Esošās un bijušās

Man te kāds mēģināja iestāstīt, ka vīrieši maksā vairāk savām bijušajām (kas ar bērniem) tāpēc, ka viņas šad tad reizēm sagādā viņam papildu seksu. Vai vīriešiem tiešām nepietiek ar vienu sievieti, ka jāņemās vēl ar bijušajām? :D

veels__vakars      Ar tevi nepietiktu, ja uzdod sho jautaajumu.:)

never_pa      ak tad redz kur tā atslēga kādēļ bijušais nemaksā un neinteresējas par bērnu, sekasa nav.

ingviirbin_de_troll      Ja cilvēks ir izsalcis, tad ar vienu sausu garoziņu nepaēdīsi:D Ir Sievietes, kuras spēj dot vīrietim sāta sajūtu un ir tādas, kuras... nespēj:) "Paēdušam" cilvēkam neko papildus nevajag:)

ramazoti      Apsties savā anketā- ko domā par sevi- cilvēks cilvēkam nepieder- un mēģini izdarīt secinājumu, vai cits cilvēks cilvēkam pieder, vai cits cilvēks var dzīvot tā, kā pats grib, vai var arī komandēt citu cilvēku, kā viņam jādzīvo, vai var gulēt ar tiem, ar ko pats grib, jeb var pierprasīt no citiem, lai guļ tikai ar tiem, ar kuriem tu atļausi, vai cilvēks pats var tērēt savu naudu kā grib, vai viņam jāklausa Tev, kā savu naudu tērēt. Laikam pietiks, ka zilacainais procesors nesabūnina matus.

Margrietinja      Man jau šķiet , ka pavisam reālu lietu mēģina iestāstīt Tev. Bijušais apmierināts, un laimīgs cilvēks dāsnāks. :D

jozolsen      Bērni- mūsu turpinājums,muļķis kurš to nesaprot.Nemaksā bijušajām,maksā bērniem...Un uzturēt kontaktus ar savu bērnu māti ir ļoti labi,pat nepieciešams bērnu dēļ.Egoistēm ,privātīpašniecēm to pat grūti saprast.Kad pati būsi bijušā ar bērnu,tad ar ko sapratīsi.Vidējais laulību ilgums 13,2 gadi,tā ka visiem sanāks būt bijušajiem vairākkārt.Par dzimumaktiņu...vai tad nolietojas ar kas?Satraukums nevietā un vīrietis nav sieviete.

gravieris      kāpēc visus pielīdzini savam bijušajam?

kokote      Kate> ja Tev tāds patrāpījies, tad nevajag kārtējo reizi kārtējo vispārinājumu...nav visi vīrieši tādi...un tad, kad to bērnu gādāji- tad taču tas vīrietis bija Tev gana labs (neticu, ka pēcāk sabojājās, tātad, vai nu tad Tevi tas apmierināja, vai ar prasībās neesi tikusi skaidrībā, vai tādu Tev nav, ir tikai pretenzijas) vai arī tad, kad sāki izmantot citas sievietes bērnu tēvu (nesapratu, kurš ir Tavs "sāpju stāsts")

never_pa      nezinu tādus gadījumus, kad sexo ar bijušajām, acīm redzot manā draugu lokā par to nemēdz plātīties. Bet runājot par uzticību, mēdz gadīties, ka ir uzticīgi, bet tikai tad, kad ir ļoti slinki vai ļoti cieši ,kādu iemeslu dēļ, turas pie izvēlētās sievietes.

boony      ojē, un tu tici visam tam, ko vīrieši tev mēģina iefleitēt?!!!!! cik tev gadu?

Tessa      nezinu,ar kadiem padibenjiem tu pinies,ibo tikai neattistiiti prata indiviidi piekopj vai doma par sesku ar bijushajiem.
mana redzesloka shadi debiili netuse-stav filtrs.

jozolsen      Monogāmija no vīrieša iespējama tikai uz laiku,kamēr rozā brilles.Vīrietis pat nedrīkst būt monogāms,jo tad viņš paliek kā sieva..Dzimumidenditātes atsķirības ,viena no 1000..Nu nepielīdziniet vīriešus sievietēm..Līdztiesība nav vienlīdzība.Jāklis ,tas ir normāli.Nejāklis ,nenormāli-pusvīrietis.Vīrietis nav sievietes palīgs,lai arī kā jūs gribētu.Vēl arvien mātes dabas ieliktais dara savu un nav noslāpēts ar sieviešu palīdzību.Cīnies,viņam apniks un viņš aizies no sievietes-cilvēka.Un atkal sākas viss no gala...Vīriešiem ir gals,vajadzēja jau zināt...atšķirība..

xxx1955      "jozolsen" +++ piekrītu, bet priekš "Kate_Muuza" - Jā, visi vīrieši ir jākļi un izvirtuļi. To Tu gribēji dzirdēt, nē izlasīt, tad lasi un priecājies, ka Tev vienīgai tāds nav gadījies. Pašam uz smieklu parāva ...

Lucy      Cik saprotu tad tu esi tā bijušā ar bērniem?
Labi zinot,ka viņš izdrāzīs tevi aiz pieraduma un tūlīt vilks bikses kājās un tīsies pie tās jaunās draudzenes.Saki man sieviete,kur ir tava pašcieņa tad???

ramazoti      Kate- ir tāda reāla ticība, ka runāt par ētiku ir absurdi- ja stārķis apēd vardi- vai tas ir ētiski&labi?- vardes un stārķa viedokļi kardināli atšķiras... Tāpat, ja cilvēks apēd haizivi, tas ir o.k., bet ja haizivs apēd cilvēku- tas ir šausmīgi. Ja stiprais sasit vājāku, tas ir slikti, ja nolasās daudz vājo un piedauza citu stipro- vai tas ir ētiski, vai tas vienkārši tā ir. Ja Tu publiski paziņo, ka bijušais Tev arī kādreiz iesprauž kkur- vai tas ir ētiski, vai tas ir vienkārši (ētisks) cīņas veids par Tavu bijušo, un pret viņa tagadējo..!???

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010