Kāpēc vīrieši ir tik pieticīgi?
Ne tikai seksā, bet arī citās jomās. Viņus pilnīgi apmierina trenažiera vai asfalta drupinātāja loma. Pēc tam brīnās, ka sievietei tāds ir tukša vieta. Sievietei ir patīkami lepoties un apbrīnot savu vīrieti. Vai viņiem nav ienācis prātā, ka bieži vien nav par ko.velossniegt katram savs plauktiņš. Ja visi būtu vienādi ,tad pasaule saietu šķērsām. Ar to arī mēs esam unikāli, ka nav divu vienādu cilvēku un asfalta drupinātāju!!!!
Pusrublis Tad lepojies! Ar maziem muskuļiem asvalta drupināmo āmuru rokās nenoturēsi. - Arī tādi ir vajadzīgi! Iemācies apbrīnot un cienīt to, ko esi izvēlējusies...
cirteejs Autorei- pētījumus veici, ka tik kategorisks slēdziens?
Tessa a ko tad tu trenazhorejies ar tadu,kuram nav ar ko lepoties?jebshu pamodies kopa gulta un pajautaja:mama,kto eto?
laumiinna Neesmu ko tādu manījusi.
ir_oki Da jomajo :), ne katrs var būt virsotnē, katram ir savas spējas. Ja gribi lepoties un apbrīnot to ko esi iztēlojusies, tad tādu arī jāmeklē, ja gribi apbrīnot vīrieti dēļ prāta meklē zinātnieku, ja gribi apbrīnot pēc maka - meklē superdirektou, ja gribi apbrīnot viņa skaisto dvēseli meklē mākslinieku, ja visu kopā, oi, tad gan nezinu, tādu laikam nav :).
krauklis966
Kas tad jūs babenes vairāk esiet??? Tikai sexsa objekti.
Prasības kosmiskas, bet neesat pat 0,005% no tā vērtas, ko tad no večiem gribiet??? Lai viņi atdod savus naudas makus, īpašumus un visu pārējo kamēr drāzīsities ar citiem. pigu
lasminaxxl Kraukli --- žēl gan tevis .. Tu taču pat nespēj tik augstu paskatīties , lai vispār ieraudzītu sievieti !!!!!!!!!!!!!!!!
fargo Vai nevarētu būt tā, ka konkrētajam vīrietim konkrētā tava apbrīna ir "pie lampiņas"? Tāpat arī citās jomās?
jozolsen Vīrieši ir domājoši un vadās no prāta ,atšķirībā no sievietēm.Daudzas pat nezina pat teorētiski ,kas ir loģika.Un piepildīt visas sieviešu vēlēšanā,tas ir neiespējami,tāds radījums.Sievietetes vēlēšanās mainās padsmit reizes dienā un var salīdzināt ar bezdibeni:D
krigers Kā tev neiet! :(
Zeltiite Arī šādu sievietīti nav par ko - un abiem dzimumiem un gan seksuāli, gan neseksuāli. Lai sēd viena uz sava plauktiņa.
apacis Latviešu vīriesī ir Auni un lohi...:)
White`n`Naughty
Sievietei, kura grib lepoties ar savu vīrieti pašai ir jābūt tādai ar kuru var lepoties. Blāva viduvējība nekad nedabūs megasuperstāru ar astoņpaku uz vēdera un septiņzīmju ciparu kontā.
Vīrieši daudzas (lai neteiktu visas) lietas dara tieši dēļ sievietēm. Tā dēļ ir sākti un beigti kari, rakstītas sirdi plosoša poēmas un celti diženi pieminekļi. Bet ja sieviete nav tāda, dēl kuras ir vērt būt par ko vairāk kā tikai ´´asfalta drupinātju´´ tad mūsu iekšējais admirālis-ģenerālis tā arī noguļ ierakumos kā pelēkais ierindnieks.
Vientulaisvilks Apacis laikam ir no tundras, čukča laikam!
Tessa
White´n´Naughty (2012-02-25 22:03) viedoklis
patik man tas alus lacis.zhel,ka slinkums precet,a to paprovetu.
dsm19 Ir pietiekoši daudz sieviešu,kuras pat asfaltu nedrupinot prāta ziņā nepārspēj to vibrokaltu- ko nu?!
White`n`Naughty --> Tessa. Lai dabūtu testdraivu nav obligāti jāpērk auto :D
piparbecinja vīrieši pēc uzbūves ir vienkāršaki. Asfalta drupinātājs varbūt lieliski saprotas ar kasieri.
neko "vīrieši pēc uzbūves ir vienkāršaki.", bet ja nu tikai gana vienkāršos aspektos interesē sievietēm... ?:)
piparbecinja neko, Tu varētu būt no izņēmumu kategorijas. :D nākamās atbildes
| Atbildes 1 līdz 20 (kopā 50) | nākamās >> |
