attiecības
vai tiešām šis saits OHO ir tik nenopietns lai iepazītos ?es te tā esmu pāris mēnešus un un paskototies sieviešu anketas nu šausmas viena par otru labāka un visas ar trim līdz piecām augstākām izglītībām .jautājums kotad tādas sievietes šeit dara ? laikam ir ļoti nelaimīgas .un vēl saliek bildes ar plikām pakaļām,ne nu es saprotu ka prece ir jāreklamē.elsa Apskatījos autora anketu. Njas, Entelekta kalna gals.:D
arnolds1971 visiem liels paldies par atsaucibu komentejot vienkŗsi super man patika ,ka dazi pat ļoti cepās
Tora šis ir ļoti nenopietns saits ;))
dusjka
ja jāatbild uz tevis uzdoto jautājumu, tad atbilde varētu būt šāda- sievietes, kas ir veiksmīgas karjerā un daudz sasniegušas savā dzīvē, daļēji ir pārņēmušas vīrieša funkcijas, kas traucē viņām iepazīties reālajā dzīvē, jo bieži vien vīrieši izvairās no veiksmīgām sievietēm. parasti tas notiek jau zemapziņā un automātiski. jo vīrieši, kuri ir pēc savas būtības vīrišķīgi, grib blakus sev maigu un jauku būtni, par kādu karjerā veiksmīgām sievietēm reizēm ir grūti kļūt, jo tas nozīmētu, ka ir jāatslābst un tad var kko zaudēt.
tas, ka akcentē tieši to, ka visas ir "baigi labās" un ko tad viņas te dara, precīzi norāda uz to, ko aprakstīju- tu, satiekoties ar šādu sievieti, teorētiski zaudē kkādu daļu no savām funkcijām, kas tev liek samulst. un tas ir normāli.
bet jāņem vērā arī tas, ka neatkarīga sieviete mūsdienās ir kļuvusi par normu, un tas nav tik viegli izmaināms. cits jautājums ir- vai tas ir labi, vai slikti.
Blansheens Konkrēti es esmu te tāpēc, ka ikdienā nesanāk satikt daudz vīriešu (darba, skolas specifika). Ja sanāktu, iepazītos, jo pielūdzēju parasti netrūkst.
usne___ Es domāju, ka arnoldam1971 ,kas "te tā ir pāris mēnešus" un vēl neko šajā laikā nav sapratis, ir laiks ar steigu dzēsties laukā.
Lucy
40gadi neprecēts(c)Nav bērnu, nākotnē nezinu vai vēlos bērnus
I ko par tavu anketu var spriest,neko īpašu.
DABAS KĻŪDA ES TEIKTU:))
baltsriits Atvaino"jaunekli"bet man nav plikas pakaļas!,,,
GenAir
Parāk augstas prasības pret potenciālu partneri !
Neviens,lai kā arī censtos netiek vnk tuvāk!
Tapēc arī bezgalīgi meklējumi tā,kā nav....................
niknis Un ko ta cien. arnolds1971 meklē? Padrāzties? Da mamīt mīļā, atkauties nevar. To vienīgo un īsto? Nūūūū... Tāpat, kā visur - nāksies vagonu pelavu izsijāt :)
| << iepriekšējās | Atbildes 21 līdz 30 (kopā 30) |
