vientulība :(
Klāt ir svetki un man sap sirds un ir bezgala vientuli, jo apkart visur visi ir laimigi gimenes lokaa un svinas vai brauc ekskursijas gimenes kopa, bet es esmu viens un nevienam nevajadzigs :( Es gribu milestibu un but laimigs, bet man nav otra pusite, kuru milet un kura miletu mani. Tas ir taa itkaa elpa truktu, tik ljoti smacee sirdi, gribas laimi un milestibu, gribas gimeni. Es censos, bet nesanak satikt savu dveseles radinieku ar ko but laimigi kopa. Milestibu nevar nopirkt ne par kadu naudu, ko lai daru, ja sirdi zmiedz nost vientuliba un nak raudiens, tik loti gribas arii gimeni svetkos kaa citiem, kas ir kopaa un svinas un bauda dzivi. Es visu ko lasu, daru, censos, bet man nav otras pusites kaa dveseles radinieks un tas man saap :(kudala Admini!!!!! help!! dzēsiet ārā šito gaudu dziesmu.
elsa Man ar gribētos ekZkursijā. Pat ļoti.
Saatana_Deels pievienojos arī !
Speciaalists69
Losis.
Priecājies, ka tev nav tās no grāmatām un golivudas filmām noskatītās sekskursijas un kuļtpahodi. Vari paņemt pivīti, nokačāt filmu un mierīgi izbaudīt miierīgu pavasara vakaru.
Kas attiecas uz svētkiem, tad pavasara atnākšana bijaq pirms 2 ned. Tagad ir žīdu uzspiestā un vācu ievazātā parodija.
uguniga_annina1970 man ar būs vientuļi svētkos , nebūs ar ko olas dauzīt .. ko nu ?
esmucitta Cilveex NAV vientulja sala!
skarbaiskungs Džīzes.. Un ko mums tgd darīt? Samesties un uzdāvināt mauku uz svētkiem? Pamaini taktiku. Pārstāj ņaudēt un sāc runāt ko sakarīgu..
kudala ģimeni , ņaukam, studijāaaaa!!..... vismaz uz svētku laiku
spriganaa
1. Beidz gaudot!
2. Nodarbini sevi ar smagu , fizisku darbu - izkrauj pāris vagonus ar oglēm vai tamlīdzīgi.
3. Necenties
4. Vēlreiz - beidz gaudot!
Saatana_Deels es arī ļooti vientuļi jutos...:(((
Effy
Shit! te jau sak ost pec suicida.
Varbut parstaj lasit to ezoteriku? Kaut ka ne ta iedarbojas uz tevi.
Sievietem nepatik histeriski, naudoshi, sevi zhelojushi, noshnurgushi virieshi. pt ne tik daudz, lai aiz zheluma nokniebtos. saved no sakuma sevi un savu chainiju kartiba un tad dodies otras puses meklejumos.
fokapirmais Teikšu skarbi, varbūt vienreiz" noslīkst"i. Varbūt atdzimsi ar"aknām".
Rezia meklē tur, kur ir tev līdzīgie, kas spēs tevi uztvert adekvāti un saprast tavu pasaules uztveri ;)
Speciaalists69
Neizrunājies :)
Es pavisam drīz iešu garām tavai mājai :)
siklika
...bet vinja paaules uztvere un dveesele ir daudz tiiraaka un patiesaaka ..nekaa daudziem no mums.. lieku sevi saraksta saakumaa...
...Tu noteikti sagaidiisi savu Laimiiti, peldeetneprateej...no sirds veelu....
Rezia vai kā es baidos, nē, nu patiešām. un es nenoniecinu autoru, vnk aicinu paskatīties uz to visu reāli.
LorianaA
Autor.. Mēģini iemācīties savā vientulība būt laimīgs. Ja būsi laimīgs pats ar sevi, tad arī apkārtējie tev pievērsīs uzmanību. Cilvēki mīl laimīgus cilvēku.... Cilvēkiem nepatīk gauduļi:).
Arī man šis ir vientulības laiks, bet man tas loti patīk:)... Daru to, ko vēlos, man nav ne ar vienu jārēķinās... Un otru pusi nemaz nemeklēju, jo kam būs jānotiek, notiksies-gaudīsies, priecāsies vai raudāsi:) ... Mana dzīve patreiz ir tā aizpildīta, ka otrajam pusēm vnk man nav laika:).
Ai_rina Nē, nu es kaut kā neesmu redzējusi vīrieti,kurš būtu strādīgs,gādīgs,rūpīgs,gudrs,klimstam vienu pašu pa pasauli, bez iepazīšanās iespējām.Kaut kas tev tur nerīmējās,tādēļ arī sēdi viens.Bet skumji....sumji laiku pa laikam mēdz būt visiem,arī tiem,kam ir ģimenes.
MrJones Varbuut Tevi maac kaadas nezinaamas bailes...? Iemaacies peldeet! Un, nekas nav tik ljauni, kaa izskataas!
Positive8 Neapnīk?
Marija_Anna
mjāāā... nu i izklaides....
Vai tiešām pilnīgs uzmanības deficīts ?!
kā no ´Comedy club´
nākamās atbildes
| Atbildes 1 līdz 20 (kopā 42) | nākamās >> |
