Par naivumu...
Nezinu, varbut es tikai tada naiva, sava vecuma, vai tas naivums ir ka tada slimiba? vai but naivam - labi, slikti? ko teiksiet?draboss Tas ir cilvēcīgi :)
_Biezaa_vecmaamina Katrs ir taads, kaads vinjsh ir! Slimiiba taa diez vai buus. Katraa no mums kaut kur dzilji dveeselee miit mazs meitens vai mazs puika, kas grib ticeet ziemessveetku veciitim. :))))))))))
neko Nu atbildi pati sev... ko tev tas dod, un ko tu viņa pēc zaudē. Naivums, ja ar kādu var uztraukt, tad tikai cilvēku pašu.
stardust Pārmērīgos daudzumos jau maz kas ir labs, :) bet mazliet - kāpēc ne, tiešām tikai cilvēcīgi :)
BebriiC nav labi....mūsdienu pasaulē....
Gargona neko> mani ari i uztrauc, itka sava vecuma vajadzetu parstat jau but tik naivai un...ticet pasakam. Bet, ka lai to izdara?
Deisa
Kā jau arī neko min - izvērtē pati, vai tev no naivuma vairāk labuma vai sliktuma. Ja vari teikt, ka esi vairāk laimīga kā nelaimīga, tad viss ir labi un uztraukumam nav pamata. Savukārt, ja šķiet, ka visi izmanto tavu naivumu un glabājas rūgtums, tad vajadzētu piedomāt pie vieduma un prātīguma attīstīšanas.
Es arī esmu naiva un cilvēkiem uzticos. Tā kā man nekā sargājama nav, tad varu to atļauties un izbaudīt. :)
neko Gargona: nezinu - man pašam tādas problēmas:)))
Gargona Deisa?>paldies:) man ari vairs nav neka sargajama...meginashu atljauties un baudit.
Tessa labi-kad viss ir labi,un slikti,kad beidzas slikti))
Gargona Tessa> nekad nevar zinat, vai slikti, vai labi, to jau var tikai pec kada laika, citreiz pec dienas, citreiz pec gada:)
p_p
piekrītu, tas ir tikai cilvēcīgi
mandomāt, arī naivuma definīcijā mēs katrs savu jēgu ieliekam:
ja naivums kā ticība labajam cilvēkos (tipa ticība pasakām?), tad, mandomāt, tā ir laba lieta
ja naivums kā pārspīlēta ticība, ka ļaunums neeksistē, viss ir tikai balts un pūkains, tad var apdedzināties
visu vajag ar mēru
Tessa a neviens jau arii neizsniedz garantijas.tapec necepies lieki un no jebkuras situacijas(arii ne-labas) iznes k-ko sev.
garinsh207 :)nu berni var būt naivi,bet peiaudzis...vairak velk uz muļķibu:)
Gargona
Tessa? uzdot jautajumu PA - nozime - cepties? par garantijam neprasu, tikai par to, ko doma citi par naivumu.
p_p> paldies, derigs padoms:)
Deisa
Ticība ir spēks, kas nes tevi uz priekšu. Šaubas ir spēks, kas velk tevi atpakaļ. /Jozefs Kiršners/
Ticot pasakām tās drīzāk piepildīsies, nekā, ja neticēsi un noliegsi to varbūtību. ;) Priekā! :)
dzei_er_juings īstenībā tas ir traģiski.
67karamele Naivums vai vientiesība tomēr?
Visvaris1952 Savu reizi jau var arī atļauties kādu bērnišķīga naivuma izpausmi, ja vien tas neskādē paša vitālajām interesēm! "Naivisti" - šķiet, bija pat tāds novirziens glezniecībā.
Gargona
Dzīvē tikai pamuļķais uzvar, gudrais visur saskata pārāk daudz šķēršļu un zaudē pārliecību pirms vēl paspējis ko uzsākt. Grūtos laikos vientiesība - lielākais dārgums, ir kā burvju apmetnis, kas dara neredzamas tās grūtības, kuru priekšā gudrais kļūst kā nohipnotizēts.(C)
67karamele> naivums, tomer naivums.
garinsh207 :)Deisa,kads naivums ticet pasakām, Tavos gados:) pasakas jau tāpec ir pasakas, ka nepiepildās:) nākamās atbildes
| Atbildes 1 līdz 20 (kopā 60) | nākamās >> |
