sieviete svārkos/kleitā - sajūtas ...
kad ir iestājies siltais laiks, izbaudu noskatīties uz sievietēm svārkos vai kleitās... labi, ir tur arī nozīme tam, ka vasarā šie apģērba gabali ir plānāki, vieglāki :), bet galvenā doma ir ka šādi apģērbta sieviete ir sievišķīgāka...no kādas paziņas dzirdēju, ka arī sieviete svārkos, vai kleitā, jūtas pavisam savādāk, uzreiz itkā iztaisnojas mugura, palielinās pašapziņa, izmainās sajūtas, pat pēcpuse uzreiz sākot savādāk uzvesties... :)
Kā jums sievietes ir ar šiem apģērbiem, šīm sajūtām, ko izjūtat? Un kāpēc izvēlaties, vai neizvēlaties šos apģērba gabalus?
never_pa
Skatoties kurp jādodas, ja uz darbu, tad prieks uzvilkt kleitu/ svārku + augstpapēdenes. Savukārt pa parku ar kinderiem, ne viens, ne otrs nebūs ērts pat vasarā.
Un vispār uzskatu, ka sievišķības etalons ir 50to gadu kleitas un frizūras uz augšu, tad jebkura sieviete bija kā princese un tāda arī jutās.
Tessa man pashapzinja tapat pietiekoshi liela,lai vel k-kads apgjerbu gabals to ietekmetu.
Margooo1964 tessa bravo.......
Rashela Vislabākās sajūtas ir garajos svārkos un kleitās...tīri enerģētiski, jo tādā veidā enerģija tiek uzkrāta nevis atdota... Bet tā - es teiktu - sievišķības kombo ir pieguloši svārki līdz celim (nu vai nedaudz virs ceļa) un augstpapēžu kurpes... Šādi es jūtos ļoti sievišķīgi un par sevi pārliecināti... :)
Bellatrixa Pieslienos Tessai - tāpat labi zināms, kas labi izskatās, piestāv, un sajūtas ir atbilstošas, neatkarīgi no tā, kāda veida apģērbs tas tieši ir.
_Krasula_ Svārkos jūtos sievišķīgāka, jāa. Varbūt tādēļ, ka darba specifikas dēļ tie nav pārāk ērts apģērba gabals un pamatā tos nēsāju ārpus darba laika. Patīk arī kleitas, bet kaut kā tā sanācis, ka to praktiski nav manā garderobē. Bet pastāv iespēja kādreiz laboties.:)
dafnids vispār jau jautājums nebija par pašapziņu...
mis_parkere Izvelos.Smuki.Erti.Par pecpusi gan neko nevaru pateikt,aizmugurejo spoguli lidzi nenesaju :D
Tessa
jautajums bija par pecpusi?
ne vopros!! uzvelc svarkus,augstpapedenes un izbaudi,ka uzvedas pecpuse. bardu driikst atstat. driikst pat uzdziedat.
wolands Njā, runājot par pašapziņu... Man šon viena velapēdiste šifona (vai nu kā tur sauc to puscaurspīdīgo vieglo materiālu) svārkos pa priekšu brauca. Kamēr pētīju tieši kāda šamai apkšveļa trīs kvartālus uz nepareizo pusi nobraucu. Kāda tur vairs pašapziņa :( Tā arī nesapratu - bija stringi vai pliku dibenu brauca. Tagad žēl, vajadzēja turpināt - velobraukšana esot veselīga. ;)
planerdelta Sievietes labaak izskataas kleitaas, svaarkos vai pieguloshos jeans. Protams, ja figura atljauj. Arii nesapratu kaads te sakars ar augsto pashveertejumu ( vai zemo:)).
melon Pēcpuse un pašapziņa uzvedas tāpat:) Biksēm bieži, lēmuma pieņemšanas brīdī, iedodu priekšroku dēļ tā iemesla, ka daudzas kleitveidīgās drēbītes pieprasa neērtākus apavus. Lai, kā man arī negribētos uzvilkt kleitiņu, ja nebraucu ar mašīnu, un kleitiņa nav izteikti sportiska, jeb svārki līdz zemei, tad tomēr uzvar bikses:( Kaut kā neizskatās klasiskais stils ar bezpapēžu bliežamajiem un kediņām, lai arī tā ir mūsdienu modes tendence.. Un neesmu no tām, kas augstpapēdenēs uz Maximu vai tirgu ies:D
Marija_Anna Jā , ja tā diena būtu viendabīga , tad varētu tipināt ar papēdīšiem un garu vai ne tik garu kleitiņu . Sajūtas tādas foršas . Bet tā kā darbā kleitveidīgi aģērbi mēdz traucēt vai pat neder ( nākas pārģērbties ) , tad automātiski izvēle krīt uz biksēm ar romantisku vai ne tik augšiņu . Papēdīši paliek , bet ne 10 centimetrīgie. Ar tādiem vakariņas mājās atnest problemātiski :)
hefny
hmmm...būtu jauk,ja tos rīgas uc.Domes pārstāvjus visus ietērptu augstpapēdenēs un atņemtu jebkura auto,braucamā iespēju-izņemot vello,-tad arī saprastu kā jūtas sieviete-Rīgas Domes priekšiņas laukumā,vecpilsētā Rīgā, Kuldīgā,kur apaļais vai asšķutnais bruģis!!
vēl labi,ja šmos kādu mēnesi vadātu lielos zīdaiņu ratos vai invalīdvā´´gi,vai iedotu kruķus,-kāju vienu atsienot,-tad redzētu-jUSTU< kā var justies sievišķis pānas zolesādas vasaras kurpēc-normālās/nevis bizzoles botās-ar ko kāpt kalnos!!/.
jā,kungi,uzvelciet sandalītes un šifona biksiņas un pamēģinoet,-zināsiet!!!
sajūtu buķete un pēcsajūtas garantētas1
jā,varat padziedāt-patalliāt,kā arī bārdu atstāt,ja aug.....
DAfrika Mokies vien neziņā, neko nestāstīšu...
mieru_tikai_mieru izvēlos tāpēc, ka patīk, jūtos ērti. Savukārt, braucot ar ričuku, kāpjot kalnos vai dodoties uz kartupeļu talku, svārkus un augstpapēdenes neizvēlos. Aizspriedumi, acīmredzot ;)
Nenotveramais Uzvelc kleitu.. vai svārkus un pavadi tajos visu dienu.. tad ienāc te un pastāsti Kā tad īšti bija...? :D
skarbaiskungs Man patika no rītiem iziet uz balkona svārkos. Vējiņč un tā. Sieva pierunāja, ka tas nau smuki. Tagad eju pliks. Un ja vēl sieviņa iznāk, tad pašabziņa ceļas acīm redzot.
Tinte Autors tak ir sieviete. Kā to var neredzēt?
priima Es arī tikai svārkos un kleitās un zeķēs, ne zeķbiksēs un augsti papēži tak liek justies sievišķīgai!:)
melon Priima - nu nez, manai sievišķībai, laikam svārki nav tik nepieciešami tik ļoti, dzimumu un orientāciju nepazaudēju arī biksēs:))) Galīgi neesmu kleitu... nākamās atbildes
| Atbildes 1 līdz 20 (kopā 44) | nākamās >> |
