Prieks un laime, dziives jeega... Peedeejaa laikaa te daudz ap to diskuteets.

Nozheelojami, ka vienam laime ir pudelee, otram kaajstarpee, bet... Ko shis vaards izsaka katram no mums, kas nav tik mazizgliitoti? :) Manupraat laimes sajuutas augstaakaa pilotaazha peec tam, kad paaris gadus dziives un darba esi nesavtiigi ziedojis kaadam, kas bijis nelaimee, pieredzeejis, kaa mirst tev tuvs cilveeks, ir sajust, ka visa pasaule sadodas rokaas, lai paliidzeetu tieshi tev, lai tu sanjemtu to, kas nepiecieshams tieshi tev gan gariigi, gan fiziski /ne naudu, ko var pats nopelniit/, visas sveetiibas kaa balvu... Kas man liidziigaa situaacijaa bijis, tas mani ljoti labi sapratiis.

Piparkuka      Laime ir redzēt šo Pasauli- Paradīzi! Šo skaisto dabu, upes, kokus, jūras, visu visu- kā mainās gadalaiki, kā krīt sniegs, kā čab lapas........
Sajust 1x dzīvē to sajūtu, ka tu skaties no tilta uz upi, burvīgā vasaras vakarā, nokrēslā..... un saproti - šī upe te plūdusi tūkstošiem gadu.....un plūdīs vēl....un tā visu zin! Un tu esi mazs cilvēks. Un šobrīd esi TE!
Laime ir būt. Priecāties. Spēt mīlēt. Censties, pacensties sevi audzināt, lai nedusmotos:)
Šī Zeme un mīlestība.

Piparkuka      Arī Bahs teicis-
"Tu neeksistē tāpēc,
lai ietekmētu šo pasauli.
Tu eksistē, lai dzīvotu savu dzīvi
tā, lai tu būtu laimīgs."

"Vienīgais, kam ir nozīme, kad tu beidz uzturēties uz Zemes, ir: cik stipri tu prati mīlēt, kāda bija tavas mīlestības kvalitāte."

Adamsone      Tikai nevajag, labi??:)
Mans tekstiņš ir maigs, kā pie Zsvētkiem.....
Nieri man nevajadzēs nekādā gadījumā, esmu nodzīvojusi pietiekoši jau tagad. Un ne tikai tādēļ...
Virtuāli apliecināt mīlestību - nūūūū- divu sekunžu pirkstiņu ņirbināšana. :D
"Vienīgais, kam ir nozīme.. kā tu prati mīlēt". (c)Nē, tam arī nav nozīmes.

Closing_Time      Ja zin, kas ir nelaime,
Visu prējo var droši saukt
Par Laimi
/Klosing Kļū/

Balagan      tu i pillaa, mhm... gan jau driiz norausies pa kupri no visaam taam pashaam "rokaam, ta beigsi gvelst glupiibas... for shure ;)

Deisa      Jēga ir iemācīties mācīties saprast, kāpēc ar mums notiek tas, kas notiek. Jēga ir apzināties savu domu, vārdu un darbību sekas. Laime ir pozitīvais atalgojums, ko saņemam par apgūto vielu, dzīves pasniegtais diploms un balva.

melon      Mana visciešākā pārliecība ir, ka laime ir piedzimt ar labu veselību un nesaskarties ar to sadragājošiem šķēršļiem. Viss pārējais ir paša rokās, gan izglītība, gan labklājība, gan cilvēki, ko izvēlamies blakus, gan apstākļi, kādos dzīvojam. Neviens mani nepārliecinās par ko citu.

I_am_so_      man jau atkal tas Vonnegūts patīk. “Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra.” tā ceru izpatikt tiem, kuriem īpaši aukstas jūtas veidojas, lasot kārtējo Koelju pērli vai jau par klišeju pataisīto Sent-Ekziperī. ak, mēs nabag mazie prinči, princeses bez troņa un puses karaļvalsts. piekrītu, ka tā īstā sirdsgudrība ir īstajā brīdī palīdzēt, pateikt paldies, nemācīt citus dzīvot, netiesāt un nespriest viņu vietā par to, kas ir nožēlojami un kas nav. tā īstā sirdsgudrība ir izmantot oHo tā īstajam, tiešajam un vienīgajam mērķim - socializēšanās nolūkā ar vieglu garu, smaidu un humoru. tā īstā sirdsgudrība ir saprast un apjaust to, ka Ziemassvētki paši par sevi ne pie kā nav vainīgi. svarīgi nodalīt prioritātes un enerģiju novirzīt citās lietās. jā, ir sanācis būt līdzīgā situācija. viss un visi nešķiet nožēlojami. pēc tam, kad pārdzīvots, cilvēka dabā tāpat ir visu aizmirst. nemitīga sevis uzkurbulēšana, vārīšanās un cepšanās par to ir tikai un vienīgi sirdsgudrības trūkums.

Zenta_Ashaa      Tev ,omiit, ne tikai liidz izgliitotiibai taalu, bet veel taalak lidz inteligjencei...lai kas runaatu par pudeli vai kaajstarpi...mda! Bet piekriitu, ja beidzot redzi, ka kaads edot lieto dakshinju un nazi, tad jau pie augstaakajiem var pieskaitiit....par laimi runaajot, tad tieshaam, kaa kuram...kaa zinaams laime sastaav no daudzaam ikdienishkjaam laimiteem ..un ja kaadam laimes mirklis ir pudele vai Tevis teiktaa-kaajstarpe, tad kaapec lai kaadu sodiitu?
Nu ko teikt, nelaimiiga -koelju- tante peec 50... kaa zinaams koleju pastiprinaati miil romantiskas babylienes kaada jefina kjershanas laikaa!
Bet, pieminot, Tavu vecmaminju, tad vinja nebija izgliitota, bet dziives gudra-ko noveelu shajos ZS arri TEV...domaa baltas domas un dari sirdsskaidrus darbus un miilestiiba valdiid paar Tevi un ieksh Tevis!

haiku      Paulu Koelju (citēšana) spēj nogalināt jebkuru laimes sajūtu :D
Kāds "sajust, ka visa pasaule sadodas rokaas, lai paliidzeetu tieshi tev"? Viens ir romantiski pasapņot par ideālo pasaulīti, otrs - jau sākt balstīt uz šādiem, piedodiet, savārstījumiem savus uzskatus un spriedumus.
Kur pats/-i iesi, tur nonāksi! Un labāk rēķināties ar to, ka visa pasaule ´"tieshi tev" liks padenes.. būs, kas palīdzēs - tos tad par saviem draugiem turi. hmm.. tā tad arī lai būtu tava "visa pasaule"
Priecīgus svētkus visiem :)
p.s. esmu (bijis) līdzīgā situācijā un nesaprotu

liancite      Laime ir iemācīties pieņemt to, ko nesaproti! Kā arī izlobīt no piedāvātā sev vajadzīgo! ;)

limonija      Kas ir laime, daudzi patiešām apjēdz tikai tad, kad piedzīvojuši nelaimi...Līdz tam cepas un tirinās par niekiem:)

neratni_stasti      Dzīves jēga ir nodzīvot dzīvi atbilstoši savām dotībām, interesēm un vajadzībām, to, ko sauc par pašrealizāciju, lai pavadītais laiks nešķistu vienkārši iztērēts bezjēdzīgās nodarbēs.
Pasaule nemēdz sadoties rokās - pasaule mēdz randomā izmētāt neskaitāmas sīkas nejaušības, kuras pareizi saliekot kopā, veidojas tas, ko sauc par veiksmi. Bet mēs nez kāpēc tam vēlamies pielikt skaļus nosaukumus.

Tessa      iisti nesapratu,par ko te butu jaruna,bet man domat,pa lielam eksistenciala jega butu tevis pasha-lai nebutu kauns par saviem darbiem un vardiem,par to,kadi ir tavi berni un tava maja.
par nelaimem shoreiz ne.
un par Koelju vel vairak ne.

skarbaiskungs      Man kā nestandarta pshiholoģim ar jumsim ir jautri.. Nu kur tai tekstā tāds izglītots, intIliģents naždakšiņ pareizturētājs prot to diskrimināciju atrast? Jums ar tā kanonizētā domāšana kā tam sludeklim ´veertiiba´?

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010