Vai tas ir iespējams?

Vai cilvēks ,kas dzēris katru dienu ieprieksējos desmit gadus spējīgs pārtraukt pēkšņi dzert un kādas iespējas ir tādam tipāžam nodibināt attiecības ar kādu ne visai "prātīgu" sievieti?

ilzhux      Atkarīgais ir un paliek atkarīgais...kaut arī pārtrauc dzert. Sākums vienmēr ir rožains, nomainās draugi, dzīve kopumā iet uz augšu, bet...ar laiku tas velniņš sāk dīdīt atkal un tad nu rodas citas atkarības...kādas...tas atkarīgs no tā, kas kuram galvā.

Pujene      ja ne visai "prātīgā" sieviete grib kļūt par galīgi neprātīgu, tad lai dibina tās attiecības, noies dibenā abi divi

GucciDolars      es zinu kuri dzer vislaik,paziņas mūziķi utt...da visiem pohuj,sievietei kā saka,jo lielāka nauda pievērs acis uz visu :D

av2      ir.

Freja4      spēj, be ne kurš katrs un nedzeršana izpaužas kādā no dīvainībām...

amareto5      es laikam zinu tikai vienu cilveeku kursh dzershanu nogrieza un nekad liidz shim to nav atsaacis... visiem zinaamais Pauls...tas kursh Raimonds ;)
...bet taa.. kas ir dzeeraajs tas ir... vinsh var nobremzeet uz gadu, vai diviem... cik veiksmiigi nokodeejies... bet peec tam kaa saak.. veel censhas atguut nokaveeto....

Vivochka      Galvenā motīvācija, lai atteiktos no dzeršanas, ir bailes. Bailes nomirt, ja nodzēries tik tālu, ka sirds jau netur, bailes no narkoloģiskās iestādes, ja sanācis tur nokļūt, no cietuma, ja dzērumā vāra ziepes utt. Ka kāds atmetis dzeršanu mīlestības dēļ, tas gan skan ļoti mīļi un romantiski, bet domāju, ka tas tikai uz laiku, līdz pirmām problēmām un nesaskaņām. Vīrietis no nāves baidās vairāk nekā sieviete, tāpēc, paskatoties nāvei acīs, viņš spēj mainīt savu dzīves kursu. Sievietei esot retāka motivācija.

Rabarbere      Lai beigtu dzert, vnk ir jābeidz dzert:) Un dēļ šādiem cilvēkiem, kuri saka - viņš jau nevar, tas nav iespējams, ja dzer tad dzers un blablabla, tas kurs dzer, arī nepārstāj ti darīt. Jātic, ka var! Un var!!!:)

Pakaritampu      Rabarbere, nejauc iedzērājus ar alkoholiķiem. Iedzērājs var dzert, var nedzert, bet alkoholisms ir ļoti nopietna slimiba

Rabarbere      Es nejaucu, bet zinu. Jābūt motivācijai.

Pakaritampu      Drīzāk jābūt stipram raksturam.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010