ko darīt ar brēcošo pārsteigumu?

Situācija - tiek vērtas mājokļa durvis, pie kurām grozs ar raudošu mazuli. Klāt zīmīte - mīļais, re kas mums sanāca. Uzticu tev.
Uztaisot DNS analīzes, tiešām izrādās, ka mājoklī mītošais vīrietis ir tētuks.
Jautājums vīriešiem - ko jūs ar bērnu iesāktu?
Jautājums sievietēm - ko jūs iesāktu, ja tētuks ir vīrietis ar kuru jūs kopā dzīvojat?

skvo      1 un galvenokārt es SAVU BĒRNU nevienam tēviņam un pat bērna tēvam NEATDOTU!!!
2 dzemdēt vai nedzemdēt (šajā piemērā) bija sievietes Lēmums, tad lai pati ar to arī tiek galā!
3. Ja vīrietis man tiešām ko nozīmētu, tad adoptētu bērnu un uzaudzinatu abi kopā.

MaryClaire      es piedzemdēju, tātad, mans, neatdotu.

ja tētuks - vīrietis, ar kuru kopā dzīvoju - atkarīgs no tā, cik viņš ir lietderīgs šajā ģimenē. ja lietderības koeficients neliels, tad droši lai pako mantas.

Nevi      es nevaru iedomāties tādu situāciju... kā tad var ņemt un kaut kur atstāt savu miesīgu bērnu?

VECA_PIEPE      " Three men and a baby."- panaivs, bet jautrs kjiniitis...es pat vairs nepateikshu, 80to beigu vai 90to saakuma, sameeraa populaars un skatiitaaju atziits gabalinjsh tajaa laikaa.
Deisa, Tu laikam esi shiis filminjas fane? :D :D :D

lasminaxxl      Esmu vienās domās ar NEVI -- nu kura gan prātīga māte atmetīs savu bērnu ? Es ar to nesaprotu ..........

didi1      Deisa te visaadi teste....:DDD kam tev tas? iiseniiba ir savaadaaka . tavam testam nav jeegas. izdomaa piemeerus iz dziives.

esmucitta      šis izskatās kā situācija no kādas senas filmas...

elsa      Turpat aiz durvīm nosēdinātu laimīgo tēti. Lai domā, kā , kur un ar ko kopā audzināt.
Es gan ar nevaru saprast, kā var savu miesu un asinis nokrāmēt svešu durvju priekšā. Bet dzīvē jau viss gadās.:)

sandra1111      neskaties tik daudz seriālus,,,,

lore7      Raksti scenāriju kādam Meksikāņu seriālam? Es esmu labās domās par savu dzīves draugu un esmu pārliecināta, ka ar tādām sievietēm, kas spējīgas pamest savu bērnu viņš neielaistos attiecībās (Ne īsās, ne garās). Viennozīmīgi sievietei kura pamet savu bērnu ar psihi nav kārtībā. Diemžēl psihiskās kaites lielākā vai mazākā mērā ir tās kuras pārmantojas gēnos. Var nebūt bērniem, bet parādītos mazbērniem. Tīri no medicīniskā viedokļa, tāds atradums ir bīstams.

stardust      Jā, seriāla sižets :D bet dažiem dzīve nav sliktāka par seriālu. Nezinu, būtu situācija, domātu, kas un kā, visādi citādi tikai teorētiska spriedelēšana.

tool      Atbildu - paldies Dievam, ka tik vienkārši ir izdevies tikt vaļā no būtnes, kuru, acīmredzot, kādu iemeslu dēļ negribu savā dzīvē. A bebis - tas tak OK, laipni lūgts uz klaja!

Ananda_A      Parasta lieta. Vīrietis gaida, lai abas sievietes nolemj, ko viņam šajā situācijā darīt. Ja bērna māte bērnu izmantojusi tikai lai iegūtu varu pār vīrieti, tad tai, kas ar viņu dzīvo kopā jāizlemj, pieņemt savu neizlēmīgo vīrieti ar visu bērnu, vai atdot tai otrai, kas izmantojusi visus līdzekļus sava mērķa realizēšanai. Reti stulba tā sieviete, kurai vienīgais veids kā noturēt vīrieti, ir palikt stāvoklī.

daniela07      Cik sapratu ,tad jautaajums,ko dariitu ar beerninju???Viennozimiigi beerninhs tiktu pienjemts pat taadaa gadiijumaa,ja muusu attieciibaam ar sho VIIRIETI nebuutu Naakotne...Beerns ir naacis pasaulee..un nolikts tieshi pie muusu durviim..taatad sakaartotu visu dokumentaaciju,lai beerninhs pilnveertiigi vareetu augt miileets un apruupeets ....arii tad,ja viirietis pazustu...shis bebis paliktu kopaa ar mani un maniem beerniem...paldies par uzmaniibu...

ritaj      Manai meita ir tieši šādā situācijā. Viņas draugs uzzināja ka ir tēvs īsi pēc bērna dzimšanas. Bērna māte bērnu pameta jau pēc dzemdībām.
Puisis uztsiīja DNS testu, lai pārliecinātos, ka tas tiešām ir viņa bērns. Protams , ka nebija šaubu bērnu ņemt un audzināt.
Tā, ka notiek tā arī reālajā dzīvē.

ritaj      Gadu vai pat ilgāk vilkās proces , lai bērnu tēvam atdotu pavisam. Un tad vēl gadu sociālie dienesti sekos līdzi, vai bērnam ar tēvu viss labi. Valts piešķira arī māju.
Tas gan nav pie mums, bet UK.

Arma      Pie teikuma "Valsts piešķīra arī māju", man aizrāvās elpa, bet nākamais teikums visu nolika pa vietām:)

Lucy      Mazāk fantazē un skaidrāk izsakies.
Nevaru pat iedomāties tādu situāciju,ka atstāj bērnu kaut kur pie durvīm!

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010