Vīrietis turpina dzīvot ar šķirto sievu

Par ko tas liecina? Virietis turpina dzivot ar skirto sievu nu jau ap 10 gadus. Visam damam sudzas, ka sieva so nemilot. Ka vins tikai bernu del dzivo ar vinju, bet oficiali esot skirusies. Vai vins ir mazohists? Nepratigi mil savu skirto sievu? Nav naudas patstavigai dzivei? Vienkarsi gaida mamu uzaicinajumu parcelties pie manis?

Deisa      Bet vispār vīrietim ir svarīgi būt līdzās saviem bērniem, tas gan. Ne visiem, protams, bet cilvēcīgajiem. Zinu vairākus, kas attiecības stiepuši cik nu vien mācējuši, ka tikai ilgāk varētu būt bērnam līdzās. Pat bijušās atpakaļ ņēmuši, lai kādas arī viņiem tās stervas neliktos, ka tik būt bērnam līdzās, spēt viņu atbalstīt. Vienīgais - šādi vīrieši nesūdzas par bijušo, šķirteni, vai kā tur vēl visiem un visām. Viņi savu smagumu varbūt var kādam ļoti tuvam cilvēkam uzticēt, bet, ja pa labi un pa kreisi, tad gļēvulis, kas savu gļēvumu uz bērnu rēķina cenšas aizlāpīt.

Mia16      Labi pateikts " bezmugurkaulnieks" :))) Un ja arī ,Tev būs ko apsolījis ,tad tie būs tikai vārdi ,ne darbi !

lode      tancinjsh69 (2013-09-18 02:03) personīgā pieredze
/Pilnīgi sabijos, ka kāds sācis manas domas lasīt-precīzi vārds vārdā!!!!/+ varu piebilst, ka tas nav vīrietis bet vienkārši-PARAZĪTS:))
"Tas vīrietis ir baigais pida.rs, izmanto sievietes! Un viņam ir labi, mājās ir seks, ārpus mājām ir nseks...par ko vel sūdzēties?! + Drēbes izgludinātas, vakariņas gatavas. Visu ko vajag buržujiskai dzīvei...

Šādus cilvekus sauc par parazītiem! :))

Bet trakākais ir tas, ka sievietes ļauj sevi izmantot.... nav pašcieņas! Bailes, kad labāku neatradīs!

Kam00n.... visam jābūt līdzvarā!

Ps. Man tuvi stāvošam cilvēkam ir ļoti līdzīga situācija... dusmas parauj, ka tik akli cilvēki.

Vienreiz tak dzīvojam! "

Dullais_Dauka      Ar šķirtu sievu laikam jau dzīvo aiz bezizejas, ja nav iespējas kur citur. Ne jau visi ir Rokfelleri. Dzīvot vienam - ērti, bet arī skumji vienlaicīgi ... Nekad nevienu nevajag nosodīt, ja viņš dzīvo savādāk, nekā jums liekas pareizi.

elegance      man atkal šķiet, ka viņš ir mazohists

Tessa      ogo. izradas,joziic ilgus gadus dziivo ar shkjirto sievu,kurai sap galva.vot kur suns parakas.

ruuzhenja      labi iekārtojies :)))

lode      ...tā viņam vajag-mauKlim:))

fargo      un kas autorei liek saieties ar šo izdomāto(iespējams) bērnu tēvu, kurš dzīvo pie šķirtās sievas 10 gadus?
pēc izvēles -
mazohisms?
esmu parliecināts, ka autore uzskata sevi par labu cilvēku un tā un seskoties ar svešu bērnu tēvu un faktiski joprojām vīru svešai sievietei... ir oukei, no una problema. nekāda morāla diskomforta, va ne(pat šajā, manuprāt, izdomātajā pastāstā)?

kas tajos cilvēku putnubūros dzīvo, tas ir vnk vakars...

labriit      Visticamāk, ka gaida uzaicinaajumu, ka kāda viņu savāks, bet kad uzaicināsi, var izrādīties, ka šis nespēj aiziet no sievas.Viņi stāsta tikai to vienu medaļas pusi, bet par otru noklusē.Varbūt viņam ir labi būt pa pusei brīvam, labi iekārtojies.

seleste      Ir jau tadi cilveki, kuri tikai visu laiku sudzas un sudzas, bet pasi lietas laba nedara neko.

jozolsen      Palasījos,,,sievietes apgalvo,ka viņām bērns vissvarīgākais...Šeit runā tikai personīgais ego un aizvainojums.emocijas,nevis saprāts...Ar dažiem izņēmumiem.Neviena nav iedomājusies paprasīt bērnam,viņa viedokli!!Tikai gudri runā par sevi,aizmirstot bērnus..

Skaidrite_Leeninna      Ot, jozolsen, vai tu esi pajautājis savai meitai, ko viņa domā par to, ka vecāki dzīvo katrs savā istabā un katrs atsevišķi gatavo savu brokastu omleti? Kādu paraugu ģimenes modelim tu rādi savai meitai?

jozolsen      Esmu jautājis un zinu atbildes...Piemēru..ejot kopā ar viņu uz baletu,operu,teātri, un utt.....Tu jau tālāk par olām un omleti neesi tikusi,savā nedomāšana´..Materiālistēm un egoistēm nav saprotams...

kljuska      njus kaapeec vinsh taa dara,, varees pateikt tikai vinsh,, ljoti biezhi laulaatie shkjiras arii materiaali izdeviigu lietu kaartoshanas deelj,, un patiesiibaa, ja vinjiem taa ir labi, kaa dziivo,,, njus lai dziivo,, to ko vinshs runaa - njus sievietes arii atverot pilnaa skapja durvis, saka,, nav ko vilkt muguraa ;)

emaria      Vinjs vienkársi labi jútas ar skirto sievu un paretam aiziet nogrúzt rúsu citur lai bútu dazádíba

VIHRJ      Apkārt baigais purvs,bet vēl sapņo par jūtām,strebelnieku bari - kranči un krancenes!

fabbiana      ja viņš teiks, ka dzīvo ar sievu, principā mīl viņu un bērnus, bet kaut kādu iemeslu dēļ gribas viņam pa labi un pa kreisi pašļūkt, tad gultā vai krūmos, vai kaut kur citur, viņš nevienu neievilks, loģiski, ne? un mazohists viņš nav, tās, kuras piekrīt kopā ar viņu pa labi un pa kreisi, un analizē viņa melus, cerot, ka tā ir taisnība, tās gan varētu būt mazohistes vai uz to pusi

Ananda_A      Kur tad lai viņš dzīvo, ja jūs neviena šo pie sevis neņemat???:DDD
Tas kā anekdotē: Dzērājs dodas mājās, sajauc adresi. Pieklauvē pie durvīm cerībā, ka atvērs sieva, bet tur priekšā sveša vecene. Ka izlamā, ka nogāna... Šis dodas prom, klīst, klīst. Atkal klauvē cerībā ka trāpījis mājas, bet atkal priekšā tā pati. Tā vairākas reizes pēc kārtas. Beigās pļēgurs neiztur un bļauj vecenei pretī: "Ti vezģe živjoš, a ja ņi ģe!" Nu kur pasaulē taisnība?
Ko a???:DDD

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010