Cik tad bērnu piedzimuši abpusējā mīlestībā?
Nejaukt mīlestību ar aizraušanos,iekāri,pašapliecināšanos.aprēķinu un utt.Bērni ir materiālistiskais racionālisms turpinājumā.Ar merkantīlo egoismu,klikškīem,sublimēto jūtu enerģiju un utt .viņi neizaugs.Turpinājums -bērni blakus produkts klikšķiem,merkantīlajām jūtām vai nepieciešamība?
Tessa
atshkjiriiba no tevis,nedargais,man ir bijusi ilggadiiga un 2/3 no kopeja laika-veiksmiiga lauliiba,kura balstiijas uz miilestiibu un kopiigu interesi.
bet par dzimushiem berniem un to augshanu neatskaitiishos.
p.s.glupam putnam glupa dziesma.
pianissima Var jau, var visu balstīt uz aprēķinu (to, ko Tu šeit sauc par materiālistisko racionālismu). Tikai tur ir vajadzīgi cilvēki, kam jūtu vispār nav. Ja tās tikai tiek mērķtiecīgi nomāktas, tad vienā brīdī kaut kas sprāgs. Un tad nav zināms, kā un pret ko tas pavērsīsies.
Evora Tie kas ir, tie laulībā dzimuši , stipri pēc kāzām un no viena vīrieša, plānoti, gaidīti.
Torpedo Var jau raadities viskautkas, bet neviens jau nezina patiesibaa, ko tas otrais istenibaa domaa
zilonis_trauku_bode viss atkarīgs no viņas noskaņojuma :D tas ir - tā "patiesība" vienā brīdi Tu esi viāni vienīgais, nākošā brīdi- niecība..:D utt. utp
neko
Klišķus dzird sievietes, kad viņām ieslēdzas vairošanās instinkts... jo apkārtē parādijies piemērts subjekts viņa apmierināšanai:)) kam pietiek ar 5 min., kam tam vajag paris gadus laulībā - tas jau individuāli.
Bērni ir likumsakarīgs sievties/virieša atiecību turpinājums - blakusprodukts kāreiz ir viss pārejias [iekskaitot visas nepieciešamības].
enistone katram pēc auglības pakāpes.:)
selavi_5 Mani abi ir dzimuši mīlestībā un ar to lepojos!
Elizabete_1 man abi bija plānoti un gaidīti...dzimuši no mīļotā vīrieša :)
Ai_rina Divi,jozolsen.
saagga Visam ir savs laiks.Kā Tu zini kādos apstākļos Tu tiki pie dzīvības?
never_pa
man, visi!
:)
Mel_lene_back Man arī visi:)
gravieris man divi un abi vēl arvien mīļi.
IngaGuna man gribētos domāt, ka abpusējā mīlestībā Latvijā ir dzimuši kādi 30% .Nepiekrītu, ka bērni ir materiālais racionālisms. racionālisms neiet kopā ar sajūtām. Emocijas audzinot bērnu nekad nav racionālas, man tas neliekas kopā. Piekrītu sievietes mūsdeinās varētu būt pragmātiskas jautājumā par bērna radīšanu. tas ir sievietes gēnos sameklēt partneri-savu bērnu tēvu, uz kuru varētu paļauties, tik daudz, lai varētu nodrošināt paaudzes maiņu. Tāpēc parasti pirmos izvēlas veselīgākos un gudrākos vīriešus. Dažreiz nav svarīga mīlestības klātbūtne bērna ieņemšanas brīdī, bet mīlestībā būt ar viņu kopā turpmākajā dzīvē abiem vecākiem.
jozolsen Es jau neprasu atskaites,cik ir bērnu.Interesējos,kā taisīti:)Nesenā vēsture pagājuša gadsimta sākums.Tikai vecāki atļava precēties un taisīt bērnus.nejaukt secību.Tātad izvērtēja perspektīvos dažādos apstāķļus ar savu pieredzi,zināšanām.Nekādi kliķši vai vēl visādas mekantīlās egoistiskā pāšapmierinātības utt netika ņemts vērā.Tagadējās sievietes tādas dīvainas,par primāro uzskata klikšķus,mīlestību un ego un bērni pēc tam varbūt,ja sanāk.Un visas runā bērns pirmajā vietā?!!Labi ka vīriešiem ir sexuālā dzi´ņa un viņi to neslēpj,jākļi tādi.Ja klausītos sieviešu neloģiku ,bērnu vispār nebūtu.Turpinām liekuļot un neatzīstam instinktus,sexuālo dziņu noliedzot mātes dabas ielikto.
pianissima Pag, vai ta klikšķim un seksuālajai dziņai nav tāda pamatīga līdzība?? Jebšu vīriešiem ir tā, ka tik nogrūsties, ja? Vienalga ar ko, ja? Vēl arī katrā tādā reizē pa bērnelim vajadzētu, ja? Normāli...:)))
Just_ /Šis stulbums tomēr ir nomācošs. Cilvēks neprot rakstīt, domāšanai viņam paredzēta tikai viena rieva, tā pati ne galvā, bet viņš vienaga raksta!/ Bērni ir klikšķošs blakusprodukts merkantīlai nepieciešamībai pēc bērniem - man domāt, cienīga atbilde.
elsa Jozi, tevi taču kāpostos atrada, vai ne?
jozolsen Just ,ja Tev par sarežģitu saredzēt ironij un liekulību sabiedrība,neraksti.Pianissima se n jau vajadzējā zināt vienkāršo lietu atšķitrības.Sexuālo dziņu var apmierināt dažādos veidos palīglīdzekļi.pirkstiņi,rokas utt.Nav nepieciešam pretējais dzimums.Ar kliķši uz vibratioru uzdotajā jautājumā nav nekāda sakara.Tiec galā ar vienu jautājumu,tad ķeries pie nākamā.Es par bērniem , sievietēm ,vīriešiem,Tu par drāšanos.
IngaGuna jozelsen, piekrītu sievietes grib izvēlēties to labāko vīrieti priekš sevis no visiem aspektiem, kas kurai ir savrīgāks. Bērna radīšana ir nopietns solis un... nākamās atbildes
| Atbildes 1 līdz 20 (kopā 35) | nākamās >> |
