Jautājums sievietēm. Kurā no viņiem jūs spētu iemīlēties?

Es domāju Latvijas valstsvīrus. Tā tīri teorētiski, atmetot skaidro saprātu u.c. Kāpēc tieši tajā vai citā? Viņi pa priekšu grozās, ierindas cilvēkiem par paraugu vis kalpo.

pepija9      Iemiileeties drosi vien ne,bet man patiik Dombrovskis.

Venera7      Prezidentā Andrī Bērziņā....bet tikai kā tēvā......:))

PostScript      ...ieraugot Pabriku un Kamparu es gjiibstu!

Lyanna      Smuki jau tur daudzi, bet vairums baigie glumiķi un muld pa deviņiem mēmajiem. Kāda vella pēc samīlēties iekš tāda, kurš jau publiski sevi nopozicionējis kā totālo muldoņu?

Laimnese      Redzeeju klubaa Spruudzu vai kaa vinju tur sauc...sadzeeries,lec taa,ka nebuutu ministrs... Nu zjeel,ka neviens vinju nenofilmeeja...gatavais aarpraac...kaut vinjsh jau arii cilveeks vien ir.Nezinu gan kuraa vareetu tur iemiileeties...

MrJones      Godmanis! Goda viirs! Ko juus tur ap visaadiem... nu,nez.... :))

Haijavataa      Ingmārs Līdaka...........
žēl ka viņš ir politiķis ,vērtīgs cilvēks būtu bijis..... :))

alexandrija      prezidentā, protams! jo esmu Lauva- nav variantu!

_CatNap      Pabriks. jā.. kaut kas viņā šarmē.

piparbecinja      Pabriks likās smuks, kamēr nesāka runāt...

_misija_      ...Gaidis Beerzinjsh....

neko      Vispār jau valstsvīru publisko imidžu veido PR speciālisti un tam ir maz kas kopīgas ar to, kāds viņš ir kontaktējot personiski.

piparbecinja      nu v smisļe, kad sāk bīdīt iemācītas runas.

hefny      Jurkāns...visādi sakarīgi iznes sevi...

verita      nu es tikai un vienīgi Nilā Ušakovā

skvo      Nevienā! /ka ar cirvi nocirta/

Madara_Zuze      Viirietim ir jaabuut ar galvu, un vispims augsheejo, un tikai tad apaksheejo. Liidz ar to - Skeele, Shlesers, Lembergs...paarejie - limpampinji lupataini

Palomino      Jaunais tiesībsargs skaitās? Man dikkkti patīk. :)

p_p      nūūū, cien. autore, vai tad politiķi ir veiksminieki???? un uzņemas atbildību? varētu palūgt kādu piemēru?
mandomāt, pārsvarā politiķi ir plānā galdiņa urbēji un šuher-muheri, t.i. nafig kārtīgai sievietei tāds bezmugurkaulnieks blakus vajadzīgs.
bet tas jau tikai mans pieticīgais viedoklis

skuja      mans favorīts - Gaidis Bērziņš....:)bet lai samīlētos?.... neatceros kā tas ir....:)

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010