Vai sievietei ir jābūt sadistei, lai vīrietim rastos pret viņu jūtas?

Vairākums vīriešu, pēc šeit uzzinātās informācijas, ir mīlējuši tieši šāda tipa sievietes un pat nespēj viņas aizmirst, varu tikai iedomāties, cik spilvenus ir pieraudājuši un cik pudeles izdzēruši, bet vēl aizvien sāpot sirds... Varbūt es kaut ko ne tā saprotu?

lasminaxxl      nu kam viņiem godīgas mātes meitas ? tādas tak neizvēlas ..
"sliktās meitenes " pašā laikā !!!!!!!!!!!!

Deisa      Spilvenus pieraudājuši, jo mācīties nekad nav viegli. Kurš ieslīgst sevis žēlošanā vai vispār destruktīvo mehānismu ieslēdz, kurš tomēr apjēdz, kur kļūda bijusi. Tādas sievietes ir vajadzīgas attiecīgajiem vīriešiem un attiecīgajā posmā, bet ne vienmēr. Tās ir smagākās formas un līdz tam nonāk tikai pieredzējušas dvēseles. Arī tām sadistēm attiecīgi nāk tikpat spēcīgi impulsi atpakaļ (ne obligāti tādā pašā veidā) - enerģijas nezūdamības likums strādā arī negatīvās enerģijas gadījumā. Ja kādai ir vēlēšanās būt šādas sadistes lomā un likt raudāt "dziļajiem ūdeņiem", tad arī pašai jārēķinās ar tikpat spēcīgiem pārdzīvojumiem. Kura katra to nevar lai kā gribētu.

Eliza29      Ar apskaužamu regularitāti jau ne tā saproti!
Kas Tev tai galvā notiek?
Ņem sit kādu veci vai pakakā viņam dvēselē, pārbaudi, cik dziļas jūtas būsi radījusi!

Olivia_es      nav jābūt sadistei, lai nodarītu kādam pāri.

kokote      Nassa, nedaudz uz sevi iespringsti, nevis uz visu pasauli, nedaudz ar pašizziņu, secinājumiem un spriedumiem (vienatnē ar sevi) nodarbojies un tad jau arī Tev būs "miers virs zemes un cilvēkiem labs prāts"
PS. no Taviem tekstiem sajūta, ka mēs katra citā portolā tusējam- nez kāpēc Tev tādi ņuņaki pa vairākumam, a citām tādi sakarīgi, interesanti, humorīgi :) :)

Torpedo      Teema par bargajaam kundzeem, tipa, kad visaadiem prezidentiem un citiem augstiem preziem patiik pec darba aiziet, lai vinu ieper ar patadzinu un pasaka, ka ir slikts zeens? :D

never_pa      spēcīgiem vīriešiem patīk spēcīgas sievietes, pārējiem tiek tas, kas paliek pāri!
:)

violeta      Tiesi tā jarikojas-cietsirdīgi,par sāpēm ko nodara mums,citi varbut.Jo esi bezsirdīga palikusies,atmaksājot par sevi.Un rezultāts loti labs-tos kurus atgrūžam,tie pēc fizikas likumiem,vēl specīgāk pievelkās.Kurus mīlam-attalinās un sāpina.Loģikas nekādas.

jozolsen      Pret sadisti jūtas,tie ar siksniņu un nopērtie-novirzes jau ir dažādas.Tev jau savādāki neder,lai parādītu sevi.Galvenais jau ir rezultāts-gulta,var panākt dažādām metodēm.Es tādas nelietoju.

Lucy      Pēdējais še PA top mīlēšanās veids ir ieiet gulošai no aizmugures tad tik apjaust,ka vecenei kakls ir netīrs.Cik pudus vajag izdzert,lai ko tādu dabūt gatavu?:))
Sadistei jau nevajdzetu būt gan,bet palausties vajadzētu gan un ta pa prasto mašīnā neatdoties gan!!

Endzija      Sadistei nē, bet stervai gan. Džeki tik īsti nekomentē šo fenomenu :)

edora      :) ko grib sieviete, to grib dievs... nemaz nav jābūt sadistei, lai vīrietis kā sasvilis skrietu pakaļ un nespētu aizmirst ... visa sāls ir spēlē un saspēlē . Lai gan, zēni reizēm raud, ja nedabū kāroto mašīnīti;)

Deisa      Autorei - pārāk ilgi esi šeit un ja vēl ar masku, tad ir pamatotas aizdomas, ka maska jau pieaugusi un tevi pašu sabojājusi. Ja ar tēmām par sadistēm vēlies likt ļaudīm paskatīties uz sevi un likt teikt, ka tā nu darīt nevajag, tad tomēr pati rakstot ar šī topika zīmoga tinti nosmērējies. Domā dziļāk!

Tessa      kada maska.tas ir uzpurnis.ir ljauni cilveki,un to butiibu ne ar kadam maskam nenoslepsi.
par jautajumu:ne,nav jabut.ja kada satiekas/uzraujas tikai uz konkreta tipa indiviidiem(tb kretiiniem),vaina nav kretiinos.

jasmine_      Ir tāds labs teiciens: "Nekas nav tik stiprs kā maigums un nekas nav tik maigs kā īsts spēks." Tas ir sievietes ierocis, kas norāda uz spēcīgu sievieti! Tā ir gudra sieviete ar iekšējo gaismu, kas paceļ savu vīrieti, ne jau kaut kāda stulba sterva.

Ante      Jāprot būt stervai, vīriešiem tādas patīk.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010