Vecaaks viirietis un jaunaaka sieviete

Juusu domas par to? Cik liela vecumu diference veel ir pieljaujama, lai buutu interesanti? P.S. neattiecinaat uz mani, kaa arii neuztvert personiigi.

evana      saulllai taisnība. un vispār - kaut kā pārāk ātri mūsu vīrieši noraksta sievietes ap 50... citām tajā vecumā īstā dzīve tikai sākas :)

sssaaarrraaa      andris1315
interesanti gan kādēļ pats meklē sievieti 40-45:D

_Krasula_      Ai_bonija, taisnība. Tikai domu apmaiņai der arī 100 gadi.:)

Vientulaisvilks      Dzīvošanai kādi 10 gadi starpība nav nekāds šķērslis,....bet patīkams tomēr ir tas sex ar jaunākām, 20-30 gadīgām, nav tomēr viņas tā izļurkātas!

nakc      Ik pēc nedēļas līdzīgs jautājums uzpeld. Cik var malt to vecuma starpību?

uguniga_annina1970      VV - un kurš tad viņas tā "izļurkāja " ?
Pretīgi lasīt tavas rupjības ............

Torpedo      Ar skaudību noskatos uz preža Berzina tagadeejo kundzi - eh, ir gan vecajam vellam paveicies! :)

Rashela      Sievietei normāls lietošanas vecums ir no kādiem 20 līdz max 35 gadiem. Lai gan ir redzētas arī 23gadīgas "omītes" un visai spriganas 40gadnieces.
-------------------
Šim viedoklim jāpiekrīt!
Jo sievietes ap 45-50g domā,ka uzvilks miņukus un kotēsies turpat,kur jaunās,bet piemirst to,ka vari tos miņukus cik īsus vien gribi vilk-pakaļa un feis takš krunkains un pupi ar līdz nabai/ļifčiku viņas *kautrējās* novilkt/pat seksojot,bet tie miņuki 50-gadnieci padara par Ķēmu,tādu tik lauka vidū nolikt vai kokā uzspraust par putnubiedēkli!
_____________
Da labi! Ir tāda lieta kā skaistumkopšana un galu galā arī plastiskās operācijas :p Arī 50gadīgu var uzķūnēt kā 35 gadnieci...bet, ja par sevi nerūpējas jau 35 gados var izskatīties krietni novalkāta tā sieviete...

edding      VientuļaisVilks,Vienkārši vīriešiem pēc 45 ne visai labi stāv,un tad liekas,ka viņai izļurkata.
Par miņukiem 50 gados,piekrītu,skats tomēr komisks,un nevar saprast,kādēļ tā ģērbjas.Kada vaina garumam ap celīti?
Par to,kā izskatās sievietes un vīrieši Latvijā pēc 50,nav tālu jāmeklē.Ņemiet tepat OHO 20 vīriešu anketas un 20 tā paša vecuma sieviešu-salīdziniet un taps skaidrs,ka sievietes izskatās 100x labāk.Ne jau velti VV un Andris1315 neliek bildi,jo droši vien pašiem kauns.

JurisK      Laiks dziivot un laiks mirt! Bet taa negribaas, lai viss beigtos! Un tad nu 50-gadnieces velk minjukus, 60-gadnieki cieree uz 30-gadnieceem - un nu kas? Galvenais, ka nevaro un nekjiitri neuzmaacaas. Bet runaat par gadu starpiibu - tas taadu aseksuaalu klachu baabu muuzhiigais punktinjsh - re kaa shis un re kaa shii!:) Normaalai dziivei, ilgterminja attieciibaam ideaali ir liidz +/- 5 gadi, bet zinu gadiijumus, kad taa starpiiba ir bijusi gan 10, gan padsmit gadu - un arii ilgstoshi. Vairaak par 20 - nu tas nav nopietni, lai gan, ja kaads no iesaistiitajiem ir izcils eksemplaars - kaapeec gan nee? Taadu variantu arii pietiekoshi daudz. Ko tur sanjem jaunaakais(jaunaakaa) - zini nu!:) OHO ekspertu viedoklji par 35 gadiigaam sievieteem un 45 gadiigiem viirieshiem - nu man juusu tieshaam zheel, un tikai taapeec piedodu jums juusu aplamaas zinaashanas!

Feks      Interesanti būtu uzzināt, cik liels personīgās pieredzes procents jums diktē rakstīt blēņas..? Mana pieredze liecina, ka ilvēki tiekas savā starpā neatkarīgi no pases datiem...
Pašam draudzenīte 34 gadus jaunāka, ja es viņai nederētu, mēs taču netiktos jau sešus gadus...
;-)

Lucy      +- 5 gadi ir idiali
10-20 tā ir perversija,izskatās stulbi.
Nevienu pozitīvu piemēru nezinu,viesiem vai nu iet,ka pa celmiem vai sen šķirti.
Kaut vai ņem mana vecumā +10,15 gadi vecāku,i ko es ar ar to veci darīšu ko,turešu rokās viņa sakaltušos riekstos vai?
Ja jāizvēlās būtu,tad jau tiešām -10 tam vismaz stāvēs un vēl tīri labs darba zirgs ar:))
A meitikus 20+ es nesaprotu,ka dzīvo ar sava tēva vecuma večiem,nesaprotu i nesapratīšu,jo mana paziņu lokā tādi ķēmi ir:))

Deisa      Nez, vai tā konkrēti gadu skaitlī var nodefinēt, bet, ja runa par iepazīšanos, ne būšanu jau gadiem kopā, tad vīrietis var būt tik vecāks par sievieti, lai sieviete nesajustu pret viņu kkādu fizisku nepatiku novecojušās ādas dēļ. Ja pati jauna un sprigana, tad onkuls ar noļukušu dupsi pārsvarā gadījumu nebūs tas, kas viņā izraisīs seksuālu vēlmi. Tā kā vīrieši ap 50 pa lielam (ne visi - uzsveru) jau izskatās diezgan "dzīves nogurdināti", tad uz jauniem zaķiem (kam vēl augums jaunavīgs, kopts) nav ko cierēt.
Savukārt, ja vīrietis kaut par 20 gadiem vecāks, bet, kad iepazinies ar savu izredzēto, vēl bijis gana jauneklīgs un nu jau gadi vairāki pagājuši un viņi viens otru dvēseliski iepazinuši, tad novecojošam ķermenim vairs nav tik liela loma, viņus vieno jau daudz kas vairāk kā tikai fiziskais, kas lielākoties sievietēm ir svarīgs tikai pirmajos iepazīšanās posmos.

neratni_stasti      Teorija un prakse atšķiras. Principā - nepatīk vecāki vīrieši, gandrīz visi partneri man bijuši +/- 3 gadus vecāki vai jaunāki, izņemot divus, kuriem manā dzīvē ir spēlējuši vislielālo vijoli (aš kontabasu). Ar vienu vecuma starpība bija 17 gadu, ar otru - 12 gadi. Ja man kāds pirms tam būtu teicis - šis būs Tavs vīrietis - smietos un neticētu. Un ir arī pamats neticēt, jo šie divi ir izņēmumi.

Diversija      Vecāks max par gadiem 5, ja jaunāks, tad tur tas cipars var būt krietni lielāks.

cukurs4      nav viena modeļa, cik pāru tik gadījumu. Vienai manai labai paziņai vīrs bija 20 gadus vecāks, protams, bija savas nianses, bet kopumā harmonija.

Inese31      gribas baudīt pasauli un to arvien atklāt, tāpēc "tēti" blakus negribētos. :) maksimāli 5 gadus vecāks.

edmunds19692      15 gadi jaunāka. Vairāk nē, jo tad intereses un pasaules uztvere krasi atšķirās.

saimniece      Man domāt, ka pirmkārt vajag padomāt, ka tā otrā puse tomēr ātrāk kļūs nevarīgs, vecs, sačākstējis, viņam labāk blakus piestāvēs tāda pati nevarīga sirma kundzīte un abi varēs apspriest savas kaites un nedienas ar pensijas fondu, bet Tev būs stipri kauns klipināt savas jaunās kurpīte blakus večam, kad uz Tevi sāks acis mest Tava vecuma vīrieši!
Nekā personīga, iedomājies sevi Daces vietā, kā viņa jūtās skolā savam dēlam blakus, pati jauna, skaista un bērna tētuks 67 gadus vecs! ?? Tur tak pat kaimiņu zirgam jāsmejas!

samuraja      Jebkuras likumsakarības apstiprina izņēmumi,un nekad nesaki nekad ;)

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010