Tā ir krāpšana ,vai nav!!

Urologi rekomendē dzimumattiecības vismaz 3 reizes nedēļā.Manējai pietiek ar vinu.Vai atlikušo divu reižu aizpildīšana būtu uzskatāma par krāpšanu,ja tas notiek medicīniskos nolūkos???

sfinksa      Ilgi smējos! Nē, tā noteikti nav krāpšana. Ko tik neizdarīsi veselības dēļ!

dzei_er_juings      Ja tas notiek ar urologu, tad nav krāpšana :p

noli      labs :)))

LaskovijMerzavec      Vai chugunas pannas pielietoshana no sievas puses, bus uzskatama, kaa smagi miesas bojajumi vai tikai kaa paskaidrojosh paligmaterials...

/... tiri retoriski un cista v kosmos painteresejas.../

Tessa      Ja tas notiek ar urologu, tad nav krāpšana(c)
parakstos zem Dallasas stara teksta.

jo30      te pat anekdotes nevajag... vēl labāk:D
urologs jaaklausa....

akoko      paklausies ko psihologi saka un rekomendē, vispār mēms un dulls paliksi!;)

lode730      Tevi interesē medociniskais nolūks...vai tomēr iespēja nolaist pa kreisi...
Ja tavējais griebēsies beižāk pati pieteiksies...tici man...

Araabs      a varbūt sievietes ar ,tikai medicīniskos nolūkos?Galu galāno tripera nemirst,bet no dzemdes vēža gan:(((

uguniga_annina1970      Man jautājums - a tev gribēsies un spēsi 3 x ?

SoulOil      Ja ar Mashu Kulakovu - tad NEE, nav taa kraapshana ! :)))

skvo      Ja ar ārstējošo ārsti tad nav, tā ir tikai ārstnieciska procedūra:P:D

jozolsen      Aizej vēlreiz pie urologa un paprasi risinājumu Tavai problēmai.Varbūt jāsāk pastiprināti ēst arbūzi ,vai sauso barību.Būs spiežot masāža:D

lasminaxxl      Tev paveicies ar sievu !! daži te nedabūn sex pusgadu , Tu kaut reizi nedēļā !!!!!!!!!!!

ruduce      Ja es būtu tava ārste,es ieteiktu ar sexu nodarboties katru dienu!!!

White`n`Naughty      Tā nav krāpšana, ja Jums ir parakstīts un apzīmogots ārstu komisijas atzinums,ka dzimumattiecības mazāk kā trīz reizes nedēļā var novest pie depresijas, būtiskiem darba spēju zudumiem, kardioloģiskām saslimšanām ilgtermiņā galu galā.
Uz šāda atzinuma pamata Jums ir tiesības pieprasīt no laulātās draudzenes kvalitatīvas dzimumattiecības minēto reižu skaitu nedēļā un vajadzību neapmierināsanas gadijumā Jūs esat tiesīgs meklēt ārpakalpojumus un par to izmantošanu nevarat saņemt pretenzijas no dzīvesbiedres.

chentaluluu      Palūdz savam urologam izrakstīt recepti saviem šļūcieniem pa kreisi un tad regulāri lieto izrakstīto. Tā nebūs krāpšana un ja kas ,arī iespējamās blakusparādības būs vieglāk apārstēt jo zinās kas lietots.
Uz veselību!

_Krasula_      Tas ir jājautā sievas psihoterapeitam un seksapatologam.

laukutante      Šausmīgi smieklīgs jautājums. Īsti vīrieša stilā. Un vai profila bildītē ir jūsu ģimenes foto?

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010