Jautājums OHO brīvajiem vīriešiem.
Nereti dzird apgalvojumus,ka OHO sievietēm neinteresē nopietnas attiecības.No pieredzes,kā jūs to konstatējat?Tiešām tā ir,ka tikai sekso mēnešiem,gadiem ilgi,bet tiklīdz ieminaties,ka varētu arī par kāzām sākt domāt,tā uzreiz mūk prom?Jeb uzreiz cieši nosaka-tikai isīsimies,uz vairāk neko pat neceri.Jeb nav vispār nekā,satiekaties,pasēžat katrreiz uz soliņa un katrs uz savām mājām?
Deisa Vienkārši daudzas sievietes par nopietnām attiecībām uzskata ko citu kā par šo terminu domā vīrieši. Sievietei šķiet nopietni - vīrietis rūpējas par sevi, par viņu un par viņas bērniem , risina viņas problēmas, lutina, izdabā un seksā ir varonis - telepāts. A ko gatava sniegt pati? Upurēties tipa. Un tāda veidā, ko vīrietim i nemaz nevajag. Vīrietis savukārt nopietnās attiecības gaida atbalstu saviem lēmumiem, nepiespiestu mīļumu un maigumu, kā arī kaisli un iekāri savā virzienā.
melon Ajjj, kā jau dzīvē. Tie 7 ar kuriem tikai izklaidējies, bāžas virsū ar nopietnām attiecībām un precībām un tam vienīgajam, ar kuru būtu gatava tam visam, šobrīd ir citas prioritātes. Ievelku 8 ķeksīšus pie personīgās pieredzes:D
durasels tā nemaz na v
durasels sievites vinkārsi ir pacēlušas savu latiņu tik agstu ka nav iespējas parlekt
Piparkuka
"neko" nezin sievietes, jau kuro reizi secinu((
esmu bijusi precējusies un visvairāk tieši to arī gribu, jo tā ir vislabākā pieredze- būt savā ģimenē, vietā, sargātai, drošai, saimniecei, mīlētai, mātei (nu jau gan lieli visi....), bet- nu- jā- ģimeni. Apprecoties))
un melon taisnība, savukārt arī!
Torpedo ar nopietnaam attiecibaam es saprotu taadas attieciibas, kad paris dziivo kopaa pasi savam priekam un kameer virietis skataas hokeju pa TV, sieviete vaara skabenzupu
| << iepriekšējās | Atbildes 21 līdz 26 (kopā 26) |
