Motivācija panākt savu, nedomājot par sekām...
Ieraudzīju, iepatikās, vajag dabūt par visām varītēm - lai tur vai kas. Un cilvēks ir gatavs melot, izlikties, pielāgoties. Tikai uz laiku, līdz to trofeja būs sava ego medaļa piesprausta pie krūtežas.Un pēc tam teikt visai pasaulei: tāda ir dzīve! Bet dzīvi jau veido paši cilvēki. :)
Un mēs turpinām brist tālāk, pastiepjot roku tikai tad, kad mums vajag pašiem, bet pagriežam muguru, kad vajag otram.
Cik ērti... un skumji! Un tā mēs tēlojam lepnus un vientuļus ērgļus, lai gan esam savā būtībā kā sabozušies un izsalkuši pēc Mīlestības - zvirbulēni...
barss5
Jā, nevar Tev nepiekrist...tāda ir mūsu modernā sabiedrība. Uzvar viltīgākais, stiprākais un dzīvotspējīgākais....
Es gan, parasti, cenšos dzīvot, par pamatu ņemot savus, man vien zināmus principus:) Viens no tiem ir tāds, ka pirms mēģinu ko darīt, cenšos iedomāties sevi otra cilvēka vietā.
normiss
Veni, vidi, vici
mēs netēlojam! mēs esam lepni,bet ne vientuļi ērgļi,jo bērnībā vitamīnus ēdām:DDD
izsalkušie zvirbulēni paliks Jums)))
psychobitch nu nākošreiz jābūt ir gudrākai... ko citu lai te saka...
Ink Es nerunāju par sevi, bet vispārīgi. Pārdomas. Arī vērojot, kas notiek apkār.
Spoguliitis Taa ir... Bet vinjiem pievienoties nav obligaati.
psychobitch nav ko iespaidoties no citiem, ir jādzīvo sava dzīve... nekļūdās tikai tas, kurš neko nedara...
Ink Spogulīt - tjā, nav obligāti, bet šādas savstarpējas mijiedarbības rezultātā, rodas vēlme uzrāpties augstā priedē un ieturēt distanci. Un tā rodas ērļa sindroms, kurš lido viens.
Ink Psycho - nu, redzi - cilvēks tad var dzīvot savu dzīvi, katr pieļauj tās kļūdas, protams, bet te mēs nonākam pie tās kategorijas, kuriem tos, kuri nevēlas tikt čakarēti un čakarēt citus - kādam noteikti vajag iegūt viņu uzticību un uzticēšanos - kā trofeju, kuru pēc tam utuilizēt. :D
Ananda_A Ne viss ir tā, kā izskatās. Katrai rīcībai ir iemesls, kas nav ārēji redzams un sekas, kas ir gan redzamas, gan apslēptas. Visam ir sava jēga, cita lieta, vai protam to ieraudzīt.
normiss par ko sāpe?! lai lido viens!:)
kokote
Laiks vienmēr visu saliek savās vietās, tikai šajā steidzīgajā laikmetā nav laika nogaidīt, nav laika pārdomām, saprašanai, kas ir kas...tik ērti vēlamo uzdot par esošo :) :)
PS. jāiemācās dzīvi tvert filozofiskāk, tad nebūs kā jēlā brūcē sāli kaisot...nu tāda tā dzīve ir - viena sarežģīta lieta...tikai brīdī, kad patiesi apjēdz savu mirstīgumu, tikai tad vērtības un prioritātes sakārtojas
Ink
Protams, ka visam ir savi iemesli, tāpēc es uzdevu jautājumu par savām pārdomām, kādi iespējamie motivācijas varianti? :)
Kokote - nea, tāda nav dzīve, tādi ir cilvēki. :)
Spoguliitis Kaasii lidot vienmeerir vieglaak. Bet vai pareizaak? Shajaa gadijumaa labaak ne!
riks086 Nu nav jau viss tik slikti - ir jau vēl arī labi cilvēki pasaulē un neizmanto citus tik nejauki, kā Tu te apraksti. Kaut gan, lielā mērā, jāpiekrīt tam, ka cilvēki ir kļuvuši krietn egocentriskāki nekā, teiksim, pirms desmit gadiem. Un par mīlestību arī taisnība - to vēlas visi. Arī tie, kuri saka, ka viņiem to nevajagot.
Effy
Trofejas, uzvaras? Prieksh kam? Kam zimeties? Sev? Normalus cilvekus pieaugusha vecuma sen jau vairs neinterese citu iekarojumi.
Ticiet vai ne, bet man to visu nevajag. Iegulditie lidzekli, laiks un energija neatmaksajas galigi. Man ir daudz pieticigakas velmes - ista un patiesa draudziba, sirsniba nu un tatalak.
Ar medaljam un ordeniem lai penshi zimejas 9.maija pie Uzvaras piemineklja :)
LaskovijMerzavec
Azarts:) Iegut to, ko nevar tik viegli ieguut:)
Vieni iegust medibu trofejas, citi sporta kausus, citi sievietes...
Katram savs...
Adamsone 16:54 Nelidojiet kāsī, kāsīti labāk uzpīpējiet, palīdzēs.:D
laumiinna Tā varētu rīkoties jaunieši, nevis mūsu vecuma cilvēki.;))
GenAir
katrs,pārsvara jau vairāk domā par sevi.
Kā pašam būtu ērtāk,un izdevigāk..
xZistance Kādam patīk kvantitāte, bet ir tādi, kuriem labāk kvalitāte. :D
garinsh207 :) un un ka tā ir:) kas traucē indivīdam būt stipram,paspietiekam, dzīvegudram,ar prieku un mīlestibu sevī, tad prieks no viāņ staro un tādiem nav īapsi... nākamās atbildes
| Atbildes 1 līdz 20 (kopā 30) | nākamās >> |
