Uzaicinājums pie sevis

Pāris vēstules, tipa, kas esi, kur dzīvo un ko dari, apmainīšanās ar foto un uzreiz - brauc pie manis! Ne kafijas padzeršana, satikšanās pāris reizes neitrālā teriotorijā, nekā, un to saka vīrietis! Vai Jums tas šķiet normāli? Vai tagad sievietes tiešām tā dara?

veertiibas      :D :D :D Kuram nu kas pirmā vietā, kam manta, kam cilvēka sirds, kam gumījas zābaks ar kuru pa mēsliem brist!!! Lasat starp rindām.....
Atīstības līmenis = 0

Ms_Spicy      Krīze taču, tāpēc arī uzprasās ciemos. Ja vestu uz kafejnīcu, tad viņam būtu tev bulkas jāuzsauc un kafija, a tā tu sagaidīsi ar siltām uzkodām vai vēl labāk vakariņām vai vēl labāk ar vēl kaut ko. :D
Es ar vienmēr pabrīnos un paklusēju. Lai jau iet pie tām, kuras dod. ;)

Njegadjaijka      man jocīgs šķiet vārds - tipa

Sweet_Lady      Man arī bija tāds uzaicinājums, atteicos. Bet laikam ir drošās un pārgalvīgās kas ir ar mieru.

fodes      Mūžam neaicināt pie sevis! Tikai un vienīgi pēc apskates neitrālā teriorijā, bet kā saka, tēlot jau visi prot.
Dzīves realitāte - uzticēties vai nē .. Tāds ir tas jautājums.

Deisa      Atbildot, vai tas ir normāli un vai sievietes tā tiešām dara, jāsaka jā, normāli. Ja ir pieprasījums, ir piedāvājums un nekā pretlikumīga tajā nav. Tikpat labi var spriest, vai reklāmas TV ir normālas, ja mums attiecīgais reklamējamais produkts neinteresē? Ir kaitinošas, pat pretīgas utt., bet normālas. Citiem taču var būt noderīgas.

EliiLi      tā kā par karstu strebts!

edmunds1969      Delfos stav raksts, ka Latvijaa katastrofali pieaugot saslimshana ar sifilisu....draudziigs briidinajums\

dzintars35v      Tradicijas ir tradicijas un rituali ir rituali,no sakuma kafija neitrala teritorija...,abet ja paskatas no otras puses,ko tik neizdarisi daila dzimuma laba...!!!

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010