Ideāla sieviete vīriešu skatījumā??

Lai jau būtu godigāk !

Rozite1977      nezinu vīrieši intresē
bet labi zinu, kādas vecenes riebjas-tādas batonu spraudējas (sevis lielītājas tādā pakāpē, ka jau sasniedz pretrunas), tādas, kas krīt panikā atklājot, ka konkurējošai firmai arī ir kādi plusi, tādas, kas cīņā izmanto zemiskas spiegošanas metodes un vēlāk brīnās, kāpēc dabūjušas ienaidnieci uz mūžu.

Vientuljaisvilks      Ananda> domāju ka Tev ari patiktos no aizmugures, tāpat kā visām !!!

jollyroger      ofisu krēslospirdēji pamodušies ar savu viedokli, par jebkuru tēmu?

skarbaiskungs      Es no sava skatpunkta nemaz nemeklèju ideàlu. Ar tàdu tak baigà garlaicìba..

selnija_      Romam torti studijā!:) Visu cieņu jaunēklim, tiešām paŗējie var iet atpūsties, hi, hi. A ko? Fantazēt tak nav aizliegts, tas pacels spārnos bez red bulla.
Vispaŗ atkal sasmīdinājāt, asprātīgie, paldies!

DAfrika      Roma ņem uz masu :D

stardust      Jaa, paldies par sagādāto jautrību : )))

Araabs      Vajag ideālu sievu un ideālu sievieti.Svarīgi,lai viņas nekad nesatiktos:))

Deisa      Ja es būtu vīrietis, mana ideālā sieviete būtu iekārojama, bet ne uzbāzīgi demonstrējoša savu seksualitāti, lietojama, bet nejustos izmantota, saprātīga un tādēļ gatava mainīt savu viedokli, ja ir pamatota argumentācija to darīt, + ka negribas viņā neko mainīt, kā patīk tieši tāda, kāda ir - ar visiem kukaiņiem un tarakāniem, kas padara viņu ideālu tieši man un nevienam citam.

playtheGames      nerakstīšu nekādas jēlības ar kkadiem parametriem, es uzskatu, tas ir slimi un pretīgi. idealu sievieti priekš sevis uzreizi ievērosi un uzreiz sapratīsi, ka tā priekš tevis ir ideala ;)

crossing      pubertātes vecumā var sapņot par ideāliem, bet reāli būs paveicies, ja satiksi kādu bez tarakāniem, da patniem galvā.

kreisais12      klasiska ideālas sievietes formula: dāma sabiedrībā, saimniece virtuvē, mauka gultā

Adamsone      Mana ideālā sieviete ir morāli noturīgs lezbietis.:D

H2O      Я всегда хотел людям отвечать добром... Но жизнь научила отвечать взаимностью...

persona      Fiziskie parametri var būt ideāli platoniskām attuecībām. Ja vīrietis zin kādas rakstura īpašības viņam nepatīk sievietē, tas jau ir tuvāk mērķim. Tas, kas patīk otrā, tas dzīvē nav izšķirošais, parasti nepatīkamo izvēlas neredzēt, bet attiecības sagrauj tieši šis apstāklis.
Roma ir jaunais romanriķis-sapņotās. Vēlu veiksmi! Pudu sāls būs jāapēd, bet apbēdināšu, ideāli ir tikai uz mākoņa maliņas :). Zemes dzīve piedāvā smagu darbu, lai pilnveidotu sevi caur attiecībām un mācītos, mācītos, mācītos.

av2      nu...maneejaa ir ideaala :P :) .......reizeem :))

joske1971      Idealu sieviesu nav,tapat ka viriesu,un jasaka ka katrs mekle,vai vismaz censas sastapt sev piemerotu,ar ipasibam utt.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010