Atšķirīgas būtnes?
Man palasot komentārus pieredzes apmaiņā, kļūst skaidrs, ka vīrietis un sieviete ir pilnīgi atšķirīgas būtnes. Te ir ohujietes un vīrieši. Vīriešiem ohujietes ir galīgi garām, bet kādēļ viņi ir šeit?fokapirmais Stulmenim prēmija:)
riks086 Par šeit iepazītajām sievietēm lielākoties nevaru teikt neko sliktu. Ir, protams, indikatori, ka eksistē arī tāda suga kā ohujietes. Pirmā pazīme, pēc kuras viņas ir atpazīstamas - nejēdzīgu jautājumu ģenerēšana.
Pelle Ražots Oho. Putni. Eksportam :)
niksonsss1980 nav tik traki ,visi tak esam cilvēki un sieviete arīj !!:) būt bišiņ pacietīgākam un viss būs oki :) un nebūt augstprātīgam !!!
Piparkuka Piekrītu 1. komentāram. Tur nav ko piebilst:)
maukonitis Nav ohujisti, ,bet pohujisti...;)
MrJones Ar neitraalaam teemaam tik daudz i neizjuut...bet tas taisniiba...kaa aiziet dzimumdzinja, taa spriedze saasinaas, loti strauji... veerotaajam no malas, pirmoreiz ienaakot sheit...pilniigi ticams, sajuuta kaa zoodaarzaa ... :D Nekas...padziivosies ilgaak, iemaaciisies tam nepieveerst uzmaniibu..! :)) Taa kopumaa njemot...nav tik druumi, kaa izskataas! :)
MrJones
Taatad...secinaajums rodas.
Dzimumdzinja var buut gan laba (atsevishkjos gadiijumos)...gan ari postosha, kas paarveersh visu nekontroleejamaa haosaa..
av2 a kaapec lai nebuutu?? Vot pasaki, kaapeec lai nebuutu te ARII?
Aarija av2-jautājums domāts man? Atvaino, nesaprotu, kas nebūtu te arī?
Lucy
(c) DZIMUMDZINJA nu tā PA ir galvenā problēma vismaz padzīvojušu onkuļu dzīvē.
sieviete,vīrietis,bet protams atšķirīgas būtnes,pilnīgi no citiem māliem mīcīti
jozolsen Šis ir savstarpējais iepazīšanās portāls .lielakoties starp dažādiem dzimumiem.Dzimumdziņa.Un meles-liekules var izlikties,fleitēt ,vāvuļot ,bet virziītājspēks ir mātes dabas ieliktais..dzimumdziņa,lai ar kā to noliegtu.Pie kuras pieder arī dzimumaktiņs..starp dažādiem dzimumiem.Zoodārzs rodas ,kad sievietes -cilvēki cenšas vīrieti pielīdzināt sev un neizprot atšķirības starp dzimumiem,no liekulības,daudzkārtējās nevainības...Ohujā esu izzinājis daudz intersantu lietu.pārsteigumi par nedomāšanu,nezināšanu..Atšķirība no ārpasaules,šeit visi ir dabūjuši pa aknām bijušās attiecībās..
Tessa joziiti,nu beidz reiz blameties ar savu tupumu.shitads standartinjsh ka tu,vispar ir ohuja liekuliibas paraug-aktinjsh. jus varetu ar torpedushku samesties kopa un butu mumsim priex par vienadu dzimumu dzinju,da ij damas paliktu bez vainas.
elsa Jozolsenam spermatoksikoze spiež albatrosiem uz varžacīm. Nu kur var būt tik tups?
Lucy es atvainojos,lai kādi te tie vīrieši būtu,tak ir jau arī normāli veči te,domāju par tādu jozolsen ir kauns,ka viņi ar vīrieši un šajā tēmā sieviete tak neprasa par DZIMUMDZINJU:DDDDDD
licita Sievietēm šeit ir svarīgi "papļāpāt"......, bet vīriešiem - provocēt un analizēt pļāpātājas! Viss ir tieši tā kā radītājs paredzējis....:)
quimera
Loģiski!
Sievietes,ir visu problēmu sakne!
Arī pirmā sieviete Ieva,sagrāva paradīzi!
Stulba zoss!
Carpe_Diem Nerakstīšu gari. "barss5 (2013-06-03 20:05) personīgā pieredze Te? Tas Tavs "TE" ir mūsu sabiedrība, identiski tāda, kāda ikdienā visapkārt. Pilnīgas muļķības...te pietiek foršu sieviešu." - piekrītu
liancite auni un aitas nekad nebūs vienādi, ja nu vienīgi....:D
neiet Iepazīstoties izzondēju,sēž viņš interneta vai nē.Ja regulāri-tad uz redzēšanos.
limonija
MrJones (2013-06-04 04:05) viedoklis
Taatad...secinaajums rodas.
Dzimumdzinja var buut gan laba (atsevishkjos gadiijumos)...gan ari postosha, kas paarveersh...
nākamās atbildes
| << iepriekšējās | Atbildes 21 līdz 40 (kopā 44) | nākamās >> |
