Cik jums ir svariigi partnera parametri?

Man te nesen uzrakstiija viens onka - ja tu buutu par 10 cm iisaaka, es tevi preceetu! Paarsteidzoshi. Vai augumaa iisaakiem viireljiem ir tik lieli kompleksi, ka aiz tiem neko citu nesaskata?

avanti13      Kaadreiz man bija vienalga cik garsh, jeb iiss viirietis. Tagad patiik lieli viirieshi (arii kg). Gaumes dazhaadas, jedem das seine! :)

Ai_rina      Parametri,kompleksi...man vīrietim vienmēr ir gribējies pieglauzties,nevis atspiesties kā pret spieķīti.

GenAir      Ir viena lieta...
Jā kāds reiz Tev pateiks,ka esi pār īsu,Tu viņam pasaki ka viņš ir par resnu!

Domāju,nakamreiz viņs padomās,pirms kautko teiks! ļauni,bet fakts!

janisb      Naf jau slikti ar degunu pupos atdurties, bet tomēr reizēm vajag arī acēs ieskatīties, un tad nabaga kakls dabū locīties, tak čto veselībai labāk tomēr samerojama izmēra sievietes :D

garaamejoshais      nu es tevi taapat mosh preceetu, bildee iisti nevar saprast kaa izskaties, et pieljauju, ka tiiri ok.

A par augumu runaajot, nu es nez. es nu ar laikam garaakai draudzenei blakaam nejustos tik kruts:)

Nu itkaa no seniemlaikiem jau tas ir apzinjaa, ka viirietim tomeer jaabuut, lielaakam, droshaakam un stipraakam..

selavi_5      Netaisos liekuļot - partnera parametri un izskats man ir ļoti svarīgi. Nav jābūt modelim, bet gribas justies droši blakus vīrietim un ir patīkami, ka kādreiz arī uz rokam panēsā.

JurisK      Njemot sirmos, galvenais parametrs ir naudas maka biezums!:)

Feks      Man pirmais kritērijs ir ārējais veidols, nākamais - humora izjūta, jo tā kaut ko liecina arī par IQ... Es labāk pieciešu kādu lieku cm garumā, nekā kādu lieku kg svarā...
;-)

Bomzitis      Vecis pajokoja a Tu uzreiz nopietni...
Tam var nebūt nekāds sakars ar kompleksiem, piemēram, man arī nepatīk garas sievietes.

Li3liskais84 - izglītībai nav nekāda sakara ar IQ.

Lucy      JurisK (2012-06-29 04:25) viedoklis
Tu stipri šaubies,ka tā domā par to maku.
Sievietes pietiekami labi pelna,lai pašas sev varētu atļauties izklaidi,tikai seksa pēc jā...s ar sev netīkami vīrieti,tas nu būtu idiotiski stulbi!!

JurisK      Tas labi, ka maka biezums vienāds, ņem ciet. Uzreiz pareizini ar divi un atskaiti 2 aliņiem dienā un smēķiem - ieguvums varētu pat seksi atsvērt!:)

zashibis      Par izmēriem, jebkādiem, parasti sāk kasīties, ja gribās tikt no otra vaļā. Ja diviem cilvēkiem kopā ir labi, tad izmērs "tut ņipričom".
Un aibilde uz konkrēto jautājumu - viņiem nav kompleksu. Stumda mākoņus ar degunu bez problēmām.

Lily1964      Izmēri, da jebkādi, jau nu gan nav noteicošais, galvenais, ka cilvēks labs, un laba cilvēka vajag daudz..:)

GenAir      Jā runa iet,par krūšu apjomu,tad noteikti ka jā !:)

Closing_Time      Visas manas mīļākās izgāja atlasi pēc parametriem. Citādi pat nevar būt.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010