Pļauka

Filmās bieži rāda, ka sievietes iepļaukā vīriešus vai savus pusaudžus bērnus. Jautājums vīriešiem - kā jūs reaģētu, ja dabūtu tādu kārtīgu pļauku no sievietes, ka ausīs nodžinkst? Jums vispār dzīvē ir bijušas pazīstamas tādas nesavaldīgas sievietes, kurām šad un tad gadās palaist rokas?

_es_esmu_      Profilaksei jāiepļaukā regulāri, lai jebkādā dzīves situācijā atcerās un zin kurš ir vienīgais īstais virzītājspēks!

byebye      sist otram cilvēkam ir barbarisms. un sievietei tas nepiestāv. punkts.

Deisa      Esmu dabūjusi pusaudžu vecumā pļaukas no mammas par mutes palaišanu, necieņas izrādīšanu. Atbalstu. Biju pelnījusi. Ja puikas necienīgi izturas un muti palaiž, arī esmu gatava iepļaukāt, lai gan pat nevajag, pietiek atvēzēties. Tad saprot, ka es mamma, varu pažēlot, bet cits par tādu mutes brūķēšanu negaidītu, sadotu pa muti bez domāšanas.

cholly      vienreiz mēģināju vienma kadram iesist pļauku...netrāpīju... vot tizla situācija bija...nekas cits neatlika kā novilt kurpi un dot pa kupri... bet lai šitā dabūtu vaig baigi pacensties mani nokaitināt

MaryClaire      es ar tāāādiem vīriešiem vispār nemaz nemēģinu satikties, kuri mani varētu davest tik tālu, ka man būtu viņi jāiepļaukā.

kaut gan ... - ko tur pļaukāt - fatāls negadījums ar mašīnu ir ticamāks, momentā un ar garantiju. kad jau, tad jau, lai nav nemaz.

Elfeja      atcerējos trako jaunību :D gadījās, gadījās ... bet nekas, neviens i pretī nesita.
jāsaka gan, ka tam, kurš vēlāk bija mans vīrs, gan pļaukas nesitu. Tur bija citas sajūtas, tāda kā cieņa jau no paša sākuma, ka šitā jau nu uzvesties nevarēs :D

Ananda_A      Patiesībā, ja sieviete palaiž rokas, vīrietim ir viņa jāaptur, var saturēt, apkampt vai citādi savaldīt. Histēriķes, agresīvās fūrijas, nekulturālās, vulgārās, alkoholiķes un narkomānes varētu ieštaukāt trako kreklā ar. Tas būtu pat viņām derīgi.:(((

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010