Attieciibas ar stipri jaunaaku?

Nezinu, varbuut esmu aizspriedumaina, bet...es izturos aizdomiigi, kad kaads, kurs par mani ir 10 gadus jaunaaks, izraada veelmi iepaziities. Kaada ir juusu pieredze?

markess      Viņš jau vēlas tikai iepazīties.Un uz ko Jūs cerējāt?
raima,kas tas Tev par stilu?un kas tā par pasaciņu,kad džeks ne no šā ne no tā pēkšņi iepazīstina ar vecākiem?Un bez seksa piedāvā precēt?Ja tā,tad Tev laikam tiešām 87 gadi.

Loriana_Lo      Man patīk mana vecuma un nedaudz jaunaki vīrieši, līdz ar to uz vecajiem neskatos.

nakc      Vientulais_vilks, nez ko Tu atbildētu, ja diskusija būtu par kungiem cienījamos gados un jaunām meitenēm ;)

andris1315      Man piemēram smadzenēs neierāmējas-lai es izietu ielās,vai uz teātri ar 10gadus vecāku sievieti...pat 5gadus vecāka priekš manis ir vecene!
Nekad un nemūžam!

fernfahrer      iespējams, ar mani kaut kas kārtībā, bet nevienā vecumā man nav patikušas par mani vecākas. Pat gadu vecākas ne. Tikai jaunākas. Ir zināms vecums, kad sievietes ātrāk pieņemas prātā, nobriest, kā puiši. Seksot jau var ar jebkuru vecumu, bet ja runa par kopā dzīvošanu, par iešanu sabiedrībā, par kopējām izklaidēm, tā uzreiz šis vecums lien kā īlens laukā. Ir vecums, kad to tā nemana un tās, kuras sevi sauc par tantēm 36 gados, nemaz nevar iedomāties kādas būs 56. Sieviete no 30 lidz 40 ir zenītā un tikpat labi izskatīsies ar 28 gadīgu kā ar 38 gadīgu. Tikai tad kad nāks pāri 45, tad jāsāk rūpīgi cīnīties ar novecošanas pirmām pazīmēm, bet daudz kam jau tas būs par vēlu, jo vētraina iepriekšējā dzīve būs lasāma uz "sejas"...

sfinksa      Es te lasu daža laba nepamatoti iedomīga veča spriedelējumus! Vai tiešām ir kāda jaunāka, kas ar jums ietu? Ja nu vienīgi, jūs viņas nopirktu. Būtu vismaz klusējuši! Nu ne jau dēļ siltām jūtām viņas to dara!

edmunds1969      nu a ja tam džekam nan vienkārši kur palikt? Nedauz par samārieti arī jābūt, ja kas.

Ananda_A      Kad kārtējo reizi ir pacelts šis temats, ir iemesls atkorķēt franču vīnu un uzsaukt tostu: "Lai visiem(ām) piepildās vissaldākie sapņi un nevienam nekas par to nav!"

HRDS      Ja dzer pienu, tam jābūt jaunākam... ja vīnu, tad vecākam... -Tā ir gaumes lieta... un kāda Jums te starpība, kas ar ko un kad... :)

natural      Es piebiedrošos violinn teiktajam.....38 gadus vecs vīrietis, nav nekāds vairs jauneklis. Cilvēks tādā vecumā zin ko vēlās sev blakus.Un ja tā esi tu. Tad kapēc ne? kamēr šis iemantos tavu uzticību, randiņi un tt...viņam jau 40 gadi būs.

laukutante      Jaunie prot skaisti aplidot, kļūst par labiem draugiem, bet vecie tikai īd un izsaka pretenzijas.

GenAir      Jaunāks ,var vairāk !

sfinksa      Jaunie tiešām māk runāt ar sievietēm, vecie tik skraida no vienas pie otras un gaida klikšķi. Jeb arī izbauda pēkšņi radušos brīvību un aizraujās ar vienas nakts romāniem. Nekas cits mums neatliek kā draudzēties ar jaunākiem, saprāta robežās, protams!

selnija_      Ai cik patiesi vārdi nāk no fernfarher nika! Torte viņam pienākas!

emaria      Tas ir pilnīgi normāl,10 gadi vēl nav tik traki

Bekka      Visu mūžu ir sava vecuma ,vai 7 gadi jaunāki, un pie tā pieturos.:) Ir labi kopā, jo esmu enerģiska, ar tiem, kas čībās tik pie TV ar aliņu rokās- nav pa ceļam. Ja nevar uz aktīvām izklaidēm saņemties, tad tas nav man.:D Un vecuma grupā no 35 -45 to vecuma starpību nemaz tā neizjūt:) Bieži sievietes ,kas vecākas izskatās labāk par tiem kungiem!:)

Mooonlight_shadow      Laba.

sabrina      Ta ta nu problēma, kas ir desmit gadu? Paskatieties uz vīriešiem 50 gadīgiem un uz augšu, reti kurš sevi uztur formā, pārsvarā liekais tauku slānis pāri pārēm, tusnī un sten pie katras liekas kustības. Ko ar tādu gultā iesākt?
Sievietes vairāk sevi uztur formā un izskatās labi arī pēc 50, viena otra jaunā ar savu slampāšanu un uzmesto kūkumu klāt nestāv.
Pasē jau neviens iepazīstoties neskatās(nedomāju oho anketu datus, tur jau var nez ko sarakstīt), ieinteresē un lieta darīta, cik ilgi tas jau vairs šij vecumā nav svarīgi. Labāk vētrainu gadu ar jaunāku nekā par apteksni vecākam.

ega27      Pirmajā piegājienā uzaicini uz kāda teātra pirmizrādi -tad jau turpmāko tejātri pati redzēsi!

_Krasula_      Šādas pieredzes nav, jo nesaistos ar stipri jaunākiem. Ne dēļ aizspriedumiem, bet vairāk, neticot šādu attiecību ilgmūžībai. No otras puses vīrietim ir jābūt, ja ne pārākam, tad līdzvērtīgam. Ja dzīves pieredze svaru kausos ir nevienlīdzīga, tad jābūt kaut kam, kas to līdzsvaro. Un tad vēl visu laiku iespringt uz savu izskatu, dzert sirdszāles pēc katras jaunas grumbas parādīšanās...Bet, ja jumts aizbrauktu....visticamāk, ka nedomātu un mestos atvarā...kas būs, tas būs...:)

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010