psihologija - atieksme pret kulturistiem

kadel nereti sabiedribai ir tik nievajosa attieksme pret kulturistiem ? popularakie teicieni - vini ur dumji , muskuli noteikti ieguti no ta mistiska protaina , draudzejas tikai ar savu svaru zaali, vinjiem nestaav, nevajadzigi muskuli , slimi , utt....
kaa svess cilveks vispar var spriest par kadu citu - vinju nemaz nepazistot - nezinot cik tam visam ko saka ir taisniba... vai taa varbut vienkarsi ir skaudiiba? - bet kadell - visiem tacu ir iespejas iet un pasam ari piestradat pie sava kermena..

av2      Slikti izsakaas, un tiessaam riebiigi arii izskataas, ja viss ir paarspiileets. Rodas iespaids par....."geenu mutaacijaasm" , kroplumu utt.
Ja uztur sevi TIKAI lloti labaa formaa, viss ir ok tad :)
Uz sievieteem tas gan neattiecaas, jo ja sieviete saak ar to nodarboties, tad nu tas gan ir galiigs cccau...:(( Sieviete nevareetu buut resna, vai arii ne baigaa skaida, kas stipraa veejaa baidaas uz ielas iziet....paareejaas vissas jau no dabas izskataas lloti labi. Ko veel sievietei vareetu vajadzeet !.

evelina37      Katram sava aizraušanās, bet visu ar mēru.
Atceros kā dēls to darīja sākumā, ka viss ēdamais uz svariem, ko drīkst un ko nē, tad man nepatika, bet nu jau tas viņam pārgājis un uztur sevi tik formā.Izskatās arī normāli.

panaceja      man nav paveicies, cik bijusi saskarsme ar tādiem cilvēkiem, vismaz divus uzskatu par lieliem labsirdīgiem lempjiem, ne īpaši interesantiem.

morpheus      Sportam nav ne vainas, bet rakstīt jau nu gan varēji pacensties pareizi.
Savādāk goda vārds pats savus apvainojumus apstiprini un pamato ar savu rakstīšanas veidu.

DarkOwl      labak, lai trenejas neka dzer un pipe zali.ari kulturisti ir normali cilveki, kas rupejas par sevi.kas tur slikts?dumjsh un impotents var but jebkurh cilveks.tiesi otradi - pazinas, kas nodarbojas ar so sporta veidu, ir merktiecigi cilveki, kas daudz ko sasniegusi dzive un kaa traki uz seksu:D

Deisa      Labāk dumš kultūrists, nekā dumš, taukains onkuliņš, tas gan /tā svilpojot un debesīs veroties/

Endzija      Un ko lai saka nabaga blondīnes, par kurām tik daudz anekdošu un jociņu!?!? :))) Es tos neuztveru personīgi, jo neuzskatu ka tas par mani, taču jebkurš piekritīs, ka kaut kāda daļa patiesības ir katrā jokā, tikai no paša atkarīgs, kā to uztvert un vai attiecināt uz sevi.

violinn      Pilnīgi neitrāla attieksme kamēr pats nesāk bāzties virsū ar savām pareizībām.

elsa      Kura tad autoru tā nonievāja?
Es pazīstu pāris vīriešus, kas ar to nodarbojas - tīri sakarīgi veči.

SNIEGBALTITE_      Nerunā par visiem un visām!!!
Nav ko vispārināt!
Man patīk čaļi, kas sevi kopj, un tas ir acīm redzams.... Tev vēl nemaz nav tie lielākie muskuļi, ta ka droši uz svaru zāli atpakaļ, esi uz pareizā ceļa!

Jon_Snow      Izplatītās nievājošās attieksmes iemesliem pie vainas bieži ir tas, ka paši nevar ķermeni savākt un tad vieglāk ir pasmīkņāt par tiem, kam pietiek gribasspēka to izdarīt. Taču tīri procentuāli ar svariem (un sišanas sportiem arī) nodarbojas ne tie gaišākie prāti.
Pats zinu piemērus cilvēkiem, kas ir nodarbojušies/nodarbojas ar kultūrismu un dzīvē sasnieguši fantastiskas lietas (piem., studijas Vestpointā un pēc tam maģistra grāds Hārvardā), gan tādiem, kam svaru zāles apmeklējums ir zīmēšanās pasākums, gan tādiem, kas dzen muskuļu masu kā argumentu domstarpību risināšanai ar līdzcilvēkiem.

quimera      sievietes,guļ ar visiem!
Kulturistiem,politikiem,bruģetājiem vai arī vnk resniem biznesmeņiem!

barss5      Un ko Tu te gudrojies? Atradies sporta uztura speciālists un pareizo treniņprogrammu sastādītājs:) Spriežot pēc bildes, Tev daudz ar sevi vēl jāstrādā, puis. Jā, un vēl...nenāktu par skādi, ja starp treniņiem atrastu laiku arī kādu grāmatu izlasīt (tādu, kur bez bildēm arī teksts ir.).
Visu cieņu sportam, pats arī nodarbojos....bet Tava vēlme pēc uzmanības ir pārāk kliedzoša un izsauc smaidu, neņem ļaunā.

adata      Nav sanācis kontaktēties ar kultūristu, taču pirms kāda laika žurnālā lasīju par to, ka ir veikti plaši pētījumi, kā dažādas aktivitātes ietekmē smadzeņu darbību. Un, jā, runājot par kultūristiem, pētījumi rādījuši, ka, nodarbojoties tikai ar muskuļu audzēšanu svaru zālē, tas tiešām atstāj ietekmi uz IQ, bet aktīva sportošana aktivizē smadzeņu darbību. Tas tā...

kreisais12      manuprāt kultūristiem ir bijis mazvērtības kompleks, un uzaudzējot muskuļus apkārtējo attieksme lielākoties nemainās, kas arī kaitina kultūristus

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010