Vai tas ir abpusēji izdevīgi?

Vai tādas attiecības vispaŗ kādu saista? JA es kā aizņemts vīrietis, vēlos atras aizņemtu sievieti, kura meklē to pašu. Man šķiet acīmredzami izdevīgi. Kopīgs noslēpums un piedzīvojums.

jodo      Meklējot aizņemtu sievieti, neaizmirsti arī izčekot to, kurš viņu ir aizņēmis. ;) Dažreiz reakcija uz krāpšanu ir vētraina un neprognozējama. Patiesībā, tad tikai sākas viss lielais action. Līdz tam, kamēr viss paslepus notiek, tikmēr nekādu lielo emociju nav. Tādas var dabūt arī ikdienā uz katra soļa. :)

hefny      hmm
dīvai, ja jauns vīrietis un jauna sieviete, bet savu vīru negrib vairāk kā reizi nedēļā..tad nu tam vīrietim jāpārdomā,-vai vērts mūžu čakarēt ar aseksuālu būtni, vai par to, ka pats nekur neder!
un , pieņemt lēmumu-/šķirties+atrast sievieti, kurai patīk vairāk kā reizi nedēlā/mēnesī, vai arī kura šo vīrišķi tā ´nodrā..´, sorre, ka te netā jau bija pasen tāds sauciens pēc palīdzības, jo mīļākā/piedzīvotāja tik sprauni šamo paņem priekša, ka citas negriboties vairs un nevarot arī!/.jā, kādas tik tiem vīriem problēmas: tad par daudz nomīlē sieva šamo, te par maz...nu, meklē tādu ar ko sapas!...hi hi
jautri gan te...izklaides pietiek.....

Ananda_A      Cik tiem vīriešiem grūta dzīve pēdējā laikā!:DDDD Diez ko tādu esi sadarījis, ka sievai nekādas intereses par tuvību ar tevi?

lore7      Pat tie kuri krāpj, nevēlas tik piekrāpti. Būsim godīgi, ja Tu jūti, ka Jūsu attiecībās ir kaut kā par maz, kas tev liek domāt, ka tavai otrai pusei viss ir visslābākajā kārtībā? Visdrīzāk šo trūkumu Jūs izsūtat abi, tikai risinājumi iespējams Jums ir dažādi. Bet ja nē? Ja arī viņa šo problēmu risina tieši tā pat kā tu? Vai esi gatavs ragneša lomai?

Deisa      Interesanti, ka šajā sadaļā diskusijas uzsāk tikai divi vīriešu kārtas pārstāvji un abiem it kā bikses spiež. Meitenes, mums vajadzētu sarunāt tā kārtīgi viņus "paņemt priekšā" un notestēt. :D. Man šķiet, ka jau ar krāniņu mērīšanu pietiktu un būtu skaidrs, kāpēc tādi teksti bīdās. :D
1983-rēķinies, ka meitenes daudz ko spēj izdomāt, izplānot un dara to daudz gudrāk par vīriešiem, tā kā nevari zināt, kas tevi sagaida šitādus tekstu bīdot. ;)

liancite      Interesanti, ka kamēr vien cilvēks dzīvos, viņš sevi centīsies kādā veidā realizēt...meklēt...un piepildīt! nav jau nozīmes, precēts vai neprecēts... bet var jau paņemt izkapti un pļaut zāli...labāks risinājums! ;)
Un kam gan domāts šis portāls??? :D:D:D

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010