējušu-nedēļu nemazgātu pēdu mellumiem un pakaļu,
kas pirti redzēja aizpērn
tad nu šis
nemas, ka debesu zvai-tie tā paklūsi kūļājas -nē,nekan,bet plakšč
plak, p
lak-tas zvana pendelis traucē-kūļājas līdzi-jauc ritmu
uttt
:)
nekā personīga
jautras ainiņas tik

Lucy      Tad gan tev onkul liela pieredze,ka tās sievietes tev neļaujās.
Es no sirds tev iesaku labāk ar pirkstiņu pakutini savu večiņu un liecies mierā fantazijām par tām sievietēm kuras tev vairs neiz..))))

Skaista      te ir 2 varianti,dara To,ka ir mīlestība,un otrai-nav mīlestība!

Adamsone      hefny - tava vājība pret šmurslīgiem večukiem kā nepāriet, tā nepāriet!!:D:D

Luusila      hefny izsmīdināja...:D

Realaiss      dumas

Realaiss      viņas nezin, ko grib. tas īpaši ir raksturīgs jaunām meitenēm.

greisssa      Hefny žetons!

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010