Vai sievietes var pieņemt to, ka vīrietis var no visa sirds mīlēt divas sievietes?

Merit      pretjautājums: vai vīrietis var pieņemt, ka viņa mīļotā sieviete mīl, tā ka līdz aknām un nierēm, ne tikai viņu, bet vēl kādu citu vīrieti?

quimera      Taads virietis,jaa taa var vinu nosaukt,miil tikai sevi pashu!

Viktorija1978      Ir jau gan tādas...nu ņemiet par piemēru Imanta Parādnieka divsievību :)

jozolsen      Meritt nesalīdzini vīrieti ar sievieti.Mīlestība ilgstot vidēji 1,5 gadus,angļu zinātnieku pētījums.Mīlēt un pīkstināties nav vieens un tas pats.Musulmaņiem atļautas 4 sievas.Viņas sevi nesalīdzina ar vīrieti un nelīdzinās tam.Vīriešu sugai ir izteikta dzimudziņa un tieksme uz daudzām sievišķigās dzimuma pārstāvēm.Māte daba.MEZINU NEVIENU ,KURS BŪTU SEXOJIES TIKAI AR VIENU,tas ir pret dabu.

kalatura      meitu mātēm tas ir pats par sevi saprotams.

piparbecinja      kaa kura. retumis var sastapt arii taadas.

Merit      jozolsen! pirmkārt, mēs te, uz ziemeļiem, tomēr lielākā daļa neesam musulmaņi. otrkārt, es neko neminēju par seksošanu tikai ar vienu cilvēku visa mūža garumā. te tak bija runa par vienlaicīgas mīlas padarīšanu...

bilesutirgotaja      ķeblis uz trim kājām nav stabils.....

saullla      aha ķeblis uz 4ām tas ir stabilāks :D
tas virietis mīl tikai sevi,savas ērtības,sievietes un no sirds milet uzreiz 2 gb,nu nesmidini.

Tessa      kas tur bija par to izdrazto mamutu?/izteiksmiigi paskatiijas uz viirieshkartas ziidiitaju jozolsenu/

piparbecinja      bileshutirgotaja, kjeblis uz 3 kaajaam ir visstabilaakais:)

mazaa_51      Tā var mīlēt divas ,trīs ,veselu harēmu....bet kur te loģika..

daisy777      Neviens arī nesalīdzina sievieti ar vīrieti, tikai šajā pasaules daļā, kur sievietes nereti pelna vairāk nekā 4 vīrieši kopā ņemot, nav nekādas vajadzības pieciest vēl 3 sievietes zem viena jumta. Tāpēc arī musulmanietes, sabūjušas bēgles statusu, ar atvieglojuma sajūtu pamet savu vīrišķi mirstam badā kaut kur Pakistānā. Visa bezierunu pakļāvība, kā parasti, ir tikai iztikas jautājums. :)))

Leda      Var mīlēt divas, pilnīgi noteikti var, tikai kā ar to pieņemšanu no sieviešu puses..katrs [katra] grib būt viens vienīgais..
Mūsu sabiedrības normas prasa mīlēt vienu, bet tas nesaskan ar vīriešu būtību, tāpēc vēlams mīlēt klusiņām.

maijupukite      jā, protams - mani un savu māti!

Torpedo      Protams, milee tik, cik vajag. Kaut katru nakti citu. Kas vispaar bus tas objektivais sogis, kas noteiks - sii ir istaa milestiba un sii nav?

Ananda_A      Kāpēc tikai divas? Vienādi var mīlēt ntās. Cita lieta, ar kuru esot kopā, pārējās vairs nav aktuālas.

HRDS      A ja šis mīl visas trīs...? -meitas ko tad...? :D

neko      Ir tādas redzētas, kas var... ģimene no viena vīrieša un vairākām sievietēm kas visi sekmīgi dzīvo kopā [visas pašu vietējās un ar vīrietis vietējais bāleliņš] un visi laimīgi. Bet ne mana pieredze - tik vērojums no malas. Manā dzīvē tādas, kas būtu gatavas paciest vēl kādu nav bijušas... :)

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010