Ko īsti darīt,jā kadā jaukā dienā ...

jā kadā jaukā dienā ...Tu nejauši uzzini kā tava partnere,partneris ir oho.lv
vai kadā lidziga lapā...

Lai gan attiecibas nav gluži saldas,bet saproti,ka otrs ne jau ar lasišanu te nodarbojās. Tevi neciena vairs,un esi vienkārši kā rezerves variants otram.
Tekt partnerim,ka zini. Vai meginaat izlikties kaa neko nezini..
Bet uzticibai cauri.

piparbecinja      principā, man nāk virsū jautājums - no kurienes ir tik daudz laika, ko izniekot, ja ir otrs cilvēks blakus? jā jūs pavadāt brīvo laiku? laiski šopingojot un onanējot internetā, ja esat viens otram?

Briinumroka      ...nu ir šie portāli gan mūslaiku priekšrocība, gan arī slimība un atkarība, kas palīdz devalvēt un notrulināt jūtas, saticību, mīlestību, protams, tiem, kas ļaujas slimībai... manuprāt itin vienkārši - jāizrunājas, gudri jāizvērtē un jāpieņem paša lēmums...

erucanob      Vēlas iepazīties ar Sievieti
» Vēlamais vecums: no 25 līdz 35
» Vēlamais augums: no 165cm līdz 175cm
» Vēlamais svars: no 65kg līdz 75kg
Tev kauns nav savai druškai ko pārmest?Un tā Čupačups Tavā anketā no gaisa nokrita?
Un publika cenšas receptes dot.
Es arī zinu vairākus pārus,kuri dzīvojot kopā palika OHO,man šķiet ka visi jau ir izšķīrušies.
Tām,kuras te lepojas,ka viņu džeki turpina ņemties pa OHO gribas pateikt-nesaki Hop,kamēr grāvis nav pārlekts.Tas prieks jums ir tikai laika jautājums.

Torpedo      Es to tik gribeetu redzeet, ja mana draudzene te ar atvertu profilu, bildeem un veelmi iepaziities paradiitos !! :DD Es vinai taadu psihologisko terrroru majaas uzriikotu, ka 3. dienaa vina pie psihitara aizskrietu !!! :DDD

_Biezaa_oome      Nu, un tad? Katrs izklaideejas kaa patiik. :)))))) A ko tu zini par neuzticiibu? Sveciiti tureeji? :))) (c) nepieveerst uzmaniibu taadiem siikumiem.

Closing_Time      Es tādu būtu ar kājām nospārdījis un aizmirsis par viņas esamību.

pufffd      Pasaki,protams,,,kapec jaizliekas,tas ir celsh uz ne kurieni,,,,,,Un vispar,ja jau attiecibas ir nekadas,,,,,kada jega mocities,,,,vot nesaprotu sitadus parishus,,,,tas taa,,,,,,,pats need un citam nedod,,,,,,,tak karogs rokaa un meklet citu,,,,citas,,,,Kada uzticiba,,,tas jau sen nav,,,,,,,,labi nekasies un meklee citu,,,,,,

bitite27      Ja tik vienkārši var aiziet,tad nav ko žēlot-kaut kā negribas ticēt,ka pats bez vainas-viena pagale nedeg!

Tuftalogs      Tad kādā jaukā dienā būtu jāpajautā katram pašam sev - kā jūs te nokļuvāt? Kopā vai atsevišķi?

ApartamentiEspana      nu ja tas nav tira biznesa nolukos, tad secinajumi jaizdara pasham - ar ko guli tu, varbut gul 1,5 oho:D

ApartamentiEspana      neko (2013-03-19 21:04) viedoklis Tu man personigi simpatize ka cilveks, bet shis viedoklis prasas pec ´´kuram patik but kopa ar mau@u´´ - neatkarigi no dzimtes. domaju, reti kuram.

brexe      Es savu laulāto te lovīju ilgi,atradu..Pirms tam bija dzēsies ārā ,bet ne uz ilgu laiku izrādījās..
Liedzās..Bet nu..var teikt tpc arī šķīrās man nebija vairs uzticības..pēc izlasītās nejauši sarakstes ar beibēm no šī portāla..
Tgd mēs vairs neesam kopā pusgadu un viņš ikdienā šeit sēž,nu un es šad tad uzrakstu šim kko.. atbild arī..un ikdienā gandrīz vai zvanās,tas man gan tracina..

Nu kkā tā..

samuraja      Interesanti gan ,kādus pārmetumus varētu teikt, ja pats atrodas tajā pašā iepazīšanās portālā ? Vai esi gatavs atbildēt uz pretjautājumu :"Un ko tad pats šeit meklē ?" Domāju ka abiem būtu par ko paklusēt un padomāt ;)

Postremo      jaabuut ir slimam, lai uztrauktos par otra virtualajaam izklaudeem te, vai kaadaa citaa saita ! Punkts.
Cilveeks, ja ir ar kaadu kopaa, vai ir pat precejies, nav miris .Virtuaalaa pasaule ir virtuaalaa. Tiessaam, kad kas nopietni saies doskaa passa dziivee, tad sapratiisi, ka dziive , raala, ir viena lieta, virtuaalaa ir...izklaide izteelei. Tikai uzlabo apzinnu, ka veel kaadam/kaadai neesi vienaldziiga/vienaldziigs. Ka veel kaadam/kaadai ir intresanti ar tevi parunaaties utt.
Vienkaarssi ir slimi cilveeki, kuri taisa sceenas par vissu ko. Pat par to, ja uzmaidi tikai svessam cilvekam uz ielas . Ja man buutu jaadziivo ar taadu eXemplaaru buutu vienkaarssi....spiri jaaizveertee, ar ko es esmu sapinies :(

Ananda_A      Skaidrs, meitene pieskata autoru. Ko darīt? Apjautājies savām sirdspuķītēm, ar kurām jau viņa iepazinusies un par ko jau paspējušas vienoties!:))))

panaceja      :)) tu gan nesaprasa. pilni portāli ar večiem tīrradņiem:), kuriem bēniņi nav kārtībā: tie tā un mekle tādas paprastas, vulgāras, tipa brīvdomātājas - skatās bilžukus un uzvelkas, un draudzējas ar kulačkovu.:)) un tikpat daudz cērmjveidīgo babuļu: liek tik vulgāras, pusplikas bildes un stāsta, ka " man jau ir draugs":))), bet patiesībā izmisums nejēgā. kopsavilkums: katram švalim pa kārtīgai švaļai un visi laimīgi.:)

Milestiba      Es - teiktu.
Bet - ar cieņu.
Būtu jāizrunā savas jūtas abiem, jo pagale viena nedeg.
Pilnīgi skaidrs, ka par to, ka otrs ir oHo, atbildību būtu jāsadala uz pusēm.

Nerunājot, nekas arī nenotiks. Pareizi jāsaka, ka notiks, bet - vai tas, ko Jūs vēlaties?

prisma      ak, šausmas! atrasties oho un vēl draugos??????
lec āliņģī!

hefny      hmmm..a,pats ,pats ko te meklē??dīvaina domāšana,-pats tusē, bet atram tas aizliegts!
te jau bez seska, ja neesi pamanījis , ir arī citas sarunas, interešu kopas, sporta intereses uc!
Pašam ja tikai laikam viena doma abos galos... ;)

limonija      Nu nedeg tā pagale viena pati, lai cik nepatīkami šo vnk patiesību atzīt...:)

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010